Козметика | kupinapopust.mk

Козметика

Класичен педикир + гел лак - 57%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Класичен педикир + гел лак
Уште 13 дена и 5 ч.
 
 • 390 ден.
 • 900 ден.
10 минутен турбо стоечки солариум - 80%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен турбо стоечки солариум
Уште 13 дена и 5 ч.
 1 Купувач
 • 99 ден.
 • 500 ден.
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и масажа  - 61%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и м...
Уште 5 дена и 11 ч.
 3 Купувачи
 • 350 ден.
 • 900 ден.
 40 ефективни третмани за слабеење (10 кавитаци, 10 стимулации, 10 тунел сауни и 10 врапинг) - 88%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
 40 ефективни третмани за слабеење (10 кавитаци, 10 стимулации, 1...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
 • 2500 ден.
 • 21000 ден.
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување) - 67%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, д...
Уште 6 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
 • 990 ден.
 • 3000 ден.
Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело тело - 63%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело ...
Уште 6 дена и 4 ч.
 3 Купувачи
 • 890 ден.
 • 2400 ден.
Tретман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ - 51%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
Tретман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето...
Уште 6 дена и 4 ч.
 
 • 784 ден.
 • 1600 ден.
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 9 дена и 6 ч.
 3 Купувачи
 • 790 ден.
 • 4500 ден.
Третман - стоечки турбо солариум MEGA SUN - 51%
„Бубе Студио Ин“ - позади ОУ Песталоци
Третман - стоечки турбо солариум MEGA SUN
Уште 5 дена и 11 ч.
 159 Купувачи
 • 99 ден.
 • 200 ден.
Хидратантен третман за лице кој вклучува: масажа со серум, маска и крема  - 57%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Хидратантен третман за лице кој вклучува: масажа со серум, маска ...
Уште 6 дена и 7 ч.
 3 Купувачи
 • 300 ден.
 • 700 ден.
Пакет од 10 антицелулитни масажи со боди врапинг - 14%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Пакет од 10 антицелулитни масажи со боди врапинг
Уште 6 дена и 7 ч.
 
 • 3000 ден.
 • 3500 ден.
Депилација со ладен восок на раце, нозе и пазуви - 44%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Депилација со ладен восок на раце, нозе и пазуви
Уште 6 дена и 7 ч.
 1 Купувач
 • 450 ден.
 • 800 ден.
30% попуст на свилени трепки Luxuslashes или Foconyes - 30%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
30% попуст на свилени трепки Luxuslashes или Foconyes
Уште 6 дена и 7 ч.
 2 Купувачи
 • од 50 ден.
Наливни нокти со најновата револуционерна техника со АКРИГЕЛ 
Студио за убавина „VIS VIVER NAIL ART“ -Кисела вода
Наливни нокти со најновата револуционерна техника со АКРИГЕЛ 
Уште 5 дена и 11 ч.
 4 Купувачи
 • 90 ден.
Депилација на мажи со топол восок по избор: гради + стомак, грб или раце - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Депилација на мажи со топол восок по избор: гради + стомак, грб и...
Уште 6 дена и 4 ч.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 500 ден.
Kласичен маникир - 76%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Kласичен маникир
Уште 5 дена и 11 ч.
 9 Купувачи
 • 120 ден.
 • 500 ден.
Класичен педикир со парафин - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Класичен педикир со парафин
Уште 5 дена и 11 ч.
 16 Купувачи
 • 250 ден.
 • 500 ден.
5 третмани за слабеење со термо ќебе - 60%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
5 третмани за слабеење со термо ќебе
Уште 5 дена и 11 ч.
 1 Купувач
 • 600 ден.
 • 1500 ден.
Депилација на цели нозе и препони - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Депилација на цели нозе и препони
Уште 5 дена и 11 ч.
 7 Купувачи
 • 300 ден.
 • 600 ден.
Комплетен класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA) - 53%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Комплетен класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA)
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • 350 ден.
 • 750 ден.
Педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, полирање и лакирање - 45%
Салон за убавина “Тим Бјути“- нас.Ново Лисиче
Педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, полир...
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • 300 ден.
 • 550 ден.
Купка, пилинг, масажа на раце и маникир - 56%
Салон за убавина “Тим Бјути“- нас.Ново Лисиче
Купка, пилинг, масажа на раце и маникир
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • 200 ден.
 • 450 ден.
Депилација на цело тело ( раце, нозе и пазуви - без интима) со топол восок + ГРАТИС депилација на надусници - 30%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Депилација на цело тело ( раце, нозе и пазуви - без интима) со то...
Уште 6 дена и 4 ч.
 1 Купувач
 • 140 ден.
 • 700 ден.
Депилација на цели нозе, интима и надусници со топол восок - 67%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Депилација на цели нозе, интима и надусници со топол восок
Уште 6 дена и 4 ч.
 13 Купувачи
 • 50 ден.
 • 900 ден.
Професионална шминка, свечена фризура и маникир со траен лак - 52%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Професионална шминка, свечена фризура и маникир со траен лак
Уште 6 дена и 4 ч.
 
 • 200 ден.
 • 2500 ден.
Депилација на цели нозе + интима со топол восок - 22%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Депилација на цели нозе + интима со топол восок
Уште 6 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
 • 350 ден.
 • 450 ден.
Освежувачки третман на лице - 38%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Освежувачки третман на лице
Уште 6 дена и 4 ч.
 
 • 250 ден.
 • 400 ден.