35% попуст или само 1950 ден. за Хиџама третман за грб во La Vita-Em

Со купување на овој ваучер добивате 55 "kupinapopust" поени.

Купи за 1950 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3000 ден.
    • Попуст 35%
    • Заштедуваш 1050 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.02.2024  до  30.04.2024 

Добивате:
Хиџама третман за грб
Хиџамата се изведува со засекување на кожата, со стерилни и еднократни инструменти, и со вакуум сукција во одредени регији.
Појаснување:
 Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 078 450 713
Термините се закажуваат исклучиво преку Вибер.
Третманот е само за жени.

Доколку не се искористи купонот во предвидениот рок, истиот не е валиден и средствата не се рефундираат.

 За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.


Адреса:
Методија Шаторов Шарло 26/1/39 (4 кат)
1000, Скопје

E-mail: lavitaem@gmail.com

Телефон: +389 78 450 713


Во модерно опремен простор и топол амбиент La Vita – Em овозможува максимално задоволување на сите потреби и барања од страна на секој клиент или пациент во областа на физикалната медицина и убавината.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 18 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 16 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 18 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 18 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 18 ч.