Други активни понуди

Роденден (мај/јуни) - на нова локација - 40%
Игротека „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“
Роденден (мај/јуни) - на нова локација
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • 1500 ден.
 • 2500 ден.
Месечна членарина за Mix Aerobic Extreme - 42%
“Mix Aerobic & Fitness“ - нас. Центар
Месечна членарина за Mix Aerobic Extreme
Уште 6 дена и 6 ч.
 
 • 700 ден.
 • 1200 ден.
Месечна членарина за фитнес - 40%
Фитнес центар „Будо“ - нас. Центар
Месечна членарина за фитнес
Уште 6 дена и 6 ч.
 
 • 600 ден.
 • 1000 ден.
Шопинг во Софија во сабота, 28-ми мај - 53%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Софија во сабота, 28-ми мај
Уште 2 дена и 23 ч.
 
 • 560 ден.
 • 1200 ден.
Шопинг во Солун во сабота, 28-ми мај - 19%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Солун во сабота, 28-ми мај
Уште 2 дена и 23 ч.
 
 • 810 ден.
 • 1000 ден.
Продолжен викенд (16.06-19.06) во Банско! - 49%
Murite Club Hotel Bansko
Продолжен викенд (16.06-19.06) во Банско!
Уште 2 дена и 23 ч.
 
 • 3689 ден.
 • 7254 ден.
Единечна (160x220) памучна постелнина со дезен по избор - 15%
Kupinapopust.mk
Единечна (160x220) памучна постелнина со дезен по избор
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 1495 ден.
 • 1750 ден.
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Игротека „ПРИКАЗНА“
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Уште 23 ч. 55 мин.
 15 Купувачи
 • 0 ден.
Спортска масажа на цело тело (40 мин.) - 50%
Центар за физиотерапија "Ластовица" - спроти Хотел Русија
Спортска масажа на цело тело (40 мин.)
Уште 6 дена и 6 ч.
 
 • 400 ден.
 • 800 ден.
Медицинска масажа на цело тело (45 мин.) - 42%
Центар за физиотерапија "Ластовица" - спроти Хотел Русија
Медицинска масажа на цело тело (45 мин.)
Уште 6 дена и 6 ч.
 
 • 290 ден.
 • 500 ден.
Релакс масажа на цело тело (50 мин.) - 52%
Центар за физиотерапија "Ластовица" - спроти Хотел Русија
Релакс масажа на цело тело (50 мин.)
Уште 6 дена и 6 ч.
 
 • 290 ден.
 • 600 ден.
ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман - 65%
Салон за убавина „Vita Lux“
ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 50 ден.
 • 1000 ден.
Класичен педикир со парафин - 42%
Салон за убавина „Vita Lux“
Класичен педикир со парафин
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 70 ден.
 • 600 ден.
Маникир со гел лак на раце или нозе + декорација - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“
Маникир со гел лак на раце или нозе + декорација
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 50 ден.
 • 500 ден.
Луксузен, колагенски лифтинг третман за Вашата коса - 69%
Салон за убавина „Vita Lux“
Луксузен, колагенски лифтинг третман за Вашата коса
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 70 ден.
 • 1200 ден.
Професионална шминка и свечена фризура - 61%
Салон за убавина „Vita Lux“
Професионална шминка и свечена фризура
Уште 9 дена и 6 ч.
 1 Купувач
 • 90 ден.
 • 1500 ден.
Кератински третман за трајно исправување и нега + фен - 63%
Фризерско студио „Перфект“
Кератински третман за трајно исправување и нега + фен
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 1799 ден.
 • 4800 ден.
Депилација на цели нозе и препони со топол восок - 54%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Депилација на цели нозе и препони со топол восок
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 50 ден.
 • 650 ден.
Депилација на цели нозе и препони со ладен восок - 40%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Депилација на цели нозе и препони со ладен восок
Уште 9 дена и 6 ч.
 1 Купувач
 • 80 ден.
 • 800 ден.
Депилација на раце и пазуви, топол восок - 57%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Депилација на раце и пазуви, топол восок
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 30 ден.
 • 350 ден.
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE - 37%
Hotel „Царевец**“- Златни Песоци
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE
Уште 23 ч. 55 мин.
 
 • 186 ден.
 • 2170 ден.
Лакирање со гел лак на раце и нозе +
 декорација - 60%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Лакирање со гел лак на раце и нозе + декорација
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 80 ден.
 • 1200 ден.
Бразилска депилација - 52%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Бразилска депилација
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 20 ден.
 • 250 ден.
5 КРИОЛИПОЛИЗИ - 75%
Салон за убавина „Velvet Skin“
5 КРИОЛИПОЛИЗИ
Уште 9 дена и 6 ч.
 2 Купувачи
 • 400 ден.
 • 9700 ден.
5 Кавитации, 5 Body Term, 5 Радиофрекфенции + ГРАТИС пилинг на цело тело - 73%
Салон за убавина „Velvet Skin“
5 Кавитации, 5 Body Term, 5 Радиофрекфенции + ГРАТИС пилинг на це...
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 400 ден.
 • 9500 ден.
LPG третман, антицелулитна масажа и електростимулација - 53%
Салон за убавина „Velvet Skin“
LPG третман, антицелулитна масажа и електростимулација
Уште 9 дена и 6 ч.
 
 • 70 ден.
 • 900 ден.
Пилинг на цело тело - 60%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Пилинг на цело тело
Уште 2 дена и 6 ч.
 
 • 50 ден.
 • 750 ден.
Кавитација, Body Wrapping и Стимулација - 60%
Салон за убавина „Velvet Skin“
Кавитација, Body Wrapping и Стимулација
Уште 2 дена и 6 ч.
 
 • 80 ден.
 • 1200 ден.
10 третмани + гратис 2 алго терапии - 57%
Салон за убавина „Velvet Skin“
10 третмани + гратис 2 алго терапии
Уште 2 дена и 6 ч.
 
 • 180 ден.
 • 2500 ден.
Ноќевање за две лица - 29%
Вила Диме с.Папрадиште
Ноќевање за две лица
Уште 2 дена и 6 ч.
 
 • 500 ден.
 • 700 ден.
Летен камп по ориентален танц (09.06 -16.06) - 24%
Dance & Aerobic Center „MARBAL“
Летен камп по ориентален танц (09.06 -16.06)
Уште 8 дена
 
 • 600 ден.
 • 15500 ден.
Масажа на лице за здрав и свеж изглед - 25%
Студио „Нена Арт“
Масажа на лице за здрав и свеж изглед
Уште 3 дена и 5 ч.
 1 Купувач
 • 30 ден.
 • 200 ден.
Ноќевање во одлично уредени апартмани - 56%
Вила „Софија“ Крушево
Ноќевање во одлично уредени апартмани
Уште 23 ч. 25 мин.
 
 • 400 ден.
 • 900 ден.
Пакет од 10 антицелулитни масажи - 33%
Студио „Нена Арт“
Пакет од 10 антицелулитни масажи
Уште 3 дена и 6 ч.
 
 • 400 ден.
 • 3000 ден.
Црни бамбусови чорапи
Kupinapopust.mk
Црни бамбусови чорапи
Уште 1 ден и 23 ч.
 13 Купувачи
 • 150 ден.
Превоз за 1st Outdoor Festival Даутица - 40%
Green Power Велес
Превоз за 1st Outdoor Festival Даутица
Уште 2 дена и 6 ч.
 4 Купувачи
 • 160 ден.
 • 600 ден.