Патувања

Eднодневна шопинг тура во прекрасниот Белград и Ушче (28.10.2017) - 20%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
Eднодневна шопинг тура во прекрасниот Белград и Ушче (28.10.2017)
Уште 3 дена и 22 ч.
 
 • 990 ден.
 • 1240 ден.
7 или 11 ноќевања во сместување по избор (Дек. 2017 / Април 2018) - 22%
Хотел „Belmont“ Банско
7 или 11 ноќевања во сместување по избор (Дек. 2017 / Април 2018)
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • од 1500 ден.
Нокевање за максимум 4 лица во еднособен апартман - 27%
Хотел „Mont Blanc 3* “ Банско
Нокевање за максимум 4 лица во еднособен апартман
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • 220 ден.
 • 3348 ден.
Со купон од 100 ден. и доплата од 1100 ден. добивате ноќевање во студио за 2 лица
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Со купон од 100 ден. и доплата од 1100 ден. добивате ноќевање во ...
Уште 3 дена и 22 ч.
 
 • 100 ден.
Со купон од 100 ден. и доплата од 850 ден. добивате 24% попуст на ноќевање со појадок за едно лице - 24%
Хотел Манастир - Берово
Со купон од 100 ден. и доплата од 850 ден. добивате 24% попуст на...
Уште 3 дена и 23 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1250 ден.
7 или 11 ноќевања во сместување по избор (Дек. 2017 / Април 2018) - 10%
Хотел „Grand Montana“ Банско
7 или 11 ноќевања во сместување по избор (Дек. 2017 / Април 2018)
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • од 1330 ден.
Ноќевање за 2, 4 или 6 луѓе + СПА (Декември 2017-Април 2018) - 10%
Хотел „Grand Montana“ Банско
Ноќевање за 2, 4 или 6 луѓе + СПА (Декември 2017-Април 2018)
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • од 120 ден.
Со купон од 186 ден. и доплата од 2600 ден. (42 евра) добивате ноќевање за максимум 4 лица во апартман со една спална + СПА - 10%
Хотел „Belmont“ Банско
Со купон од 186 ден. и доплата од 2600 ден. (42 евра) добивате но...
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • 186 ден.
 • 3100 ден.
Со купон од 155 ден. и доплата во хотелот од 1395 ден. добивате 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB (ноќевање со појадок) + СПА - 31%
Хотел „Изгрев 5*“, Струга
Со купон од 155 ден. и доплата во хотелот од 1395 ден. добивате 1...
Уште 3 дена и 23 ч.
 8 Купувачи
 • 155 ден.
 • 2232 ден.
ЦЕЛ ОКТОМВРИ- Посета на Будва, Св. Василије Острошки + превоз - 20%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
ЦЕЛ ОКТОМВРИ- Посета на Будва, Св. Василије Острошки + превоз
Уште 1 ден и 22 ч.
 2 Купувачи
 • 1600 ден.
 • 2000 ден.
Со купон од 50 ден. и доплата во комплексот од 450 ден. добивате 59% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба + 15% попуст на целото мени во ресторанот - 59%
Комплекс „Етно Село Тимчевски“ - С. Младо Нагоричане
Со купон од 50 ден. и доплата во комплексот од 450 ден. добивате ...
Уште 3 дена и 23 ч.
 
 • 50 ден.
 • 1230 ден.
Ноќевање, ALL INCLUSIVE, сместување по избор + СПА центар - 35%
Хотел “Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање, ALL INCLUSIVE, сместување по избор + СПА центар
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • од 150 ден.
1 ноќевање за двајца на база HB во сместување и денови по избор + СПА - 30%
„Медите“ Ресорт СПА Хотел 4* - Сандански
1 ноќевање за двајца на база HB во сместување и денови по избор +...
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • од 350 ден.
3 ноќевања за двајца со појадок + СПА со минерална вода - 27%
„Медите“ Ресорт СПА Хотел 4* - Сандански
3 ноќевања за двајца со појадок + СПА со минерална вода
Уште 3 дена и 4 ч.
 1 Купувач
 • од 877 ден.
3 ноќевања за двајца со појадок + СПА со минерална вода - 35%
Апарт хотел „Медите 3* “ Сандански
3 ноќевања за двајца со појадок + СПА со минерална вода
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • од 500 ден.
1 ноќевање за двајца на база HB во сместување и денови по избор + СПА - 32%
Апарт хотел „Медите 3* “ Сандански
1 ноќевање за двајца на база HB во сместување и денови по избор +...
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • од 235 ден.
All Inclusive Light ноќевање + релакс со минерална вода (Септ/Дек) - 71%
Хотел „3 Планини“ Разлог
All Inclusive Light ноќевање + релакс со минерална вода (Септ/Дек...
Уште 3 дена и 4 ч.
 14 Купувачи
 • од 190 ден.
Со купон од 409 ден. и доплата од 2319 ден. (37,5 евра) добивате 2 ноќевања со појадок и вечера за едно лице во еднособен апартман + СПА - 37%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 409 ден. и доплата од 2319 ден. (37,5 евра) добивате ...
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • 409 ден.
 • 4340 ден.
Со купон од 390 ден. и доплата од 2232 ден. (36 евра) добивате 2 ноќевања со појадок и вечера за едно лице во еднособен апартман + СПА - 40%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 390 ден. и доплата од 2232 ден. (36 евра) добивате 2 ...
Уште 3 дена и 4 ч.
 6 Купувачи
 • 390 ден.
 • 4340 ден.
Со купон од 1300 ден и доплата во хотелот од 7379 ден. (119 евра) добивате 6 ноќевања + 1 ноќевање гратис за 1 лице во студио или апартман - 67%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Со купон од 1300 ден и доплата во хотелот од 7379 ден. (119 евра)...
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • 1300 ден.
 • 26040 ден.
Со купон од 840 ден и доплата во хотелот од 5026 ден. (81 евро) добивате 4 ноќевања + 1 ноќевање гратис за 1 лице во студио или апартман на база All Inclusive Light + СПА  - 34%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Со купон од 840 ден и доплата во хотелот од 5026 ден. (81 евро) д...
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • 840 ден.
 • 8900 ден.
Со купон од 60 денари и доплата од 540 денари добијте 46% попуст за 1 ноќевање за 1 лице - 46%
Хостел Station Guest House, нас. Центар
Со купон од 60 денари и доплата од 540 денари добијте 46% попуст ...
Уште 3 дена и 23 ч.
 1 Купувач
 • 60 ден.
 • 992 ден.
Со купон од 200 денари и доплата од 1846 денари (29.8 евра) добијте 34% попуст за 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок во супериор соба + користење на ултра модерен СПА центар - 34%
Хотел „Radika“ - Леуново
Со купон од 200 денари и доплата од 1846 денари (29.8 евра) добиј...
Уште 3 дена и 23 ч.
 16 Купувачи
 • 200 ден.
 • 2790 ден.
Со купон од 214 ден. и доплата во хотелот од 1212 ден. (19.5 евра) добивате 24% попуст за 1 ноќевање за едно лице на база Аll Inclusive во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман - 24%
„Winslow Infinity“, Банско
Со купон од 214 ден. и доплата во хотелот од 1212 ден. (19.5 евра...
Уште 22 ч. 31 мин.
 76 Купувачи
 • 214 ден.
 • 1869 ден.
Со купон од 142 денари и доплата во хотелот од 1284 денари (20,7 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база All inclusive во двокреветна соба + СПА  - 45%
Хотел „Bansko SPA & Holidays“
Со купон од 142 денари и доплата во хотелот од 1284 денари (20,7 ...
Уште 3 дена и 4 ч.
 40 Купувачи
 • 142 ден.
 • 2604 ден.
2 ноќевања за едно лице на база HB + автобуски превозТермин 09.12 - 11.12 - 16%
Туристичка агенција „CAMELLIA TRAVEL“ - спроти Олимп. базен
2 ноќевања за едно лице на база HB + автобуски превозТермин 09.12...
Уште 3 дена и 23 ч.
 
 • 4650 ден.
 • 5518 ден.
HB ноќевање во економична или стандардна соба + СПА (Октомври,Ноември) - 35%
Хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско
HB ноќевање во економична или стандардна соба + СПА (Октомври,Ное...
Уште 3 дена и 4 ч.
 40 Купувачи
 • од 167 ден.