Најниска цена

Незаборавна роденденска прослава на отворено! - 25%
Игротека „Морски Свет“ - нас.Мичурин
Незаборавна роденденска прослава на отворено!
Уште 3 дена и 22 ч.
 14 Купувачи
 • Превземи купон
 • 4000 ден.
 Чистење на вашите деловни простории!!!
„Бел Лотос“ - Скопје, во близина на Олимпико
 Чистење на вашите деловни простории!!!
Уште 22 ч. 30 мин.
 5 Купувачи
 • Превземи купон
НЕВЕРОЈАТЕН попуст СУПЕР двочасовен роденденден - 60%
Игротека „Тиквичка“, нас. Карпош
НЕВЕРОЈАТЕН попуст СУПЕР двочасовен роденденден
Уште 1 ден и 22 ч.
 45 Купувачи
 • Превземи купон
 • 2500 ден.
Изработка на фотографии во различни димензии  - 50%
Фото Студио “Профото Здравко“ - нас.Центар
Изработка на фотографии во различни димензии 
Уште 22 ч. 30 мин.
 40 Купувачи
 • Превземи купон
 • 150 ден.
 Есенски попуст! -20% на сите услуги за убавина
Салон за убавина „Beauty Port“ - Аеродром
 Есенски попуст! -20% на сите услуги за убавина
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
 • Превземи купон
Лежечки солариум - 70%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Лежечки солариум
Уште 22 ч. 30 мин.
 100 Купувачи
 • 20 ден.
 • 250 ден.
 20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Ресторан „Канцона“ нас. Kарпош
 20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 1 ден и 22 ч.
 2 Купувачи
 • 20 ден.
30% попуст на сите парфеми
Парфимерија Лорис - Т.Ц Бисер
30% попуст на сите парфеми
Уште 3 дена и 22 ч.
 4 Купувачи
 • 29 ден.
Печатење на фотографија во А4 или А3 формат + обработка - 68%
Книжара Тоја - Железара
Печатење на фотографија во А4 или А3 формат + обработка
Уште 3 дена и 4 ч.
 1 Купувач
 • 29 ден.
 • 90 ден.
1 третман за слабеење стимулација - 40%
Студио „Комплетна“
1 третман за слабеење стимулација
Уште 3 дена и 4 ч.
 
 • 30 ден.
 • 250 ден.
Третман со маска од арганово масло, миење, масажа на скалп + ГРАТИС фенирање - 52%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Третман со маска од арганово масло, миење, масажа на скалп + ГРАТ...
Уште 3 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
 • 40 ден.
 • 500 ден.
 LED светлечки ѕивани  - 80%
„Тесла Лед“ - во близина на универзална спроти „Top Shop“
 LED светлечки ѕивани 
Уште 22 ч. 30 мин.
 2/100 Купувачи
 • 49 ден.
 • 250 ден.
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор - 30%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор
Уште 3 дена и 4 ч.
 32 Купувачи
 • 50 ден.
 • 500 ден.
Ноќевање за едно лице во одлично уредени апартмани (доплата од 300 ден.) - 61%
Апартмани „Донески“ - Охрид
Ноќевање за едно лице во одлично уредени апартмани (доплата од 30...
Уште 1 ден и 22 ч.
 8 Купувачи
 • 50 ден.
 • 900 ден.
Изнајмување на цела вила или ноќевање по лице - 29%
Вила „Софија“ Крушево
Изнајмување на цела вила или ноќевање по лице
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • од 50 ден.
Ноќевање за едно лице во комплетно опремени апартмани
Вила „Клепало“ - Берово
Ноќевање за едно лице во комплетно опремени апартмани
Уште 3 дена и 22 ч.
 19 Купувачи
 • 50 ден.
Ноќевање за едно лице во апартман - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Ноќевање за едно лице во апартман
Уште 3 дена и 4 ч.
 12 Купувачи
 • 50 ден.
 • 800 ден.
Сместување по ваш избор во одлично уредени апартмани (купон + соодветна доплата) - 27%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по ваш избор во одлично уредени апартмани (купон + соо...
Уште 1 ден и 22 ч.
 33 Купувачи
 • 50 ден.
 • 700 ден.
Со купон од 50 ден. и доплата од само 550 ден. добивате 25% попуст за ноќевање за едно лице во автентично уредени апартмани + вкусен традиционален појадок  - 25%
Ресторан - Вила „Осоговска Куќа“ - Пониква
Со купон од 50 ден. и доплата од само 550 ден. добивате 25% попус...
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 50 ден.
 • 800 ден.
Масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 22 ч. 30 мин.
 
 • 50 ден.
 • 600 ден.
Гел лак на нокти - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Гел лак на нокти
Уште 22 ч. 30 мин.
 2 Купувачи
 • 50 ден.
 • 500 ден.
Со купон од 50 ден. и доплата во комплексот од 450 ден. добивате 59% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба + 15% попуст на целото мени во ресторанот - 59%
Комплекс „Етно Село Тимчевски“ - С. Младо Нагоричане
Со купон од 50 ден. и доплата во комплексот од 450 ден. добивате ...
Уште 3 дена и 23 ч.
 
 • 50 ден.
 • 1230 ден.
Печатење и пластифицирање на фотографија во А4 формат + обработка - 61%
Книжара Тоја - Железара
Печатење и пластифицирање на фотографија во А4 формат + обработка
Уште 3 дена и 4 ч.
 3 Купувачи
 • 59 ден.
 • 150 ден.
Екстензија на нокти  + декорација + премачкување на кутикули - 58%
Студио за убавина „VIS VIVER NAIL ART“ -Кисела вода
Екстензија на нокти  + декорација + премачкување на кутикули
Уште 3 дена и 4 ч.
 6 Купувачи
 • 60 ден.
 • 1100 ден.
Со купон од 60 денари и доплата од 540 денари добијте 46% попуст за 1 ноќевање за 1 лице - 46%
Хостел Station Guest House, нас. Центар
Со купон од 60 денари и доплата од 540 денари добијте 46% попуст ...
Уште 3 дена и 23 ч.
 1 Купувач
 • 60 ден.
 • 992 ден.
Педикир + пилинг на стапала + витаминска маска + лак по избор - 40%
Салон за убавина „Nefertiti“ - Дебар маало
Педикир + пилинг на стапала + витаминска маска + лак по избор
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
 • 60 ден.
 • 500 ден.
Депилација на регија, обликување на веѓи, депилација на надусници - 40%
Салон за убавина „Nefertiti“ - Дебар маало
Депилација на регија, обликување на веѓи, депилација на надусници
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
 • 60 ден.
 • 500 ден.