Купон + доплата

 Гел лак на природни нокти со боја по избор - 40%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
 Гел лак на природни нокти со боја по избор
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • 100 ден.
 • 600 ден.
Шишање + маска + витаминска ампула + фенирање - 35%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Шишање + маска + витаминска ампула + фенирање
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • 150 ден.
 • 800 ден.
Египетска депилација на раце, веѓи и надусници - 35%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Египетска депилација на раце, веѓи и надусници
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • 90 ден.
 • 500 ден.
Египетска депилација со шеќерна паста на пола нозе и интима - 40%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Египетска депилација со шеќерна паста на пола нозе и интима
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • 125 ден.
 • 700 ден.
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (февруари/март) - 23%
Хотел „Pirina Club 3*” Банско
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (февруа...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • од 112 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА во едноспален или двоспален апартман  - 31%
“Adeona Ski & Spa“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА во едноспален или двоспален...
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • од 223 ден.
Со купон 174 ден. и доплата во хотелот од 1563 ден. (25.2 евра) добивате 50% попуст за ноќевање по лице во апартман со една спална + вклучен појадок и вечера + користење на базен со топла вода, сауна, детско катче, Wi-Fi  во прекрасниот хотел „DREAM 3**“ - 50%
Хотел „DREAM 3*“ - Bansko
Со купон 174 ден. и доплата во хотелот од 1563 ден. (25.2 евра) д...
Уште 4 дена и 7 ч.
 10 Купувачи
 • 174 ден.
 • 3472 ден.
 3 или 5 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА - 40%
Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог
 3 или 5 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • од 855 ден.
 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА - 40%
Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог
 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА
Уште 6 дена и 13 ч.
 6 Купувачи
 • 306 ден.
 • 3410 ден.
1 ноќевање за 1 лице на бaза HB + СПА во двокреветно студио  - 16%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
1 ноќевање за 1 лице на бaза HB + СПА во двокреветно студио 
Уште 3 дена и 7 ч.
 4 Купувачи
 • 251 ден.
 • 1984 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB во соба по избор + СПА / Термин 11.01-10.03.2018 - 43%
Хотел „Елица“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HB во соба по избор + СПА / Термин 1...
Уште 3 дена и 7 ч.
 
 • од 186 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА / Термин 09.01-31.03.2018 год. - 29%
Хотел „Четирилистна Детелина“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА / Термин 09.01-31.03.2018 г...
Уште 3 дена и 7 ч.
 16 Купувачи
 • 155 ден.
 • 2170 ден.
Сместување по ваш избор во одлично опремени апартмани со кујна, тоалет, WiFi и бесплатен паркинг  - 27%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по ваш избор во одлично опремени апартмани со кујна, т...
Уште 4 дена и 7 ч.
 16 Купувачи
 • 50 ден.
 • 700 ден.
Ноќевање за двајца во одлично опремен апартман - 38%
Вила TOMIĆ - Охрид
Ноќевање за двајца во одлично опремен апартман
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1600 ден.
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок во двокреветна супериор соба + користење на ултра модерен СПА центар - 5%
Хотел „Radika“ - Леуново
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок во двокреветна супериор с...
Уште 14 дена и 7 ч.
 
 • 150 ден.
 • 3038 ден.
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB + СПА  - 31%
Хотел „Изгрев 5*“, Струга
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB + СПА 
Уште 12 дена и 7 ч.
 14 Купувачи
 • 155 ден.
 • 2232 ден.
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (јануари) - 21%
Хотел „Pirina Club 3*” Банско
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (јануар...
Уште 4 дена и 7 ч.
 16 Купувачи
 • од 99 ден.
 Ноќевање со појадок и вечера + базен со минерална вода + СПА во денови по избор - 32%
Хотел „SPA VITA SPRINGS“, c. Бања - Банско
 Ноќевање со појадок и вечера + базен со минерална вода + СПА во ...
Уште 4 дена и 7 ч.
 56 Купувачи
 • од 112 ден.
Со купон од 220 ден. и доплата од 32,4 евра добивате ноќевање со појадок и вечера + користење СПА - 43%
Хотел “Casa Karina 4*“, Банско
Со купон од 220 ден. и доплата од 32,4 евра добивате ноќевање со ...
Уште 4 дена и 7 ч.
 12 Купувачи
 • 220 ден.
 • 3920 ден.
Ноќевање со појадок во соба со или без џакузи - 50%
Вила „МИЛКА“, Охрид
Ноќевање со појадок во соба со или без џакузи
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • од 225 ден.
 Со купон од 310 ден. и доплата од 1798 ден. добивате 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман - 30%
„Winslow Infinity“, Банско
 Со купон од 310 ден. и доплата од 1798 ден. добивате 1 ноќевање ...
Уште 3 дена и 7 ч.
 
 • 310 ден.
 • 3000 ден.
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба + 15% попуст на целото мени во ресторанот - 59%
Комплекс „Етно Село Тимчевски“ - С. Младо Нагоричане
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба + 15% попуст на целото м...
Уште 14 дена и 7 ч.
 
 • 50 ден.
 • 1230 ден.
 Ноќевање во луксузно уредени студиа или апартмани со сместувачки капацитет по избор  - 29%
Хотел „Royal Plaza 3*“ - Боровец
 Ноќевање во луксузно уредени студиа или апартмани со сместувачки...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • од 372 ден.
Со купон од 180 ден. и доплата од 26 евра добивате ноќевање со појадок и вечера + СПА центар  - 44%
Хотел “Royal Bansko Aparthotel 3*“
Со купон од 180 ден. и доплата од 26 евра добивате ноќевање со по...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • 180 ден.
 • 3200 ден.
Со купон од 170 ден. и доплата од 21.5 евра добивате ноќевањe, појадок и вечера + СПА - 28%
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Со купон од 170 ден. и доплата од 21.5 евра добивате ноќевањe, по...
Уште 4 дена и 7 ч.
 22 Купувачи
 • 170 ден.
 • 2100 ден.
Ноќевање, појадок и вечера + користење на СПА (декември,јануари) - 36%
Хотел „Sunrise Park&Spa Complex“, Банско
Ноќевање, појадок и вечера + користење на СПА (декември,јануари)
Уште 11 ч. 28 мин.
 70 Купувачи
 • од 160 ден.