Kupinapopust.mk - многу заштедуваш!https://kupinapopust.mkKupinapopust.mk - многу заштедуваш!Kupinapopust.mk All Rights Reserved<![CDATA[65% попуст или само 700 ден. за месечна членарина за фитнес тренинзи во термини по ваш избор во фитнес центар “Atletics Fitness„]]>skopje42.00055221.4161082015-11-26 17:00:00700652000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 16:15:00 +0100
<![CDATA[Двојно задоволство на 50% попуст! Тандем масажа на грб, врат и раце за двајца со ароматични масла за само 600 ден. во салонот за убавина "Urban Beauty"]]>skopje41.97914021.4455432015-11-27 23:59:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 16:01:00 +0100
<![CDATA[За само 300 ден. добивате депилација со ладен восок на  нозе + препони или раце + пазуви. Искористете го попустот од 40% во салонот за убавина “Urban Beauty“]]>skopje41.97914021.4455432015-11-27 23:59:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 15:55:00 +0100
<![CDATA[50% попуст или само 1550 денари за викенд курс (петок и сабота) по практично сметководство во „Тим Акаунтинг“]]>skopje41.97788521.4435742015-11-27 23:59:001550503100

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 14:35:00 +0100
<![CDATA[67% попуст или само 990 денари за совршено лице со IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување) во Институтот за убавина „Дермаестетика“]]>skopje41.99070921.4349702015-11-27 23:59:00990673000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 12:23:00 +0100
<![CDATA[ 40% попуст или само 360 денари за револуционерната Epil Smart безболна депилација во институтот за убавина „Дермаестетика“!]]>skopje41.99070921.4349702015-11-27 23:59:0036040600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 12:23:00 +0100
<![CDATA[63% попуст или само 890 денари за Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело тело во институтот за убавина „Дермаестетика“!]]>skopje41.99070921.4349702015-11-27 23:59:00890632400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 12:22:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 120 ден. и доплата од 230 ден. добивате маникир + педикир. Искористете го попустот од 30% во козметички салон “Tamara Beauty“]]>skopje41.98756821.4801702015-11-27 23:59:0012030500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 10:17:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 30 ден и доплата од 70 ден добивате фенирање на Вашата коса. Искористете го попустот од 33% во козметички салон “Tamara Beauty“]]>skopje41.98756821.4801702015-11-27 23:59:003033150

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 10:17:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 29% и нарачајте уникатен подарок! Везен пешкир со натпис и апликација за цена од 640 денари од "Везени пешкири МК"]]>skopje41.99388321.4290052015-12-01 23:59:0064029900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Nov 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[68% попуст или само 390 денари за рентгенска панорамска слика на цела вилица + преглед и консултација + флуоризација на заби во стоматолошки рентген кабинет „Жикица Ѓорѓиевски“!]]>skopje42.00455621.3698802015-11-27 23:59:00390681200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 16:50:00 +0100
<![CDATA[79% попуст или само 1290 денари за ласерско белење на заби (два третмани) + полирање во ПЗУ Д-р. „Жикица Ѓорѓиевски“!]]>skopje42.00455621.3698802015-11-27 23:59:001290796000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 16:47:00 +0100
<![CDATA[НОВА ГОДИНА во Банско!! Со купон од 1675 ден. и доплата од само 9485 ден (152 евра) во прекрасниот хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees“ добивате 45% попуст на три ноќевања за едно лице на база полупансион (појадок и вечера), празнична вечера, прослава со традиционална музика + бесплатно користење на СПА центар!!]]>skopje41.83788223.4777992015-11-27 17:00:0016754520160

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 13:18:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 90 ден. и доплата од 200 ден. добијте релакс или спортска масажа и препуштете се во рацете на познатиот масер Јапан. Искористете го попустот од 64% во студио за масажа "Јапан"]]>skopje41.98280421.4394412015-11-27 23:59:009064800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 11:09:00 +0100
<![CDATA[Верувајте во себе наспроти мислењата на другите! Вежбајте Микс Аеробик со спортски докажаниот европски првак Елена Муратовска Златановска на 31% попуст или за само 690 ден.]]>skopje41.98241521.4362802015-11-27 23:59:00690311000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 10:32:00 +0100
<![CDATA[ РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА ЗА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ за 1000 денари!]]>skopje41.99396221.4103362015-11-27 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 09:11:00 +0100
<![CDATA[Slim Line акција на попуст од 30% која не се пропушта! Со купон од 3000 денари, добивате пакет по избор од производи за слабеење, одржување на телесната тежина и детоксикација]]>skopje41.99388321.4290052015-12-01 23:59:003000304300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Nov 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА! Шопинг во Солун, Cosmos, IKEA и JUMBO во сабота, 28-ми ноември за 800 ден. преку туристичката агенција „МТ ТРАВЕЛ“]]>skopje41.99918421.4203802015-11-27 17:00:00800201000

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 22 Nov 2015 15:52:00 +0100
<![CDATA[599 ден. или 50% попуст на месечна членарина за ZUMBA во танцовиот клуб „Dancers United MK“! Вежбајте аеробични вежби со елементи на танц и обликувајте го Вашето тело преку одлична дружба и супер забава!]]>skopje42.00286121.4005092015-11-26 23:59:00599501200

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 22 Nov 2015 15:30:00 +0100
<![CDATA[Со купон од само 60 ден. и доплата од 300 ден. во салонот за убавина „VELVET SKIN“ добивате 84% попуст за 1 body wrapping, 1 стимулација и 1 липоласер]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:0060842300

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 21 Nov 2015 12:39:00 +0100
<![CDATA[Со купон од само 240 ден. и доплата од 990 ден. во салонот за убавина „VELVET SKIN“ добивате 69% попуст за пакет од 15 третмани кој вклучува 5 антицелулитни третмани, 5 body wrapping и 5 електростимулации]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:00240694000

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 21 Nov 2015 11:57:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 80 ден. и доплата од 400 ден. во салонот за убавина „VELVET SKIN“ добивате 50% попуст за надградба на нокти со типсови]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:007050700

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Nov 2015 19:59:00 +0100
<![CDATA[61% попуст  или само 590 ден. за месечна членарина за неограничено вежбање фитнес и cross fit во фитнес клуб "Спенс Модерна" - Волково!]]>skopje42.03632421.3497222015-11-30 17:00:00590611500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Nov 2015 15:15:00 +0100
<![CDATA[700 ден. или 65% на професионална шминка и свечена фризура во козметичко - фризерскиот салон „Fashion & Vision“. Имајте совршен изглед за секаква свечена пригода]]>skopje42.00144121.4194832015-11-26 23:59:00700652000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Nov 2015 15:01:00 +0100
<![CDATA[58% попуст или само 550 ден. за месечна членарина за комбинирани часови за вежбање аеропилатес, латино денс со регетон - зумба, фит аеробик и cross-fit во „Спенс Модерна“!]]>skopje41.99473221.4269812015-11-30 17:00:00550581300

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Nov 2015 14:34:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 100 денари добивате попуст од 50% на парцијална масажа на грб во салонот за убавина „Стива Ви“]]>skopje41.97780521.4426522015-11-27 23:59:005050300

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Nov 2015 13:45:00 +0100
<![CDATA[Неверојатен попуст од 86% на 20 третмани за слабеење. Со купон од 170 ден. и доплата во салонот 520 ден. добивате 10 боди врапинг третмани + 10 антицелулитни третмани со апаратот Beauty Star во салонот за убавина „Стива Ви“]]>skopje41.97780521.4426522015-11-27 23:59:00170865000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Nov 2015 12:39:00 +0100
<![CDATA[43% попуст или само 80 ден. за зеленчукова или овошна салата по ваш избор во Здрава и свежа храна „Мелани“!]]>skopje41.99337221.4166232015-11-25 17:00:008043140

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Nov 2015 19:31:00 +0100
<![CDATA[56% попуст или само 110 ден. за зеленчукова или овошна салата по ваш избор + DETOX смути во Здрава и свежа храна „Мелани“! ]]>skopje41.99337221.4166232015-11-25 17:00:0011056250

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Nov 2015 19:23:00 +0100
<![CDATA[Декември во Банско! Со купон од 115 ден. и доплата од 1025 ден. (16.5 евра) во хотел „Spa Vita Springs“ добивате 40% попуст на ноќевање со појадок за едно лице + бесплатно користење на СПА центар!]]>skopje41.88082123.5240652015-11-25 17:00:00115401890

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Nov 2015 16:40:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 125 ден. и доплата од 375 ден. добивате пакет депилација на: цели нозе, препони, интима, раце и пазуви. Искористете го попустот од 38% во салонот за убавина “Стива Ви“]]>skopje41.97780521.4426522015-11-27 23:59:0012538800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Nov 2015 12:24:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате од 10 до 25% попуст на голем број алатки од целиот асортиман производи на "Kupialat" од брендовите Fortum, Heron, Extol Industrial, Premium i Craft]]>skopje41.98918721.4375402015-12-19 17:00:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Nov 2015 12:04:00 +0100
<![CDATA[Топла или ладна целосна депилација за жени за само 390 денари во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“. Добијте чиста, мека и сјајна кожа на дури 65% попуст!]]>skopje41.98521421.4377062015-11-26 23:59:00390651100

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Nov 2015 10:57:00 +0100
<![CDATA[22% или 3500 ден. за (HSG) хистеросалпингографија - испитување на проодност на канали (јајцеводи) и утврдување на плодноста (женски стерилитет) во ПЗУ „MЕД-X ДИЈАГНОСТИКА“]]>skopje41.93767521.5222672015-11-30 23:59:003500224500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 22:01:00 +0100
<![CDATA[За подобра циркулација, квалитетен сон, енергија и концентрација! 43% или 400 ден. за Andullation терапија на кревет во ПЗУ „MЕД-X ДИЈАГНОСТИКА“]]>skopje41.93767521.5222672015-11-30 23:59:0040043700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 21:27:00 +0100
<![CDATA[Грижа за секоја жена! 40% или 1200 ден. за мамографија на дојка, ехо на дојка со ултразвук и консултација со специјалист во ПЗУ „MЕД-X ДИЈАГНОСТИКА“]]>skopje41.93767521.5222672015-11-30 23:59:001200402000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 18:18:00 +0100
<![CDATA[34% или 5950 ден. за точна и прецизна дијагноза направена преку магнетна резонанца (снимање со магнетна резонанца од отворен тип МАГНЕТОН опен вива + консултација со МР специјалист - радиодијагностичар) во ПЗУ „MЕД-X ДИЈАГНОСТИКА“]]>skopje41.93767521.5222672015-11-30 23:59:005950348960

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 18:17:00 +0100
<![CDATA[49% или 4100 ден. за компјутерска томографија + консултација и совети од специјалист во ПЗУ специјалистичката ординација по радиодијагностика „MЕД-X ДИЈАГНОСТИКА“]]>skopje41.93767521.5222672015-11-30 23:59:004100498100

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 18:17:00 +0100
<![CDATA[Ослободете се од вкочанетоста и болките во грбот! 35% или 650 ден. за масажа на грб во времетраење од 40 минути во ПЗУ „MЕД-X ДИЈАГНОСТИКА“]]>skopje41.93767521.5222672015-11-30 23:59:00650351000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 18:17:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 120 ден. и доплата од само 685 ден. (11 евра) добивате 50% попуст на ноќевање за едно лице со појадок во прекрасниот хотел „Pine Hills“ - Пампорово!]]>skopje41.65692424.6962182015-11-25 17:00:00120501612

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 16:09:00 +0100
<![CDATA[66% попуст или само 390 денари за 60 минутна релакс масажа со етерично масло по избор од чоколадо, ментол или маслинка + третман во солена соба во „Халомедика“]]>skopje42.00435921.3749102015-11-25 23:59:00390661160

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 14:52:00 +0100
<![CDATA[78% попуст или само 190 денари за аква детоксикација + третман во солена соба во „Халомедика“!]]>skopje42.00435921.3749102015-11-25 23:59:0019078860

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 14:52:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. искористете го попустот од 50% за маникир со UV траен гел лак + декорација и боја по избор во "Nails Art Kolinda"]]>skopje41.98877521.4499472015-11-27 23:59:005050600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 14:03:00 +0100
<![CDATA[43% попуст или само 450 ден. за највкусната AFTERWORK мезе даска во вашата „Втора Куќа“!]]>skopje41.99551421.4206582015-11-25 17:00:0045043790

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 10:49:00 +0100
<![CDATA[Продолжен декемвриски викенд во Банско во хотел Orphey 4* (05 - 08.12.2015) преку „БИСЕР ПРОМ“! 31% или 3590 ден. за 3 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот]]>skopje41.99476821.4373092015-11-25 23:59:003590315200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 00:33:00 +0100
<![CDATA[Викенд во Банско во хотел Orphey 4* (04 - 06.12.2015) преку „БИСЕР ПРОМ“! 42% или 2590 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот]]>skopje41.99476821.4373092015-11-25 23:59:002590424500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Nov 2015 00:24:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 450 денари добивате 45% попуст за ОМБРЕ + миење со масажа + третман + маска + фенирање]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:00100451000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 17:27:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 213 ден и доплата во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“, Банско од 1213 ден. (19,5 евра) добивате 35% попуст на ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман + СПА услуги]]>skopje41.85485623.4128262015-11-26 23:59:00213352200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 17:25:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 30 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 120 ден. добивате 50% попуст за депилација на интима со специјален восок за една употреба + ГРАТИС депилација на надусници]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:003050300

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 17:20:00 +0100
<![CDATA[ Со купон од 100 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 450 ден. добивате 73% попуст за свечена фризура и професионална шминка]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:00100732000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 17:14:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од 650 денари добивате 46% попуст за шминка, фризура и трепки во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:00100461400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 17:05:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 186 ден и доплата во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“, Банско од 1054 ден. (17 евра) добивате 38% попуст на ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио + СПА услуги]]>skopje41.85485623.4128262015-11-26 23:59:00186382000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 16:53:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од само 250 ден. добивате 50% попуст за модерен маникир со O.P.I. во салонот за убавина "Vita Lux"]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:005050600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 16:53:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 200 ден. во салонот за убавина „Vita Lux“ добивате 64% попуст за депилација на цели нозе со препони со топол восок]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:005064700

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 16:47:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 300 ден. добивате 61% попуст за депилација на пола нозе и бразилска депилација со ладен восок за една употреба во Салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:005061900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 16:40:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 20 ден. и доплата од 80 ден. добивате 60% попуст за миење со шампон за ревитализација и регенерирање, масажа на скалп и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:002060250

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 16:34:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 90 ден. и доплата во салонот „Vita Lux“ од 500 ден. добивате 58% попуст на шатирање со фолија, миење со масажа на скалп и фенирање]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:0090581400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 16:25:00 +0100
<![CDATA[Посетете го Белград во овој период од годината! За само 558 денари по лице, добивате 2 ноќевања во осум креветна соба во хостелот „Trip & Sleep“. Искористете го попустот од 50% и уживајте во строгиот центар на Белград!]]>skopje44.81919520.4533052015-11-27 23:59:00558501116

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 14:43:00 +0100
<![CDATA[За само 620 денари по лице, добивате 2 ноќевања во шест креветна соба во хостелот „Trip & Sleep“. Искористете го попустот од 50% и уживајте во строгиот центар на Белград!]]>skopje44.81919520.4533052015-11-27 23:59:00620501240

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 14:43:00 +0100
<![CDATA[51% попуст или само 690 денари за тандем релакс масажа со ароматични масла по избор во времетраењe од 40 минути во салонот за убавина „EDELWEISS“!]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:00690511400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[55% попуст или само 360 денари за маникир со UV траен лак на Вашите природни нокти во салон за убавина „Edelweiss“!]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:0036055800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[50% попуст или само 200 денари за една рачна антицелулитна масажа во салон за убавина „Edelweiss“!]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:0020050400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 14:01:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 70 ден. и доплата во Студио „Копмлетна“ од 300 ден. добивате 50% попуст на фарбања + миење + фен + ампула за регенерација и освежување на Вашата коса]]>skopje42.00834421.3366242015-11-26 23:59:0030059740

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 13:59:00 +0100
<![CDATA[61% попуст или само 399 ден. за неодолива гурманска понуда -  вкусен богат ордевер со мешана скара + свежа дупла сезонска салата + крцкав помфрит во вашата „Втора Куќа“]]>skopje41.99551421.4206582015-11-25 17:00:00399611030

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Nov 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[ШОПИНГ ВО СОЛУН со сигурна реализација! Со купон од 0 денари и доплата во туристичката агенција „BEST Travel“ од 800 денари добивате еднодневна шопинг екскурзија во Солун, Cosmos и IKEA]]>skopje42.00055921.4375242015-11-26 23:59:000201000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 13:12:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон и доплата од само 700 ден. во Т.А. „Travel Land“ добивате 30% попуст на СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА за организирана шопинг тура во Солун, Cosmos и IKEA]]>skopje42.00164921.4365692015-11-26 23:59:000301000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 12:52:00 +0100
<![CDATA[79% попуст или само 250 денари за витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице во „Estetik Slim Studio“]]>skopje41.99715421.4043392015-11-25 23:59:00250791200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 12:42:00 +0100
<![CDATA[71% попуст или само 290 денари за 50 минутна масажа по избор (релакс масажа на цело тело со масло по избор или медицинска масажа на цело тело со крема против болки) во „Estetik Slim Studio“!]]>skopje41.99715421.4043392015-11-25 23:59:00290711000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 12:42:00 +0100
<![CDATA[57% попуст или само 150 денари за една антицелулитна масажа во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“!]]>skopje41.99715421.4043392015-11-25 23:59:0015057350

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 12:42:00 +0100
<![CDATA[64% попуст или само 290 денари за свечена фризура во фризерско - козметичко студио „Стеси“]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:0029064800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 12:01:00 +0100
<![CDATA[Викенд во Банско во одличниот „Park Hotel Gardenia 4*“ (27 - 29.11.2015) преку „БИСЕР ПРОМ“! 37% или 2700 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот]]>skopje41.99476821.4373092015-11-26 23:59:002700374300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 11:03:00 +0100
<![CDATA[60% попуст или само 190 денари за траен маникир во фризерско - козметичко студио „Стеси“]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:0019062500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 10:56:00 +0100
<![CDATA[57% попуст или само 300 ден. за фарбање + миење + маска + фенирање во фризерско - козметичкото студио „Стеси“!]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:0030057700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 10:49:00 +0100
<![CDATA[56% попуст или само 330 ден. за целосна депилација на Вашето тело во фризерско - козметичко студио „Стеси“]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:0033056750

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 10:49:00 +0100
<![CDATA[75% попуст или само 890 ден. за 10 рачни антицелулитни масажи во фризерско - козметичко студио „Стеси“!]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:00890753500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Nov 2015 10:47:00 +0100
<![CDATA[24% или 990 ден. за еднодневна екскурзија во недела 29-ти ноември во прекрасното Берово, посета на Беровското езеро и знаменитости + ручек во хотел Манастир преку туристичката агенција „МТ ТРАВЕЛ“]]>skopje41.99918421.4203802015-11-26 23:59:00990241300

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 15 Nov 2015 20:56:00 +0100
<![CDATA[Решение за Вашите проблеми! 67% или 490 ден. за индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути во „Интернационалниот Гешталт институт на Македонија“]]>skopje41.99961221.3961092015-11-25 23:59:00490671500

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 15 Nov 2015 20:48:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 238 ден. и доплата од 1350 ден. (21,8 евра) добивате 36% попуст за ноќевање за 1 лице на база FB (појадок, ручек и вечера) во луксузна соба + СПА услуги во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско.]]>skopje41.83100823.4764532015-11-26 23:59:00238362480

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Nov 2015 21:16:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 472 ден. и доплата од 2676 ден. (43 евра) добивате 46% попуст за 3 ноќевања за 1 лице со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско]]>skopje41.86276823.5078852015-11-26 23:59:00472465800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Nov 2015 20:18:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 315 ден. и доплата од 1785 ден. (29 евра) добивате 45% попуст за 2 ноќевања со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско]]>skopje41.86276823.5078852015-11-26 23:59:00315453800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Nov 2015 19:17:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 0 денари и доплата од 380 евра во авто салонот SGS добивате 12% попуст на инсталација и монтажа на италијански плински уред Lovato Easy Fast за квалитетно и евтино возење на плин]]>skopje42.02946221.4304852015-12-13 23:59:0001226660

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Nov 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 130 денари и доплата од 738 денари добивате ноќевање со појадок и вечера + сауна, парна бања и џакузи во хотел „Friends“ 3*, Банско. Прекрасен одмор на 50% попуст]]>skopje41.82866323.4825142015-11-26 23:59:00130501736

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 16:33:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 1240 ден. и доплата од 7027 ден (114 евра) добивате 50% попуст за 6 ноќевања за 1 лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата + СПА услуги во хотел „All Seasons Club“ Банско]]>skopje41.82629123.4974552015-11-26 23:59:0012405016693

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 15:30:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 20% попуст на Пакување од 6 контактни леќи од брендовите Softlens59 (Bausch and Lomb) и Air Optix Aqua (Alcon) во Оптика ММ]]>skopje41.98544121.4650322015-11-26 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 11:50:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 25% попуст на сончеви очила од големи светски брендови во Оптика ММ]]>skopje41.98544121.4650322015-11-26 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 11:50:00 +0100
<![CDATA[75% или само 500 ден. за двочасовна супер диско роденденска прослава во „Тениска Академија Аеродром“]]>skopje41.99373221.4651572015-11-25 17:00:00500752000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 11:48:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 835 ден. и доплата од 4730 ден (76.3 евра) добивате 50% попуст за 4 ноќевања за 1 лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата + СПА услуги во хотел „All Seasons Club“ Банско]]>skopje41.82629123.4974552015-11-26 23:59:008355011130

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 11:34:00 +0100
<![CDATA[50% попуст или само 1300 ден. за луксузен моден додаток -„Tirkiz Double Heart “ Necklace“ Ninabox® ланче (со Swarovski елементи)!]]>skopje42.00275421.4660652015-11-25 17:00:001300502600

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Nov 2015 10:09:00 +0100
<![CDATA[Ноември и декември во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасните апартмани „Смаќоски“ добивате 38% попуст за ноќевање за двајца во одлично опремен апартман]]>skopje41.10745820.8078972015-11-25 23:59:00100381600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Nov 2015 18:01:00 +0100
<![CDATA[35% или 390 ден. за третман за лумбален синдром и болки во кичмата (комбинација од електро терапија, ултразвучна и кинезитерапија) со времетраење од 60 минути во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“]]>skopje41.98887521.4537992015-11-26 23:59:0039035600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Nov 2015 17:39:00 +0100
<![CDATA[Есенски бронзен и заводлив тен! 62% попуст или само 100 денари за 10 минутен солариум во „Мое Студио Дадар“]]>skopje42.00107221.4251702015-11-26 23:59:0010062260

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Nov 2015 16:45:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. добивате ноќевање за едно лице со појадок, ручек и вечера во мотел - ресторан „Мице“ - Пониква! Неодоливо уживање во природните убавина на Македонија на 44% попуст!]]>skopje42.03080222.3559272015-11-25 17:00:00100441800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Nov 2015 10:07:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од само 400 ден. добивате ноќевање за едно лице во мотел - ресторан „Мице“ - Пониква! Неодоливо уживање во природните убавина на Македонија на 44% попуст! ]]>skopje42.03080222.3559272015-11-25 17:00:005044800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Nov 2015 09:40:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата од 500 ден. добивате 40% на професионална шминка со квалитетните препарати на KRYOLAN, Deborah, Makeup forever и L'Oréal + природни трепки од Professional Makeup Artist Eleonora Mark]]>skopje41.98582221.4466612015-11-30 23:59:00100401000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 23:27:00 +0100
<![CDATA[Ноември и декември во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасната Вила „TOMIĆ“ добивате 38% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман]]>skopje41.11062920.8040452015-11-25 23:59:00100381600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 23:05:00 +0100
<![CDATA[50% или 130 ден. за комплет од 14 ѕидни 3D пеперутки од „Essos Light“]]>skopje42.00234721.3904272015-11-26 23:59:0013050260

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 20:54:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 740 ден. и доплата од 4190 ден. (67,5 евра) во хотел „All Seasons Club“ Банско добивате 52% попуст за 4 ноќевања за едно лице во Лукс студио со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА центарот]]>skopje41.82629123.4974552015-11-26 23:59:007405210175

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 16:03:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 380 ден. и доплата од 2170 ден. (35 евра) во хотелот „All Seasons Club“ Банско добивате 50% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера за едно лице во Лукс студио + бесплатно користење на СПА центарот]]>skopje41.82629123.4974552015-11-26 23:59:00380505087

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 15:36:00 +0100
<![CDATA[Миење, третман на коса со кератинска маска, шишање и фенирање + ГРАТИС услуга по желба за само 450 ден. во Салонот за убавина „Весна Висаж“. Со купени 3 ваучери добивате гратис масажа. Искористете го попустот од 50%]]>skopje41.99924521.4180502015-11-26 23:59:0045050900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 12:29:00 +0100
<![CDATA[Шишање за мажи, масажа на скалп, третман и миење за само 170 денари во салонот за убавина „Весна Висаж“.  Со купени 3 ваучери добивате гратис масажа. Искористете го попустот од 51%!]]>skopje41.99924521.4180502015-11-26 23:59:0017051350

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 10:49:00 +0100
<![CDATA[Фарбање на цела коса, миење, третман на коса, масажа на скалп, шишање и фенирање + ГРАТИС услуга по желба за 980 ден. во салонот за убавина „Весна Висаж“. Со купени 3 ваучери добивате гратис масажа. Искористете го попустот од 46%!]]>skopje41.99924521.4180502015-11-26 23:59:00980461800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 10:31:00 +0100
<![CDATA[Маникир со масажа и педикир со масажа + ГРАТИС обликување на веѓи + лакирање за само 500 ден. во Салонот за убавина „Весна Висаж“. Со купени 3 ваучери добивате гратис масажа. Искористете го попустот од 58%]]>skopje41.99924521.4180502015-11-26 23:59:00500581200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 10:06:00 +0100
<![CDATA[Професионален курс по избор: базна обука за изработка на нокти во техника гел или базна обука за изработка на нокти во техника акрил во реномираниот салон "Nails Art Kolinda". Со купон од 0 ден. и доплата во салонот 21080 ден. добивате обука која се состои од теоретска и практична настава (запознавање со материјалите од сите техники, нивна функција и примена). Искористете го попустот од 15% и стекнете се со сертификат од Работнички Универзитет Кочо Рацин Скопје]]>skopje41.98877521.4499472015-11-27 23:59:0001524800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Nov 2015 09:46:00 +0100
<![CDATA[550 ден. или 58% попуст на маникир и надградба на гелни нокти или акрил со декорација по избор (апликација, циркони, 3D декорации, печати, стикери, светки или цртање) во студио „CHARMELL“]]>skopje41.97726321.4399272015-11-25 23:59:00550581300

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 07 Nov 2015 10:59:00 +0100
<![CDATA[ Со бесплатен купон добивате 25% попуст на зимски гуми за вашите автомобили, полутоварни и товарни возила од марките Michelin - BF Goodrich - Tigar во сервисно продажниот центар за гуми „Олимпико“]]>skopje42.01337821.4073812015-11-25 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 23:28:00 +0100
<![CDATA[29% попуст или само 250 денари за 10 персонализирани чоколатца "Merci" печатени по Ваша желба и дизајн]]>skopje41.99388321.4290052015-11-30 17:00:0025029350

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 17:57:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 400 денари добивате 43% попуст во студиото за нокти „NIKA nails“ за маникир и гел лак на нокти со лакови од „O.P.I.“ + декорација по избор]]>skopje41.99867021.4197992015-11-25 23:59:005043700

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 15:10:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон и доплата од само 1500 ден. во реномираната Игротека "Тиквичка" - Аеродром добивате креативна двочасовна роденденска забава! Супер ноемвриска понуда на 40% попуст!]]>skopje41.98993521.4540562015-11-25 17:00:000402500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 15:09:00 +0100
<![CDATA[Бидете уникатни на сопствената свадба! 40% или 150 ден. за регистарска табличка „Just married“ во боја по избор (розева или црна) од „Essos Light“]]>skopje42.00234721.3904272015-11-25 23:59:0015040250

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 14:50:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон и доплата од само 1990 ден. во реномираната Игротека "Тиквичка" - Карпош добивате креативна двочасовна роденденска забава! Супер ноемвриска понуда на 20% попуст!]]>skopje42.00609821.3874412015-11-25 17:00:000202500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 14:42:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 387 денари и доплата од 2193 денари (35,4 евра) добивате 50% попуст за 2 ноќевања за едно лице со појадок и вечера + СПА услуги со минерална вода во Хотел „ORPHEUS“ 5* СПА и Ресорт, Девин]]>skopje41.74232024.3973542015-11-26 23:59:00387505150

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 14:22:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 60 ден. и доплата во мотелот од 540 ден. добивате едно ноќевање за едно лице со појадок. Искористете го попустот од 50% во мотел-ресторан “Осоговски Конак“]]>skopje42.04649922.1945282015-11-27 23:59:0060501200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 12:00:00 +0100
<![CDATA[36% попуст или само 290 денари за чоколадни вкусни и сочни мафини со крем во Snack Bar „Cherry Blossom“!]]>skopje41.99878421.4200702015-11-25 23:59:0029036450

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 10:46:00 +0100
<![CDATA[41% попуст или само 230 ден. за освежувач и навлажнувач на воздух, погоден за вашиот дом или канцеларија! ]]>skopje41.99388321.4290052015-11-25 17:00:0023041390

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Nov 2015 09:54:00 +0100
<![CDATA[20% попуст или само 600 ден. за месечна членарина за проби по танц, пеење, глума и манекенство во „Orange Kids Club“! Разбудете го талентот во вашето дете! ]]>skopje41.98625821.4660072015-11-25 17:00:0060020750

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 21:18:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 80 денари и доплата од 400 денари добивате комплетен класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA) во салонот за убавина „Vita Lux“. Површинска и длабока акција за подмладување на лицето на 50% попуст]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:008050960

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 17:00:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во козметичкиот салон “Крин“ од 250 ден. добивате депилација на цели нозе + препони и интима]]>skopje41.99865121.4097852015-11-27 23:59:0010036550

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 16:27:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 140 ден. добивате депилација на раце + пазуви. Искористете го попустот од 37% во козметички салон “Крин“]]>skopje41.99865121.4097852015-11-27 23:59:005037300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 16:26:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 150 ден. и доплата од 350 ден. добивате пакет депилација на: цели нозе, препони, интима, раце, пазуви и надусници. Искористете го попустот од 38% во козметички салон “Крин“]]>skopje41.99865121.4097852015-11-27 23:59:0015038800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 16:26:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 70 денари и доплата од 350 добивате UV гел на природни нокти + декорација по избор во салонот за убавина "Vita Lux". Одлична понуда на 53% попуст.]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:007053900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 16:11:00 +0100
<![CDATA[27% попуст или само 1600 ден. за ноќевање за двајца во реномираниот хотел „Шумски Фенери“, Битола!]]>skopje41.04647721.2557002015-11-25 23:59:001600272200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 16:10:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 250 денари добивате класичен педикир со парафин во салонот за убавина "Vita Lux". Прекрасни стапала и блескаво чисти нокти на 40% попуст]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:005040500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 15:49:00 +0100
<![CDATA[66% попуст или само 290 денари за депилација на нозе и интима (ладен восок) во фризерско - козметичко студио „Стеси“]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:0029066850

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 15:24:00 +0100
<![CDATA[54% попуст или за само 1600 денари добивате свечена фризура, професионална шминка + надградба со гел лак на нокти и гратис декорација во салонот за убавина „Mirror“]]>skopje41.99754021.4163352015-11-26 23:59:001600543500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 15:05:00 +0100
<![CDATA[370 ден. за промена и балансирање + полнење со азот на 4 пневматици. Погрижете се за Вашето возило и искористете го попустот од 63% во „CERES“]]>skopje41.97116921.4647102015-11-30 23:59:00370631000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 13:52:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 280 денари и доплата од 1120 денари добивате попуст од 63% за комплетен гинеколошки преглед (ПАП, Ехо, Ph - тест и дигитална колпоскопија) во „Skopje Polyclinic“!]]>skopje41.98841321.4319192015-11-25 23:59:00280633800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 12:52:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 190 денари и доплата од 760 ден. добивате попуст од 78% за нефролошки преглед со ехо на бубрези и надбубрежни жлезди + ехо на мочен меур и мочоводи + ехо проверка на рест урина во „Skopje Polyclinic“!]]>skopje41.98841321.4319192015-11-25 23:59:00190784400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 12:52:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 110 денари и доплата од 440 денари добивате попуст од 73% за ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + извештај и дијагноза во „Skopje Polyclinic“!]]>skopje41.98841321.4319192015-11-25 23:59:00110732000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 12:52:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 240 денари и доплата од 960 денари добивате попуст од 79% на специјалистички интернистички преглед со тест за окултно крварење, ехо на абдомен, цревен и дигестивен тракт + скрининг за наголемени ретроперитонеални жлезди + скрининг и испитување на Helyobacter Pylori во „Skopje Polyclinic“!]]>skopje41.98841321.4319192015-11-25 23:59:00240795800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 12:51:00 +0100
<![CDATA[70% попуст или за само 149 денари добивате кератински третман на коса + миење со масажа на скалп + ГРАТИС фенирање во Салон за убавина „Mirror“]]>skopje41.99754021.4163352015-11-26 23:59:0014970490

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 12:23:00 +0100
<![CDATA[За само 540 денари добијте надградба на нокти со UV гел лак со силиконски типси + декорација и лакирање по Ваш избор во салон за убавина „Mirror“! Искористете го попустот од 45%!]]>skopje41.99754021.4163352015-11-26 23:59:0054045990

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 11:15:00 +0100
<![CDATA[74% попуст или 590 ден. за проценка на функцијата на тироидната жлезда (преку анализа на крв) на FT4, FT3 и TSH тироидни хормони + Helycobacter во дијагностичка лабораторија ПЗУ "Павлина"]]>skopje41.98385121.4350992015-11-26 23:59:00590742300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Nov 2015 10:26:00 +0100
<![CDATA[Со купон од  50 ден. и доплата од 450 ден. добивате ноќевање со појадок за едно лице во Вила „Осоговска Куќа“ - Пониква! Неодоливо уживање во убавините на Македонија на 44% попуст! ]]>skopje42.03187022.3551542015-11-25 17:00:005044900

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Nov 2015 16:27:00 +0100
<![CDATA[Ноември и декември уживајте во Охрид во хотел ЛОВЕЦ**! Со купон од 150 ден. и доплата од 650 ден. во хотелот добивате 50% на ноќевање за двајца во апартман со појадок + дополнителни 10% на менито во ресторанот]]>skopje41.12763120.8037282015-11-30 23:59:00150501600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Nov 2015 15:40:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 325 ден. и доплата од 30 евра искористете го попустот од 50% и добијте ноќевање за две лица со појадок во хотел „Прим“ - Сандански, Бугарија]]>skopje41.57127123.2868722015-11-25 23:59:00325504354

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Nov 2015 13:25:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 115 ден. и доплата од 11 евра искористете го попустот од 23% и добијте ноќевање за едно лице со појадок во хотел „Прим“ - Сандански, Бугарија]]>skopje41.57127123.2868722015-11-25 23:59:00115231025

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Nov 2015 13:24:00 +0100
<![CDATA[67% попуст или 990 ден. за специјалистички дерматолошки преглед, хемиски пилинг на лице со препарати од марката Neostrata + ревитализирачка маска под ласер и масажа на лице во „La Bellezza“]]>skopje41.98292621.4724352015-11-26 23:59:00990673000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 23:20:00 +0100
<![CDATA[Eспресо, капучино или макијато од италијанскиот бренд Lavazza во " Charm Lounge Bar " по неверојатна цена од само 35 денари! Уживајте во прекрасниот вкус на кафето на 56% попуст]]>skopje41.99695021.4174912015-11-30 17:00:00355680

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 18:35:00 +0100
<![CDATA[Превкусна капричиоза за само 100 денари во "Charm lounge bar".  Уживајте во оваа прекрасна понуда на 55% попуст!]]>skopje41.99695021.4174912015-11-30 17:00:0010055220

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 18:07:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 175 ден. и доплата во хотелот 16 евра добивате 1 ноќевање за 1 лице на база ALL INCLUSIVE + користење на базен, сауна, парна бања, фитнес сала. Искористете го попустот од 58% во хотелот „Мaria - Antoaneta Residence“, Банско!]]>skopje41.82818023.4755522015-11-27 23:59:00175582790

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 16:15:00 +0100
<![CDATA[2 часа спа уживање и релаксирање во одличниот спа центар во Garden Spa Boutique Hotel - Скопје! Искористете го попустот од 25% и платете 450 ден. за користење на турска и финска сауна, џакузи и топли лежалки]]>skopje41.99357521.4086252015-11-25 23:59:0045025600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 16:09:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате депилација на цели нозе, раце и интима со топол восок Depileve. Искористете го попустот од 67% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:005067900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 16:00:00 +0100
<![CDATA[70% попуст или 350 ден. за комплетна лабораториска анализа во медицинскиот центар ПЗУ Д-р Мирјана Андоновска. Погрижете се за здравјето, направете крвни анализи!]]>skopje41.98940621.4494742015-11-25 23:59:00350701170

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 15:52:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 725 ден. и доплата од 66 евра во хотелот „Пирина Клуб“ Банско добивате 54% попуст на 4 ноќевања за едно лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА центарот]]>skopje41.83543623.4813402015-11-27 23:59:007255410600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 15:43:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 175 ден. и доплата од 16 евра во хотелот „Пирина Клуб“ Банско добивате 41% попуст на 1 ноќевање за 1 лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА центарот]]>skopje41.83543623.4813402015-11-27 23:59:00175411984

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 15:43:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 215 ден. и доплата во хотелот „WInslow Infinity & SPA“ - Банско од 19,5 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база на ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на СПА услугите]]>skopje41.82397323.4789152015-11-27 23:59:00215151674

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 14:26:00 +0100
<![CDATA[Ослободете се од брчките со новиот апарат ЦАЦИ кој дава неверојатни и веднаш видливи резултати! Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1000 ден. добивате 4 третмани за подигање на тонусот на мускулатурата и пеглање на брчките. Искористете го попустот од 52% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:00200522500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 13:31:00 +0100
<![CDATA[51% попуст или само 990 денари за брзо, лесно, едноставно откривање на причините за вашата дебелина со квантна анализа во центарот за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“!]]>skopje41.97369721.4772422015-11-25 23:59:00990512000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 11:39:00 +0100
<![CDATA[51% попуст или само 990 денари за брзо, лесно, едноставно откривање на заболувања на гениталии и уринарни патишта кај мажи и жени со квантна анализа во центарот за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“!]]>skopje41.97369721.4772422015-11-25 23:59:00990512000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 11:39:00 +0100
<![CDATA[51% попуст или саммо 990 денари за брзо, лесно, едноставно откривање на остеопороза во ран стадиум со квантна анализа во центарот за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“!]]>skopje41.97369721.4772422015-11-25 23:59:00990512000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 11:38:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 125 денари и доплата во хотелот од 1115 денари (18 евра) добивате 1 ноќевања за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + користење на СПА центарот. Искористете го овој попуст од 50% во "Balkan Jewel Resort" - Банско]]>skopje41.88599823.4628412015-11-27 23:59:00125502480

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 10:43:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 240 ден. и доплата во хотелот 22 евра добивате 1 ноќевање за едно лице со појадок и вечера + користење на СПА центарот. Искористете го попустот од 50% во хотел "Vihren Palace 4* Ski & Spa Resort" во Банско!]]>skopje41.82880923.4771562015-11-27 23:59:00240503224

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Nov 2015 10:32:00 +0100
<![CDATA[40% попуст или само 180 денари за керамичка чаша печатена по Ваша желба ]]>skopje41.99388321.4290052015-11-30 17:00:0018040300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Nov 2015 17:00:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 205 ден. и доплата од 1159 ден. (18.5 евра) во хотел „Мountain Paradise by the Walnut trees“ Банско добивате 50% попуст на ноќевање за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА центарот]]>skopje41.83788223.4777992015-11-25 17:00:00205502728

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Nov 2015 11:18:00 +0100
<![CDATA[Ексклузивен попуст од 75% или само 1000 ден. за 2 третмани криолиполиза. Слабејте здраво, брзо и ефикасно со докажаната и најпопуларна светска метода за слабеење - криолиполиза во „La Bellezza“]]>skopje41.98292621.4724352015-11-26 23:59:001000754000

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 31 Oct 2015 13:45:00 +0100
<![CDATA[За перфектна и затегната кожа - Биолифтинг третман за лице со долготраен ефект за 390 денари во „Мое студио Дадар“. Блескаво и негувано лице на 68% попуст]]>skopje42.00107221.4251702015-11-26 23:59:00390681200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 17:55:00 +0100
<![CDATA[Прага – THE SPIRIT OF CHRISTMAS од 4.12 до 8.12.2015 година. 14% попуст или само 7750 денари (125 евра) за 2 ноќевања со појадок, превоз, водич и организирани тури со Туристичка агенција „STAFF“]]>skopje41.98134621.4396602015-11-26 23:59:007750148990

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 17:36:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 178 ден. и доплата од 1000 ден. (16 евра) во прекрасниот хотел „Мountain Paradise by the walnut trees“ Банско, добивате ноќевање за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА центар! Незаборавно зимско уживање  на 50% попуст! ]]>skopje41.83788223.4777992015-11-25 17:00:00178502356

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 15:03:00 +0100
<![CDATA[Пакет за Чистење, Освежување и Лифтинг на лицето! -50% попуст или 3.600 ден за 3 врвни третмани за нормализација и лифтинг на кожата во францускиот Центар за Убавина & Anti-aging „ДЕРМАБЈУТИ“]]>skopje41.99573321.4147142015-11-26 23:59:003600507200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 12:09:00 +0100
<![CDATA[ЕФЕКТИВНО СЛАБЕЕЊЕ! -56% попуст или само 4500 денари за пакет од 5 врвни третмани за Двојно Побрзо и Подобро Слабеење во Францускиот Салон „Дермабјути“ Скопје]]>skopje41.99573321.4147142015-11-26 23:59:0045005610200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 11:41:00 +0100
<![CDATA[Цел декември во Банско! Со купон од 90 денари и доплата од 930 денари (15 евра) во Hotel „Four Leaf Clover“, Банско добивате 53% попуст за 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive Light + базен]]>skopje41.84113423.4780782015-11-25 23:59:0090532170

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 09:19:00 +0100
<![CDATA[Цела зима во Банско! Со купон од 120 денари и доплата од 1085 денари (17,5 евра) во Hotel „Four Leaf Clover“, Банско добивате 44% попуст за 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive Light + базен]]>skopje41.84113423.4780782015-11-25 23:59:00120442170

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 09:19:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 0 ден. искористете го попустот од 10% на сите производи во “ART Shop" ]]>skopje41.99504421.4347142015-11-27 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Oct 2015 09:00:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 60 денари и доплата од 140 денари добивате попуст од 52% на парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на нозе и стапала + вежби за дренажа во салонот за убавина „Lotos EM“!]]>skopje41.99592821.4205182015-11-25 23:59:006052420

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 29 Oct 2015 14:48:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 233 денари и доплата од 1627 денари (26,3 еврa) добивате 46% попуст за ноќевање со појадок, ручек и вечера + СПА услуги во Хотел „Monte Cristo 4*“ - SPA & Conference, Благоевград]]>skopje42.02366023.1023432015-11-26 23:59:00223463420

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 29 Oct 2015 09:41:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот само 550 ден. искористете го попустот од 46% и  добијте миење, фенирање, маска за ревитализација на косата и шатирање во фолија во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:00100461200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 28 Oct 2015 13:17:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 186 ден. и доплата од 1178 ден. (19 евра) во хотел „DREAM“ - Банско добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА центар! Прекрасен зимски одмор на 50% попуст! ]]>skopje41.82633723.4821122015-11-25 17:00:00186502728

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 28 Oct 2015 13:16:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 300 ден. и доплата во салонот 1300 ден. добивате 30% на пакет за слабеење: 5 стимулации + 5 боди термо третмани + 5 антицелулитни масажи во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:00300302300

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 28 Oct 2015 13:10:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 155 денари и доплата од 1132 денари (18,3 еврa) добивате 42% попуст за ноќевање со појадок + СПА услуги во Хотел „Monte Cristo 4*“ - SPA & Conference, Благоевград]]>skopje42.02366023.1023432015-11-26 23:59:00155422230

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 28 Oct 2015 10:21:00 +0100
<![CDATA[Понуда за мажи! 53% попуст или 190 ден. за шишање и миење на коса со масажа на скалп само во најдоброто „Мое студио Дадар“!]]>skopje42.00107221.4251702015-11-26 23:59:0019053400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 16:31:00 +0100
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 25% или 13 500 ден. за комплетна обука за Б категорија (теоретска настава, пробен тест, 36 часа обука со професионaлен инструктор и многу други поволности) во авто школа „М22“]]>skopje42.00779521.3689342015-11-27 23:59:0002518000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 15:40:00 +0100
<![CDATA[51% попуст или само 490 ден. за шатирање + миење + маска + фенирање во фризерско-козметичко студио „Стеси“!]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:00490511000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 14:14:00 +0100
<![CDATA[55% попуст или само 90 ден. за миење + маска + фенирање во фризерско - козметичко студио „Стеси“]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:009055200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 14:13:00 +0100
<![CDATA[55% попуст или само 250 ден. за депилација на нозе и интима во фризерско - козметичко студио „Стеси“]]>skopje41.98798221.4638952015-11-25 23:59:0025055550

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 14:13:00 +0100
<![CDATA[Чистење забен камен, меки наслаги, полирање, пескарење, парадонтални џебови со ултразвук, масажа со нано гел + флуоризација за само 290 ден. во „Diamond S Dental“. 88% попуст за здрави заби и блескава насмевка]]>skopje41.99967421.3979552015-11-26 23:59:00290882500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 14:04:00 +0100
<![CDATA[Пломбирање со високо квалитетна и естетска нано-композитна пломба за само 310 денари од  „Diamond S Dental“. Имајте здрави и убави заби на 74% попуст]]>skopje41.99967421.3979552015-11-26 23:59:00310741200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 13:58:00 +0100
<![CDATA[Рентгенската панорамска слика на цела вилица за само 390 денари во ПЗУ „Picasso Dental Studio“. Искористете го попустот од 51%]]>skopje41.98400221.4701122015-11-26 23:59:0039051800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 13:46:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 300 ден. добивате класичен третман на лице. Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 61% во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:005061900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 13:41:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате третман сауна за двајца. Искористете го попустот од 75% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:0050751200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 13:41:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 150 ден. искористете го попустот од 67% и добијте аква детокс спа третман во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:005067600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 13:02:00 +0100
<![CDATA[Двојно задоволство на 50% попуст! Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 400 ден. добивате тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:00100501000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 12:59:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 150 ден. искористете го попустот од 67% и добијте топ лак на раце во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:005067600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 12:46:00 +0100
<![CDATA[Депилација за мажи на 57% попуст! Со купон од 90 ден. и доплата од 300 ден. добивате депилација по избор: цели нозе или гради, раце и грб со топол восок Depileve во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:009057900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 12:40:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 200 ден. добивате педикир со траен топ лак. Искористете го попустот од 69% во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:005069800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 12:31:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 300 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор. Искористете го попустот од 56% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-11-27 23:59:005056800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 12:17:00 +0100
<![CDATA[SKI OPENING - KOPAONIK 2015 преку „CAMELLIA TRAVEL“ (04 - 06.12.2015)! 13% или 4278 ден. за 2 ноќевања на база полн пансион во Apart Hotel Kopaonik + организиран превоз]]>skopje41.99098021.4344552015-11-26 23:59:004278134898

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 10:38:00 +0100
<![CDATA[9 најдобри третмани за слабеење (3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани) за само 1490 денари во „Мое Студио Дадар“. Слабејте брзо и квалитетно на 77% попуст]]>skopje42.00107221.4251702015-11-26 23:59:001490776500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 10:16:00 +0100
<![CDATA[Цел ноември во Банско! Со купон од 95 денари и доплата од 775 денари (12,5 евра) во Hotel „Four Leaf Clover“, Банско добивате 54% попуст на 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive Light + СПА]]>skopje41.84113423.4780782015-11-25 23:59:0095541904

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Oct 2015 09:53:00 +0100
<![CDATA[Bansko Winter Fever 16.01-19.01.16! 20% попуст или САМО 6076 ден (98 евра) за 3 ноќевања со појадок и вечера + СПА во хотел MOUNTAIN PARADISE 4*, превоз, туристичка такса, пратител и организација со Туристичка агенција „STAFF“]]>skopje41.98134621.4396602015-11-26 23:59:006076207574

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 26 Oct 2015 18:53:00 +0100
<![CDATA[1 час преснимување од VHS, VHS_C и мини DV касети на CD за само 125 денари во Фото студио „ДИЧО“. Оживејте ги Вашите спомени во современата технологија на 50% попуст]]>skopje41.98548621.4661162015-11-26 23:59:0012550250

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 26 Oct 2015 15:46:00 +0100
<![CDATA[Најквалитетни слики со димензија по Ваш избор за само 60 денари во фото студио „ДИЧО“!  Искористете го попустот од 50% и зачувајте ги Вашите најубави моменти!]]>skopje41.98548621.4661162015-11-26 23:59:006050120

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 24 Oct 2015 17:05:00 +0200
<![CDATA[51% или 590 ден. за сервисирање и чистење на клима, целосна проверка и дезинфекција, промена на филтри, контрола на количината на фреонот на Вашата клима + 20% на дополнителна поправка на клима во сервисот „Д УНИМОНТ КЛИМА“]]>skopje41.98590821.4657592015-11-25 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 20 Oct 2015 22:31:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 123 ден.и доплата од 1109 ден. (17,9 евра) добивате 33% попуст за ноќевање со појадок и вечера + СПА услуги во  хотел „Forest Nook” Пампорово]]>skopje41.63272924.7032812015-11-26 23:59:00123331850

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 20 Oct 2015 11:23:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 400 ден. добивате ноќевање за едно лице во Апартмани „Донески“ - Охрид! Прекрасен есенски одмор на 50% попуст! ]]>skopje41.11155520.8156162015-11-25 17:00:005050900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 19 Oct 2015 15:09:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 139 ден. и доплата од 1260 ден. (20 евра) добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера + користење на модерен СПА центар во хотел „Redenka Holiday Club“ Банско. Вистински одмор на 32% попуст]]>skopje41.87123823.4319232015-11-26 23:59:00139322067

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 19 Oct 2015 12:08:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари добивате ноќевање за 1 лице во современо опремени апартмани „Винце“ Крушево. Идеален одмор на 50% попуст]]>skopje41.36738721.2461562015-11-26 23:59:005050800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 16 Oct 2015 14:12:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 150 ден. и доплата во салонот 300 ден. искористете го попустот од 30% за шеќерна депилација на регија: пола нозе + интима во салонот "Lady - M"]]>skopje41.99026421.4439912015-11-27 23:59:0015030650

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 16 Oct 2015 11:56:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 75 ден. и доплата од 545ден. (8,8 евра) добивате ноќевање со појадок за 1 лице во прекрасната „Vila Verde“ во Банско. Искористете го попустот од 40%!]]>skopje41.83860723.4854942015-11-26 23:59:0075401033

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 16 Oct 2015 11:36:00 +0200
<![CDATA[Шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса и фенирање за само 390 денари во најдоброто „Мое Студио Дадар“. Искористете го попустот од 61%!]]>skopje42.00107221.4251702015-11-26 23:59:00390611000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 16 Oct 2015 10:19:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата од 200 ден. добивате гел на Вашите нокти. Искористете го попустот од 40% во козметички салон “Tamara Beauty“]]>skopje41.98756821.4801702015-11-27 23:59:0010040500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 15 Oct 2015 15:00:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 400 ден. добивате ноќевање за едно лице во Апартмани „Тhree“- Охрид! Уживање во прекрасен и удобен амбиент на 50% попуст!]]>skopje41.11950720.7857822015-11-25 17:00:005050900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 15 Oct 2015 10:24:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 400 ден. добивате ноќевање за едно лице во Вила „Никола“- Охрид! Уживање во топол и удобен амбиент на 50% попуст!]]>skopje41.09768520.8137092015-11-25 17:00:005050900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 15 Oct 2015 10:00:00 +0200
<![CDATA[Кажете НЕ на осетливоста на забите на ладно, закочена вилица или болки во зглобот предизвикани од ноќното шкрипење на забите (бруксизам) за само 590 денари или 51% попуст во ПЗУ „Picasso Dental Studio“]]>skopje41.98400221.4701122015-11-26 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 14 Oct 2015 16:25:00 +0200
<![CDATA[Уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладена кожа, намалување на црнките и големите пори и повеќе сјај и транспарентност на епидермисот на 33% попуст или за само 800 денари]]>skopje41.99388321.4290052015-11-26 23:59:00800331200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 14 Oct 2015 11:03:00 +0200
<![CDATA[290 ден. или 76% на чистење забен камен со ултразвук, чистење субгингивални конкременти, парадонтални џебови, отстранување наслаги, полирање, импрегнација со флуор паста, преглед и план за идно лекување + дополнителен попуст од 15% на протетиката во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“.]]>skopje41.98380321.4397342015-11-25 23:59:00290761200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 18:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. добивате 50% попуст во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“ за промена на Вашите стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови пломби по Ваш избор]]>skopje41.98380321.4397342015-11-25 23:59:005000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 18:44:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 20 денари и доплата од 100 денари или 50% попуст за миење, маска за регенерирање и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:002050200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 16:02:00 +0200
<![CDATA[ Со купон од 40 ден и доплата од 200 ден. или 60% попуст за релакс масажа на грб, врат и глава во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:004050480

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 15:56:00 +0200
<![CDATA[ Со купон од 50 денари и доплата од 250 денари добивате свечена фризура во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 50%!]]>skopje41.98639821.4664322015-11-26 23:59:005050600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 15:49:00 +0200
<![CDATA[За само 350 денари или 50% за супер ефикасен “Hidrо life“ третман за нежно лице во козметичкото студио „Пикола Кара“]]>skopje41.98521421.4377062015-11-26 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 15:29:00 +0200
<![CDATA[Луксузен комплетен класичен третман на лице на неверојатен попуст од 50%. За само 250 денари добивате површинска и длабока акција за подмладување на Вашата кожа на лицето во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“]]>skopje41.98521421.4377062015-11-26 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 15:21:00 +0200
<![CDATA[Наливни нокти + декорација по Ваш избор за само 550 денари во салонот за убавина „Шмизличка“. Искористете го попустот од 39% и имајте убави и средени нокти!]]>skopje42.00762321.3697572015-11-26 23:59:0055039900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 14:35:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 120 денари и доплата од само 20 евра (1240 денари) во Guest House „Pozaritis“, Лутраки, Грција добивате попуст од 27% на 1 ноќевање за две лица + фрапе, паркинг, соба за багаж, Wi-Fi]]>skopje40.97032121.9458732015-11-25 23:59:00120271860

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 13:47:00 +0200
<![CDATA[25% попуст или само 1800 ден. за ноќевање за двајца со појадок во реномираниот хотел „Шумски Фенери“, Битола!]]>skopje41.04647721.2557002015-11-25 23:59:001800252400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Oct 2015 09:14:00 +0200
<![CDATA[53% попуст или само 350 ден. за депилација на нозе со препони во салон за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:0035053750

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 17:03:00 +0200
<![CDATA[53% попуст или само 190 ден. за депилација на раце со пазуви во салон за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:0019053400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 17:01:00 +0200
<![CDATA[51% попуст или 490 ден. за класичен или потхранувачки третман на лице со Janssen во „Edelweiss“!]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:00490511000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 16:41:00 +0200
<![CDATA[55% попуст или само 450 ден. за масажа со тополо чоколадо на цело тело во салонот за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:00450551000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 16:41:00 +0200
<![CDATA[55% попуст или само 290 денари за депилација на мажи на регија по избор во салонот за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:0029055650

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 16:41:00 +0200
<![CDATA[54% попуст или само 600 денари за целосна депилација на Вашето тело во салонот за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:00600541300

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 16:40:00 +0200
<![CDATA[63% попуст или само 590 денари за третман микродермоабразија на лице во салон за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-11-25 23:59:00590631600

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 16:40:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 139 ден. и доплата од 791 ден. (12,8 евра) добивате 44% попуст за ноќевање во апартман со појадок, паркинг WI-FI во целиот хотел, ски гардероба и сауна во хотел „Кралев Двор“, Банско]]>skopje41.83281223.4823172015-11-26 23:59:00139441650

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 13:29:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 93 ден. и доплата од 527 денари (8.5 евра) добивате 37% попуст за ноќевање во двокреветна соба со појадок, паркинг WI-FI во целиот хотел, ски гардероба, сауна во прекрасниот хотел „Кралев Двор“]]>skopje41.83281223.4823172015-11-26 23:59:009337990

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 09 Oct 2015 12:19:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 326 ден. и доплата од 1844 ден. (29.8 евра) добивате40% попуст за ноќевање со појадок за 2 лица во Hotel Tash, Белград]]>skopje44.80682420.4714232015-11-26 23:59:00326403050

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 17:25:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 298 ден. и доплата од 1686 ден. (27.3 евра) добивате 47% попуст за 1 ноќевање за двајца со појадок во Хотел Villa Mystique во Белград]]>skopje44.78403520.4472202015-11-26 23:59:00298473200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 17:15:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 508 ден. и доплата од 4579 ден. (73,9 евра) добивате 33% попуст за 3 ноќевања за двајца со појадок + СПА услуги во Апарт хотел „Медите 3* “ Сандански]]>skopje41.56861423.2864242015-11-26 23:59:00508337632

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 16:43:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 877 денари и доплата од 7896 денари (127 евра) добивате 33% попуст за 3 ноќевања за двајца со појадок + СПА услуги во „Медите“ Ресорт СПА Хотел 4* во Сандански]]>skopje41.56861423.2864242015-11-26 23:59:008773313159

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 15:02:00 +0200
<![CDATA[Миење, шишање, третман на сува и оштетена коса со арганово масло и обликување за само 390 ден. во Модно студио „FRAN“! Искористете го попустот од 57% и дозволете им на веќе докажаните професионалци да создадат магичен ефект врз вашиот изглед!]]>skopje41.99725321.4280602015-11-25 17:00:0039057900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 14:24:00 +0200
<![CDATA[50% попуст или само 250 ден. за миење, шишање, обликување на коса + гратис средување на брада во Модно студио „FRAN“]]>skopje41.99725321.4280602015-11-25 17:00:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 14:24:00 +0200
<![CDATA[Фарбање со вискоквалитетни фарби од италијански бренд, шишање и обликување за само 790 ден. во Модно студио „FRAN“!  Искористете го попустот од 56% и дозволете им на веќе докажаните професионалци да создадат магичен ефект врз вашата коса!]]>skopje41.99725321.4280602015-11-25 17:00:00790561800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 14:23:00 +0200
<![CDATA[Омбре фарбање, третман за сува и оштетена коса со арганово масло и обликување за само 790 ден. во Модно студио „FRAN“! Искористете го попустот од 66% и дозволете им на веќе докажаните професионалци да создадат магичен ефект врз вашата коса! ]]>skopje41.99725321.4280602015-11-25 17:00:00790662300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 14:22:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 298 ден. и доплата од 1686 ден. (27.3 евра) добивате 47% попуст за 1 ноќевање за двајца со појадок во Хотел Side One Design во Белград]]>skopje44.84579720.4146682015-11-26 23:59:00298473200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 13:10:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 30 денари и доплата од 120 денари добивате една антицелулитна масажа во Салон за убавина „Velvet Skin“! Искористете го попустот од 50%!]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:003050300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 10:33:00 +0200
<![CDATA[Најпопуларната и докажана светска метода за слабеење - КРИОЛИПОЛИЗА  во ексклузивниот салон „Velvet Skin“. Со купон од 300 денари и доплата од 1200 денари добивате 2 Криолиполизи + 2 третмани за слабеење по Ваш избор. Искористете го попустот од 50% и имајте топ тело!]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:00300503000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 09:55:00 +0200
<![CDATA[Депилација на нозе за мажи на попуст од 50%! Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате депилација на цели нозе за мажи во салонот за убавина "VELVET SKIN"!]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:007050740

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Oct 2015 09:52:00 +0200
<![CDATA[Планиниски одмор со специјален попуст за деца. Со купон од 224 денари и доплата од 1270 денари (20,5 евра) добивате ноќевање за 1 лице на база на ALL INCLUSIVE во луксузно студио или еднособен апартман, интернет, паркинг, сеф, базен со минарална вода, греени лежалки, солна и класична сауна, парна бања, ледено ведро и зона за масажи во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог, Банско. Искористете го попустот од 47% со најдобрата понуда за овој период]]>skopje41.87615723.4247752015-11-26 23:59:00224472800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 07 Oct 2015 16:38:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 40 денари и доплата од 150 денари добивате депилација на раце и пазуви во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 46% и имајте мазна и нежна кожа!]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:004046350

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 07 Oct 2015 12:03:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате 1 LPG третман, 1 Антицелулитна масажа и 1 третман електростимулации во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 59% и направете ги најефикасните тремани за убаво и заводливо тело!]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:007059900

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 07 Oct 2015 11:32:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 163 ден. и доплата од 1092 денари (17.6 евра) во хостелот, добивате ноќевање за две лица во приватна двокреветна соба во Хостел „No9“ во центарот на Белград. Искористете го попустот од 35% и дозволете си да бидете исполнети со позитивната енергија која Ви ја нуди овој преубав град.]]>skopje44.81304620.4545262015-11-26 23:59:00163351936

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 07 Oct 2015 11:26:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 60 денари и доплата од 210 денари добивате депилација на цели нозе и интима во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 50% и имајте професионално средена и мазна кожа]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:006050420

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 07 Oct 2015 11:25:00 +0200
<![CDATA[Депилација за мажи на 50% попуст! Со купон од 50 денари и доплата од 200 денари добивате депилација на регија по избор: грб, гради или раце во салонот за убавина „VELVET SKIN“!]]>skopje42.00329021.4076552015-11-26 23:59:005050500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 07 Oct 2015 11:14:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 262 ден. и доплата од 1488 ден. добивате ноќевање за две лица со појадок во Double room, бесплатно кафе, сопствен бесплатен паркинг, соба за багаж, градина со елементи за скара, Wi-Fi интернет во хотел „Almopia 3* близу топлите бањи во Лутраки, Грција.  Искористете го попустот од 40% и почестете се себеси со прекрасен одмор во одличниот велнес центар]]>skopje40.96123421.9520572015-11-26 23:59:00262402940

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 06 Oct 2015 13:04:00 +0200
<![CDATA[За само 1240 ден. (20 евра) добивате 1 ноќевањe по лице на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, и многу други поволности во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско! Искористете го попустот од 33% и имајте одличен зимски одмор]]>skopje41.83508023.4787872015-11-27 23:59:001240331860

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 06 Oct 2015 12:12:00 +0200
<![CDATA[47% попуст или за само 4960 ден. (80 евра) по лице добивате 4 ноќевања на база полупансион + 1 ноќевањe бесплатно со вклучени СПА услуги во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско!]]>skopje41.83508023.4787872015-11-27 23:59:004960479300

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 06 Oct 2015 12:11:00 +0200
<![CDATA[Декември во Банско! Со купон од 95 ден. и доплата во хотелот 14 евра добивате 1 ноќевање за едно лице со вклучен појадок + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна и парна бања. Искористете го попустот од 30% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте зимски совршен одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-11-27 23:59:0095301364

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 06 Oct 2015 09:42:00 +0200
<![CDATA[Декември во Банско! Со купон од 120 ден. и доплата во хотелот 17 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база полупансион (со вклучен појадок и вечера) + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна и парна бања. Искористете го попустот од 30% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте зимски совршен одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-11-27 23:59:00120301674

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 06 Oct 2015 09:42:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 800 денари добивате аниматор за забавата на Вашето најмило (аниматор со 12 години искуство во секаква анимација, забава и работа со деца), ГРАТИС ПИЊАТА, маскота, поклон за славеникот и слики на CD од „РАДОСТ“. Искористете го попустот од 56% и имајте незаборавна забава со одлично изненадување]]>skopje41.98922221.4504842015-11-26 23:59:0090562000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 02 Oct 2015 13:44:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 700 денари добивате пињата изработена од лесни и меки материјали безбедни за Вас и Вашите деца, наполнета со разни слатки само од Детска куќа „РАДОСТ“. Искористете го попустот од 47% на пињати по ваш избор со разни ликови, форми и бои.]]>skopje41.98922221.4504842015-11-26 23:59:0090471500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 02 Oct 2015 13:42:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате надградба на нокти (типси, гел лак или корекција на нокти) + ГРАТИС декорација по Ваш избор. Искористете го попустот од 41% и имајте уникатен изглед на Вашите нокти во студио за нокти „Nails by Mikuska“]]>skopje41.99675321.4285542015-11-26 23:59:0090411000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 01 Oct 2015 13:07:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари во студио за нокти „Nails by Mikuska“ добивате траен гел лак на ноктите на Вашите раце и нозе + ГРАТИС декорација по Ваш избор. Искористете го неверојатниот попуст од 56% и имајте убаво средени раце и нозе со професионален гел лак]]>skopje41.99675321.4285542015-11-26 23:59:005056900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 01 Oct 2015 12:53:00 +0200
<![CDATA[Со купон од само 20 ден. добивате попуст на фамилијарна пица по Ваш избор: маргарита, калабрезе, везувио, фунги, салама пиканте, тоно, аристо ди поло и луна бела во Pizza Delivery Service "Di Napoli"! Искористете ја можноста и добијте попуст од 40% за самостојно земање на нарачката или 30% попуст за достава до Вашиот дом!]]>skopje41.98324521.4392172015-11-26 23:59:002000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 01 Oct 2015 12:48:00 +0200
<![CDATA[Со купон од само 20 ден. добивате попуст на фамилијарна пица по Ваш избор: маргарита, вегетаријана, капричиоза, наполитана, македонска, везувио, кулен, пршут, формаџо, туна, франко, чикен, олива, сара-м во пицерија „Сара-М“ Искористете ја можноста и добијте попуст од 30% со вклучена достава до Вашиот дом!]]>skopje41.98107121.4382052015-11-27 23:59:002000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 01 Oct 2015 09:35:00 +0200
<![CDATA[Ноември во Боровец!! Со купон од 120 ден. и соодветна доплата во хотел „Royal Plaza“ добивате ноќевање за едно лице во луксузно уредени апартмани за максимум 4 лица! Искористете го попустот од 50% и одморете се во строгиот центар на прекрасниот зимски резорт!]]>skopje42.27118423.6060672015-11-25 17:00:00120501860

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 29 Sep 2015 13:03:00 +0200
<![CDATA[Ноември и декември во Сандански!! Со купон од 125 ден. и доплата од само 1130 ден. (18 евра ) во хотел „TIME OUT“ - Сандански, добивате ноќевање за едно лице во луксузна соба со појадок и вечера + бесплатно користење на џакузи, парна бања, WiFi, бесплатен паркинг, хотелско осигурување и голем број на забавни активности. Искористете го попустот од 50% и имајте прекрасен одмор во подножјето на Пирин планина! ]]>skopje41.56314523.2788412015-11-25 17:00:00125502511

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 28 Sep 2015 16:26:00 +0200
<![CDATA[Ноември во Банско! Со купон од  93 ден. и доплата од само 830 ден. (13.4 евра)  во хотел „Spa Vita Springs" добивате 50% попуст на ноќевање за едно лице со појадок и вечера+ бесплатно користење на СПА центар!]]>skopje41.88082123.5240652015-11-25 17:00:0093501846

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 28 Sep 2015 12:19:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од само 1000 денари во прекрасните De Lux апартмани „Јован“, Охрид добивате 27% попуст на 1 ноќевање за двајца]]>skopje41.11337320.8019742015-11-25 23:59:00100271500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 28 Sep 2015 11:04:00 +0200
<![CDATA[Декември во Боровец! Со купон од 135 ден. и соодветна доплата во хотел „Royal Plaza“,   добивате ноќевање за едно лице во луксузно уредени апартмани за максимум 4 лица! Искористете го попустот од 50% и одморете се во строгиот центар на прекрасниот зимски резорт!]]>skopje42.27118423.6060672015-11-25 17:00:00135502480

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 28 Sep 2015 11:01:00 +0200
<![CDATA[Ако си мал за дискотека, а голем за игротека повели во Центарот за модерни и спортски танци „Prima Danza“ и прослави го твојот роденден во октомври, ноември и декември. Искористете го попустот од 38% и платете 1500 ден. за незаборавна роденденска танц забава]]>skopje41.99286221.4503772015-11-30 23:59:001500382400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 24 Sep 2015 17:42:00 +0200
<![CDATA[50% попуст или само 150 денари за стрелање со воздушна пушка со неограничен број на дијаболи во стрелачки клуб „Стрелец“!]]>skopje41.99048821.4382092015-11-25 23:59:0015050300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 24 Sep 2015 13:36:00 +0200
<![CDATA[За нежни раце и прекрасни нокти! 63% попуст или само 150 ден. на пакет: купка, пилинг, масажа на раце и отстранување на кутикули + маникир по избор (француски или декоративен) во козметички салон "Тим Бјути"]]>skopje41.98091021.4764372015-11-27 23:59:0015063400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 23 Sep 2015 11:12:00 +0200
<![CDATA[За само 500 ден. добивате 10 стимулации! Искористете го попустот од 83% во салонот за убавина "Тим Бјути" и имајте заводливо тело и совршена линија]]>skopje41.98091021.4764372015-11-27 23:59:00500833000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 23 Sep 2015 11:11:00 +0200
<![CDATA[За само 690 ден. добивате 5 стимулации, 5 боди врапинг и 10 ултразвук третмани. Искористете го попустот од 86% во салонот за убавина "Тим Бјути" и имајте заводливо тело и совршена линија]]>skopje41.98091021.4764372015-11-27 23:59:00690865000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 23 Sep 2015 11:07:00 +0200
<![CDATA[Салонот за убавина "Тим Бјути" за само 200 ден. Ви нуди педикир со купка, пилинг и масажа на стапала, отстранување на кутикули, полирање и лакирање на нокти. Искористете го попустот од 60% и имајте убави и средени стапала]]>skopje41.98091021.4764372015-11-27 23:59:0020060500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 23 Sep 2015 11:02:00 +0200
<![CDATA[990 ден. за целосен скрининг на телото -  комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија (ЕХО; ЕКГ, спирометрија + 11 лабораториски анализи) во поликлиниката „RES HUMANA“. Искористете го попустот од 82% и погрижете се за Вашето здравје]]>skopje41.99461621.4052512015-11-30 23:59:00990825400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:53:00 +0200
<![CDATA[990 ден. за специјалистички преглед со стручно мислење за остеопороза + дензитометрија (прецизна дијагноза за остеопороза, проценка на коскена густина на колкови и рбет) во реномираната поликлиника „RES HUMANA“. Искористете го попустот од 67% и погрижете се за Вашето здравје]]>skopje41.99461621.4052512015-11-30 23:59:00990673000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:47:00 +0200
<![CDATA[990 ден. за комплетен специјалистички преглед со скрининг на дебело црево (за превенција од карцином) во реномираната поликлиника „RES HUMANA“. Погрижете се за Вашето здравје и искористете го попустот од 62% ]]>skopje41.99461621.4052512015-11-30 23:59:00990622580

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:42:00 +0200
<![CDATA[790 денари за целосен систематски преглед со вклучена анамнеза, лабораториски испитувања (хематолошки + анализа на урина), комплетен клинички преглед и потврда за работоспособност. Искористете го попустот од 67% и посетете ја реномираната поликлиника „RES HUMANA“]]>skopje41.99461621.4052512015-11-30 23:59:00790672400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:35:00 +0200
<![CDATA[Медицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед за само 990 ден. Искористете го попустот од 69% и посетете ја поликлиниката „RES HUMANA“]]>skopje41.99461621.4052512015-11-30 23:59:00990693200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:33:00 +0200
<![CDATA[Преглед на тироида со ЕКГ и ЕХО на тироидна жлезда + испитување на тироидни хормони (ТСХ+Т4) за 1430 ден. Искористете го попустот од 54% на специјалистичкиот интернистички преглед на тироида во реномираната поликлиника „RES HUMANA“]]>skopje41.99461621.4052512015-11-30 23:59:001430543100

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:23:00 +0200
<![CDATA[1 третман во солена соба "Salt Cave". Со купон од 30 ден. и доплата од само 120 ден. зајакнете го Вашиот имунитет и искористете го овој попуст од 63%]]>skopje41.99042621.4481552015-11-27 23:59:003063400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 23:18:00 +0200
<![CDATA[Викенд понуда! 51% попуст или само 990 денари на 1 ноќевање за две лица со појадок во пансион „Кутмичевица“ - Вевчани!]]>skopje41.24020320.5913402015-11-25 23:59:00990512000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 14:02:00 +0200
<![CDATA[Неделна понуда! 56% попуст или само 890 денари на 1 ноќевање за две лица со појадок во пансион „Кутмичевица“ - Вевчани!]]>skopje41.24020320.5913402015-11-25 23:59:00890562000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 14:02:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 80 ден. и доплата од само 220 ден. во Школо за англиски јазик „Fonema“ добивате еден час индивидуална подготовка за полагање на TOEFL, IELTS или ESL со M-р Јулија Крстевска! Искористете го попустот од 50% и стекнете се со еден од најпризнатите сертификати за познавање на англискиот јазик на најлесниот можен начин!]]>skopje41.99903621.4204992015-11-25 17:00:008050600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 12:29:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 80 ден. и доплата од само 220 ден. во Школо за англиски јазик „Fonema“ добивате еден индивидуален подготвителен час по математика за основно или средно образование! Искористете го попустот од 50% и совладајте ги математичките проблеми брзо и лесно! ]]>skopje41.99903621.4204992015-11-25 17:00:008050600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 12:29:00 +0200
<![CDATA[Early booking понуда за прекрасен одмор во Пампорово! Со купон од 265 ден. и доплата од 1510 ден. (24.3 евра) во Хотел „Boriki“ - Пампорово добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на руска парна бања,  џакузи, WiFi, бесплатен паркинг простор и вклучена туристичка такса! Искористете го попустот од 30% и уживајте во зимската идила и природните убавини! ]]>skopje41.66863624.6483202015-11-25 17:00:00265302535

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 22 Sep 2015 09:43:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 270 денари и доплата од 1530 денари (25 евра) добивате 40% попуст за ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со МИНЕРАЛНА ВОДА, спа центар (базен-џакузи, сауна и парна бања), внатрешен паркинг и интернет во преубавиот хотел „EVERGREEN ApartHotel & Spa“ Банско]]>skopje41.82450023.4784002015-11-26 23:59:00270403000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 21 Sep 2015 12:34:00 +0200
<![CDATA[Универзален полнач за батерии на 50% попуст! За само 200 ден. наполнете го вашиот мобилен телефон, таблет, iPod или GPS каде и да сте!]]>skopje41.99388321.4290052015-11-27 23:59:0020050400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 18 Sep 2015 15:13:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 295 ден. и доплата од 1687 ден. (27,20 евра) добивате 50% попуст за 1 ноќевање со појадок за две лица + СПА третмани (сауна, арома сауна, парна бања, базен, фитнес), Wi-Fi и ДДВ во хотел „GRAND ROYALE Hotel & SPA“ Банско]]>skopje41.82422823.4859862015-11-26 23:59:00295503374

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 16 Sep 2015 18:07:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 42% и за само 290 ден. добијте футрола за спортување за на рака за iPhone 4/5 и за Samsung S3/4/5 (достапни во бела и розева боја)]]>skopje41.99388321.4290052015-11-27 23:59:0029042500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 16 Sep 2015 10:38:00 +0200
<![CDATA[38% попуст или само 250 денари за квалитетен стабилен единечен држач за мобилен со LOCKING MECHANISM!]]>skopje41.99388321.4290052015-11-25 23:59:0025038400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 16 Sep 2015 10:01:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 60% на дизајн и печатење на 100 визит карти! За само 120 денари добивате еднострано колор професионално печатени визит карти и нивен дизајн во „Go Da Computers“]]>skopje41.98540221.4678062015-11-26 23:59:0012060300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 10 Sep 2015 13:39:00 +0200
<![CDATA[Направете постер од Вашата омилена колор или црно - бела фотографија! Искористете го попустот од 77% за печатење на фотографија во А3 или А4 формат + обработка во Photoshop за само 35 денари во "Go Da Computers"]]>skopje41.98540221.4678062015-11-26 23:59:003577150

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 10 Sep 2015 13:16:00 +0200
<![CDATA[ Имајте заводлив мирис и неодолива привлечност со најдобрите парфемни масла за само 130 денари од парфимерија „Делта Ароматик“.  Искористете го неверојатниот попуст од 50% и изберете парфем за Вас или купете подарок за Вашите пријатели.]]>skopje41.99525721.4341322015-11-26 23:59:0013050260

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 10 Sep 2015 12:43:00 +0200
<![CDATA[За само 240 ден. добивате мини mp3 плеер (достапен во: црна, сина, зелена, портокалова, розева, виолетова и бела боја). Искористете го попустот од 40%]]>skopje41.99388321.4290052015-11-27 23:59:0024040400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 10 Sep 2015 11:23:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 200 ден. и доплата во хотелот 18,5 евра добивате 1 ноќевање на база на ALL INCLUSIVE (доручек, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, фитнес сала, џакузи, интернет. Искористете го попустот од 50% и уживајте во планинската идила на Банско во хотел "Gardenia"!]]>skopje41.83573123.4919132015-11-27 23:59:00200502694

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 03 Sep 2015 14:59:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 1200 ден. и доплата од 6800 ден. (110 евра) добивате 60% попуст за 5 ноќевања за едно лице со вклучен појадок, бесплатно користење на минерален базен, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово]]>skopje41.74291124.3915392015-11-26 23:59:0012006019840

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 02 Sep 2015 16:51:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 780 ден. и доплата 4425 ден. (71 евра) добивате 63% попуст за 3 ноќевања со појадок, вечера, бесплатно користење на базен со минерална вода, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет и многу други поволности во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK***** “ Пампорово]]>skopje41.74291124.3915392015-11-26 23:59:007806311904

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 02 Sep 2015 16:36:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 280 денари и доплата од 1580 денари (25 евра) добивате 53% попуст за ноќевање по лице во супериор соба со ноќевање, појадок, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет и многу други поволности во „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово]]>skopje41.74291124.3915392015-11-26 23:59:00280533968

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 02 Sep 2015 16:20:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 110 денари и доплата од 1005 денари (16 евра) добивате 39% попуст за ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со МИНЕРАЛНА ВОДА, спа центар (базен-џакузи, сауна и парна бања), внатрешен паркинг и интернет во преубавиот хотел „EVERGREEN ApartHotel & Spa“ Банско]]>skopje41.82450023.4784002015-11-26 23:59:00110391820

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 02 Sep 2015 13:42:00 +0200
<![CDATA[Грижата за Вашето здравје е најважно! Искористете го попустот од 64% и платете 990 ден. за Крвна слика (хемограма, глукоза, холестерол, триглицериди, уреа, креатинин,урина, Спирометрија за белите дробови, Аудиометрија за слух, ЕКГ, Преглед од доктор и Потврда за здравствена состојба (експертиза) во ПЗУ “Лукс Медикус“]]>skopje41.99436421.3953532015-11-27 23:59:00990642750

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 27 Aug 2015 11:23:00 +0200
<![CDATA[Направете крвни анализи и погрижете се за Вашето здравје! Искористете го попустот од 55% попуст и платете само 590 ден. за комплетна лабораториска анализа во ПЗУ “Лукс Медикус“]]>skopje41.99436421.3953532015-11-27 23:59:00590551300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 24 Aug 2015 15:39:00 +0200
<![CDATA[Попуст од 35% за испитување на Helicobacter pylori! За само 195 денари добивате подобро здравје во ПЗУ “Лукс Медикус“]]>skopje41.99436421.3953532015-11-27 23:59:0019535300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 24 Aug 2015 15:38:00 +0200
<![CDATA[Неверојатна понуда за врвно дентално здравје и прекрасна насмевка на 25% попуст! За само 13800 ден. добивате ортодонтски преглед и поставување на висококвалитетна метална фиксна ортодонтска  протеза во реномираната специјалистичка ординација по ортодонција „DENTAL ART“! ]]>skopje41.99974621.4151972015-11-25 17:00:00138002518450

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 17 Aug 2015 00:00:00 +0200
<![CDATA[Исфрлете ги токсините од Вашето тело! Со купон од 30 ден. и доплата од само 170 ден. добијте третман аква детоксикација. Искористете го овој попуст од 50% во солена соба "Salt Cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-11-27 23:59:003050400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 04 Aug 2015 12:49:00 +0200
<![CDATA[Со масажа до подобро здравје! Со купон од 40 ден. и доплата од 210 ден. добивате медицинска масажа на грб и врат. Искористете го попустот од 58% во "Salt cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-11-27 23:59:004058600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 04 Aug 2015 12:49:00 +0200
<![CDATA[Не пропуштајте ја оваа неверојатна понуда и патувајте безгрижно! 13% попуст или само 2800 денари за GPS навигација AMOI A435 4.3 (со инсталирана мапа на цела Европа)]]>skopje41.99388321.4290052015-11-27 23:59:002800133200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 29 Jul 2015 11:07:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 18% и за само 490 денари добијте квалитетен Selfie Stick Mirror black достапен во црна боја со вграден 3,5 mm кабел кој се вметнува во излезот за слушалки на мобилниот]]>skopje41.99388321.4290052015-11-27 23:59:0049018600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 28 Jul 2015 15:53:00 +0200
<![CDATA[38% попуст или само 2500 денари за тандем лет со парамотор со дипломиран пилот во Франција од „Go Paramotor“]]>skopje42.05443521.3743602015-11-25 23:59:002500384000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 28 Jul 2015 10:13:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 140 денари и доплата во хотелот од само 16 евра во хотел „Aspen Resort“ - Банско добивате 33% попуст на 1 ноќевање за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА]]>skopje41.85720923.4133972015-11-25 23:59:00140331705

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 23 Jul 2015 10:53:00 +0200