Најпродавани

Ноќевање со појадок, Градче - Кочани - 28%
Еуро Хотел „Градче“ -Кочани
Ноќевање со појадок, Градче - Кочани
Уште 1 ден и 13 ч.
 156 Купувачи
 • 100 ден.
 • 900 ден.
Мешана скара за 4-ца со 20 парчиња месо - 51%
Ресторан Dei Fratelli
Мешана скара за 4-ца со 20 парчиња месо
Уште 4 дена и 13 ч.
 99 Купувачи
 • 390 ден.
 • 800 ден.
Пица, капричиоза, касадиља или пастрмајлија - 47%
MKC Club Restaurant
Пица, капричиоза, касадиља или пастрмајлија
Уште 4 дена и 13 ч.
 88/150 Купувачи
 • 139 ден.
 • 260 ден.
Слики со димензија по Ваш избор - 34%
Фото студио „ДИЧО“
Слики со димензија по Ваш избор
Уште 3 дена и 17 ч.
 68 Купувачи
 • 79 ден.
 • 120 ден.
Ноќевање со појадок - Хотел Бел Камен, Плачковица - 55%
Хотел „Бел Камен“ sport & spa resort
Ноќевање со појадок - Хотел Бел Камен, Плачковица
Уште 4 дена и 13 ч.
 62 Купувачи
 • 150 ден.
 • 1900 ден.
Миење,маска и фенирање  - 47%
Салон за убавина Golden Girls
Миење,маска и фенирање 
Уште 4 дена и 13 ч.
 52/100 Купувачи
 • 79 ден.
 • 150 ден.
Комплетна обука за Б категорија - 25%
Авто школа „М22“
Комплетна обука за Б категорија
Уште 1 ден и 17 ч.
 44 Купувачи
 • 0 ден.
 • 18000 ден.
Македонска тава - парчиња свинско и телешко - 50%
Гостилница Лира
Македонска тава - парчиња свинско и телешко
Уште 4 дена и 13 ч.
 41 Купувачи
 • 175 ден.
 • 350 ден.
Кралска масажа (со две терапевтки истовремено) - 62%
Фризерско - Козметичко студио “РЕД МАРИ“
Кралска масажа (со две терапевтки истовремено)
Уште 10 ч. 30 мин.
 32 Купувачи
 • 500 ден.
 • 1300 ден.
Медицинска масажа на грб  - 67%
Салон за убавина „Refresh“
Медицинска масажа на грб 
Уште 1 ден и 10 ч.
 31 Купувачи
 • 99 ден.
 • 300 ден.
Цело лето во Банско! All Inclusive + СПА - 55%
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees“
Цело лето во Банско! All Inclusive + СПА
Уште 1 ден и 10 ч.
 31 Купувачи
 • 150 ден.
 • 2680 ден.
Комплетен гинеколошки преглед - 63%
„Skopje Polyclinic“
Комплетен гинеколошки преглед
Уште 10 ч. 30 мин.
 30 Купувачи
 • 280 ден.
 • 3800 ден.
Печатење на фотографија во А4 или А3 формат + обработка - 68%
„BEST PLUS“
Печатење на фотографија во А4 или А3 формат + обработка
Уште 3 дена и 17 ч.
 29 Купувачи
 • 29 ден.
 • 90 ден.
Фамилијарна пица по Ваш избор + достава
Pizza Delivery Service „Di Napoli“
Фамилијарна пица по Ваш избор + достава
Уште 3 дена и 17 ч.
 28 Купувачи
 • 20 ден.
1 час префрлување на видео материјал на DVD - 55%
Дигитал фото и видео „Маестро“
1 час префрлување на видео материјал на DVD
Уште 4 дена и 13 ч.
 23 Купувачи
 • 90 ден.
 • 200 ден.
Батак / стек / плескавица / колбас / пилешки прсти или 10 кебапи - 48%
Ресторан Dei Fratelli
Батак / стек / плескавица / колбас / пилешки прсти или 10 кебапи
Уште 4 дена и 13 ч.
 20 Купувачи
 • 89 ден.
 • 170 ден.
Ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли - 73%
„Skopje Polyclinic“
Ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли
Уште 10 ч. 30 мин.
 18 Купувачи
 • 110 ден.
 • 2000 ден.
Лежечки солариум - 70%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Лежечки солариум
Уште 10 ч. 30 мин.
 18 Купувачи
 • 20 ден.
 • 250 ден.
Незаборавна детска роденденска прослава на отворено! - 25%
Игротека „Морски Свет“
Незаборавна детска роденденска прослава на отворено!
Уште 4 дена и 13 ч.
 17 Купувачи
 • 0 ден.
 • 4000 ден.
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Игротека „ПРИКАЗНА“
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Уште 10 ч. 30 мин.
 16 Купувачи
 • 0 ден.
Ноќевање за едно лице, Охрид - 50%
Апартмани „THREE“ - Охрид
Ноќевање за едно лице, Охрид
Уште 1 ден и 10 ч.
 15 Купувачи
 • 50 ден.
 • 900 ден.
Фарбање, миење и фенирање - 30%
Салон за убавина Golden Girls
Фарбање, миење и фенирање
Уште 4 дена и 13 ч.
 15 Купувачи
 • 350 ден.
 • 500 ден.
Љубовен хороскоп за наредни 3 месеци - 50%
Astro Venus
Љубовен хороскоп за наредни 3 месеци
Уште 1 ден и 17 ч.
 15 Купувачи
 • 199 ден.
 • 400 ден.
На плажа и море во Пефкохори - Ханиоти, Грција
“Lux Apartments“ - Pefkochori - Hanioti
На плажа и море во Пефкохори - Ханиоти, Грција
Уште 10 ч. 30 мин.
 15 Купувачи
 • 300 ден.
Кинеска ТУИ-НА масажа на цело тело (60 мин.) - 70%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“
Кинеска ТУИ-НА масажа на цело тело (60 мин.)
Уште 1 ден и 17 ч.
 14 Купувачи
 • 390 ден.
 • 1300 ден.
Ноќевање за 1 лице, ALL INCLUSIVE + СПА - 53%
Хотел “Royal Bansko Aparthotel“
Ноќевање за 1 лице, ALL INCLUSIVE + СПА
Уште 1 ден и 10 ч.
 14 Купувачи
 • 130 ден.
 • 2500 ден.
1 час билјард или пинг понг + 20 % на сите пијалоци - 63%
Спорт Кафе-Спортски Центар Аеродром
1 час билјард или пинг понг + 20 % на сите пијалоци
Уште 4 дена и 13 ч.
 13 Купувачи
 • 90 ден.
 • 240 ден.
Црни бамбусови чорапи
Kupinapopust.mk
Црни бамбусови чорапи
Уште 4 дена и 13 ч.
 13 Купувачи
 • 150 ден.
Регистарска табличка „Just married“ - 34%
„Essos Light“
Регистарска табличка „Just married“
Уште 1 ден и 17 ч.
 11 Купувачи
 • 165 ден.
 • 250 ден.
Креативна песочна боенка - 43%
Kupinapopust.mk
Креативна песочна боенка
Уште 1 ден и 10 ч.
 11 Купувачи
 • 69 ден.
 • 120 ден.
Двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил - 53%
Kupinapopust.mk
Двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил
Уште 10 ч. 30 мин.
 10 Купувачи
 • 190 ден.
 • 400 ден.
10 минути турбо солариум - 72%
Салон за убавина „Стива Ви“
10 минути турбо солариум
Уште 3 дена и 17 ч.
 10 Купувачи
 • 70 ден.
 • 250 ден.

	Небески лампион (SKY LANTERN) - 55%
Kupinapopust.mk
Небески лампион (SKY LANTERN)
Уште 3 дена и 17 ч.
 9 Купувачи
 • 140 ден.
 • 310 ден.
Депилација на жени на цели нозе и интима - 60%
Фризерско Козметичко студио „Васе“
Депилација на жени на цели нозе и интима
Уште 3 дена и 17 ч.
 9 Купувачи
 • 199 ден.
 • 500 ден.
Nitro N-Cool5 - N19 кулер за лаптоп/таблет  - 59%
„НИТРО Компјутери“
Nitro N-Cool5 - N19 кулер за лаптоп/таблет 
Уште 1 ден и 17 ч.
 9 Купувачи
 • 290 ден.
 • 700 ден.
 Techni Spa третман за отстранување на целулит - 63%
Институт за убавина „Дермаестетика“
 Techni Spa третман за отстранување на целулит
Уште 10 ч. 30 мин.
 9 Купувачи
 • 890 ден.
 • 2400 ден.