Масажи

Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг...
Уште 1 ден и 13 ч.
 
 • 490 ден.
 • 1000 ден.
Кралска медицинска масажа (со две терапевтки) на грб, врат и раце во времетраење од 30 минути - 55%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Кралска медицинска масажа (со две терапевтки) на грб, врат и раце...
Уште 1 ден и 13 ч.
 
 • 450 ден.
 • 1000 ден.
Релакс масажа со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин. - 61%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 4...
Уште 1 ден и 13 ч.
 1 Купувач
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
Физикална масажа на грб  - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Физикална масажа на грб 
Уште 1 ден и 13 ч.
 
 • 190 ден.
 • 380 ден.
Рефлексологија на стапала - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Рефлексологија на стапала
Уште 1 ден и 13 ч.
 
 • 150 ден.
 • 300 ден.
Aнтицелулитна масажа со гел или антицелулитна масажа со термозагревачка крема  - 20%
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
Aнтицелулитна масажа со гел или антицелулитна масажа со термозагр...
Уште 8 дена и 15 ч.
 
 • од 240 ден.
Масажа на грб и врат со етерични масла во времетраење од 30 мин. - 55%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Масажа на грб и врат со етерични масла во времетраење од 30 мин.
Уште 13 ч. 34 мин.
 
 • 250 ден.
 • 550 ден.
Фитотерапија на нозе во времетраење од 30 мин. - 47%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Фитотерапија на нозе во времетраење од 30 мин.
Уште 13 ч. 34 мин.
 
 • 290 ден.
 • 550 ден.
Релакс масажа на цело тело со етерични масла во времетраење од 40 мин.  - 61%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Релакс масажа на цело тело со етерични масла во времетраење од 40...
Уште 13 ч. 34 мин.
 
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
5 рачни антицелулитни масажи - 85%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
5 рачни антицелулитни масажи
Уште 13 ч. 34 мин.
 
 • 590 ден.
 • 3900 ден.
40 мин. зен холистичка масажа на цело тело со масло од шафран - 61%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. зен холистичка масажа на цело тело со масло од шафран
Уште 13 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
Масажа со апарат по избор: термомасажен жад кревет, вибрациона масажа, мултифункционален апарат, турмалински елек, тенс апарат, масажер за врат и рамена, шиатсу масажер, масажер за нозе или крио апарат - 50%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Масажа со апарат по избор: термомасажен жад кревет, вибрациона ма...
Уште 1 ден и 15 ч.
 
 • од 100 ден.
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице - 37%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
 • од 190 ден.
Релакс масажа на цело тело или ароматерапија - 51%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Релакс масажа на цело тело или ароматерапија
Уште 1 ден и 15 ч.
 5 Купувачи
 • од 390 ден.
Mасажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин.  - 50%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Mасажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин. 
Уште 1 ден и 15 ч.
 
 • 250 ден.
 • 500 ден.
Антицелулитна масажа во времетраење од 50 мин.  - 35%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Антицелулитна масажа во времетраење од 50 мин. 
Уште 1 ден и 15 ч.
 2 Купувачи
 • 390 ден.
 • 600 ден.
Спортска масажа по избор: масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. или масажа на грб, врат и рамена во времетраење од 30 мин.  - 42%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Спортска масажа по избор: масажа на цело тело во времетраење од 4...
Уште 1 ден и 15 ч.
 4 Купувачи
 • од 290 ден.
Медицинска масажа по избор: грб врат и рамена или грб и нозе во времетраење од 30 мин. - 28%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Медицинска масажа по избор: грб врат и рамена или грб и нозе во в...
Уште 1 ден и 15 ч.
 3 Купувачи
 • од 290 ден.
60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со познатото етерично органско масло Allga San од Dr. Theiss - 44%
Физиотерапија и рехабилитација „КИНЕЗИКА“
60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со ...
Уште 1 ден и 13 ч.
 10 Купувачи
 • 450 ден.
 • 800 ден.
Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења  - 61%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења 
Уште 1 ден и 14 ч.
 6 Купувачи
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
Аква детокс спа третман - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Аква детокс спа третман
Уште 13 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 600 ден.
Третман сауна за двајца  - 67%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Третман сауна за двајца 
Уште 13 ч. 34 мин.
 3 Купувачи
 • 100 ден.
 • 1200 ден.
Масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 13 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 600 ден.
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла  - 40%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла 
Уште 13 ч. 34 мин.
 5 Купувачи
 • 100 ден.
 • 1000 ден.
Релакс масажи по Ваш избор - 20%
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
Релакс масажи по Ваш избор
Уште 8 дена и 15 ч.
 3 Купувачи
 • од 240 ден.
Парцијална, релакс, хавајска, кинеска, терапевтска, шведска или зимска масажа - 67%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“ - нас. Влае
Парцијална, релакс, хавајска, кинеска, терапевтска, шведска или з...
Уште 1 ден и 13 ч.
 50 Купувачи
 • од 199 ден.
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 1 ден и 14 ч.
 66 Купувачи
 • 390 ден.
 • 600 ден.