Највисока цена

10 ноќевања во 4-креветен апартман (14.06 до 24.06.2017) - 15%
Т.А. „Sky Travel“
10 ноќевања во 4-креветен апартман (14.06 до 24.06.2017)
Уште 18 ч. 34 мин.
 
 • 23498 ден.
 • 27523 ден.
Прочистувач на воздух модел Winix HR1000 - 10%
Естер Софт - Winix, Ново Лисиче
Прочистувач на воздух модел Winix HR1000
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 20700 ден.
 • 23000 ден.
10 ноќевања за 3 лица во 3-креветно студио (14.06 до 24.06.2017) - 16%
Т.А. „Sky Travel“
10 ноќевања за 3 лица во 3-креветно студио (14.06 до 24.06.2017)
Уште 18 ч. 34 мин.
 1/3 Купувач
 • 18533 ден.
 • 22134 ден.
 1-ви мај во Прага и Виена! 6 дена/3 ноќевања со појадок + превоз - 33%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
 1-ви мај во Прага и Виена! 6 дена/3 ноќевања со појадок + превоз
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 7999 ден.
 • 11999 ден.
1-ви мај во Прага и Виена! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз - 36%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
1-ви мај во Прага и Виена! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 6999 ден.
 • 10999 ден.
1-ви мај во Венеција и Верона! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз - 36%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
1-ви мај во Венеција и Верона! 5 дена/2 ноќевања со појадок + пре...
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 6999 ден.
 • 10999 ден.
Гурманско крчко 8 во 1 CSS 5235B со 1 година гаранција - 11%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Гурманско крчко 8 во 1 CSS 5235B со 1 година гаранција
Уште 11 ч. 55 мин.
 
 • 6500 ден.
 • 7290 ден.
Курс по практично сметководство со времетраење од 2 месеци - 50%
Центар за стручни обуки“EDU LABS“ - Кисела Вода
Курс по практично сметководство со времетраење од 2 месеци
Уште 11 ч. 55 мин.
 
 • 6000 ден.
 • 12000 ден.
Незаборавни 3 дена / 2 ноќевања + автобуски превоз + вкусен појадок + туристички придружник 
Туристичка агенција “Escape Travel“ - Скопје
Незаборавни 3 дена / 2 ноќевања + автобуски превоз + вкусен појад...
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 5580 ден.
 Плински мини шпорет YUCEL 4C WHITE/COPPER - 7%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
 Плински мини шпорет YUCEL 4C WHITE/COPPER
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 5570 ден.
 • 5990 ден.
Скара за ќебапчиња, гиро и пиле CSS 5088 со 1 година гаранција - 10%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Скара за ќебапчиња, гиро и пиле CSS 5088 со 1 година гаранција
Уште 11 ч. 55 мин.
 
 • 5390 ден.
 • 5990 ден.
Трајна шминка на веѓи + гратис прва корекција - 44%
„Мое студио Дадар“ - Дебар маало
Трајна шминка на веѓи + гратис прва корекција
Уште 18 ч. 34 мин.
 2 Купувачи
 • 5000 ден.
 • 9000 ден.
Дракула Тура за 1-ви мај! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз - 38%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
Дракула Тура за 1-ви мај! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 4999 ден.
 • 7999 ден.
Соковник мултипрактик 4 во 1 CSS 5425B со 1 година гаранција - 11%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Соковник мултипрактик 4 во 1 CSS 5425B со 1 година гаранција
Уште 11 ч. 55 мин.
 
 • 4990 ден.
 • 5599 ден.
Вашите омилени книги: 'Готварски прирачник' ,'Илустрирана детска енциклопедија', 'Мајка и дете', 'Советник за здрава исхрана' и 'Хари Потер'  - 10%
“Младинска книга“ - Скопје
Вашите омилени книги: "Готварски прирачник" ,"Илустрирана детска ...
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • од 4724 ден.
Незаборавни 3 дена / 2 ноќевања (од 29.04 до 01.05.2017) со појадок и вечера во Hotel Zara + автобуски превоз + неограничено користење на спа центар + посета на термалните води Добриниште + посета на Етно Село Тимчевски  - 12%
Туристичка агенција “Фортуна Турист“ - Тетово
Незаборавни 3 дена / 2 ноќевања (од 29.04 до 01.05.2017) со појад...
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 4650 ден.
 • 5270 ден.
Spring break - Незаборавни 4 дена + автобуски превоз - Olympic Beach, Паралија
Туристичка агенција “Escape Travel“ - Скопје
Spring break - Незаборавни 4 дена + автобуски превоз - Olympic Be...
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 4588 ден.
Трајна шминка на уста + гратис прва корекција - 50%
„Мое студио Дадар“ - Дебар маало
Трајна шминка на уста + гратис прва корекција
Уште 18 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 • 4500 ден.
 • 9000 ден.
Мотор на батерии со полнење - 11%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Мотор на батерии со полнење
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 4445 ден.
 • 4990 ден.
Моп чистач на пареа CSS 4100C со 1 година гаранција - 11%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Моп чистач на пареа CSS 4100C со 1 година гаранција
Уште 11 ч. 55 мин.
 1 Купувач
 • 4290 ден.
 • 4821 ден.
Циклонска правосмукалка CSS 4105B со 1 година гаранција - 10%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Циклонска правосмукалка CSS 4105B со 1 година гаранција
Уште 11 ч. 55 мин.
 
 • 4060 ден.
 • 4511 ден.
 3 мезотерапија третмани (без игла) со коктел LIFT SOLUTION + класичен третман за лице - 62%
Институт за убавина “Дермабјути“- нас. Козле
 3 мезотерапија третмани (без игла) со коктел LIFT SOLUTION + кла...
Уште 18 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 • 3990 ден.
 • 10500 ден.
Nutri Pro Mix CSS-5413 со 1 година гаранција - 10%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Nutri Pro Mix CSS-5413 со 1 година гаранција
Уште 11 ч. 55 мин.
 8 Купувачи
 • 3990 ден.
 • 4450 ден.
Дехидратор - сушач на храна и јогурт CSS 5332 со 1 година - 10%
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Дехидратор - сушач на храна и јогурт CSS 5332 со 1 година
Уште 11 ч. 55 мин.
 
 • 3960 ден.
 • 4400 ден.
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) White - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) White
Уште 18 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 • 3800 ден.
 • 4752 ден.
Неверојатни 3 дена / 2 ноќевања во Албанија Драч  - 17%
Туристичка агенција “Фортуна Турист“ - Тетово
Неверојатни 3 дена / 2 ноќевања во Албанија Драч 
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 3100 ден.
 • 3720 ден.
Душеци по Ваш избор - 14%
Атлантик Комерц Скопје
Душеци по Ваш избор
Уште 1 ден и 12 ч.
 5 Купувачи
 • од 3000 ден.