При крај

2 или 4 ноќевања на база HB (појадок и вечера) + СПА - 50%
„Winslow Infinity & SPA“ Банско
2 или 4 ноќевања на база HB (појадок и вечера) + СПА
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • од 560 ден.
Миење + третман „so pure“ + фенирање со обликување - 50%
„Hair Vip Studio II“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Миење + третман „so pure“ + фенирање со обликување
Уште 3 ч. 52 мин.
 1 Купувач
 • 150 ден.
 • 300 ден.
Ноќевање за едно лице на база HB + фитнес (јан.-фев.) - 50%
Хотел „Moura“ - Боровец
Ноќевање за едно лице на база HB + фитнес (јан.-фев.)
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 186 ден.
 • 3100 ден.
Роденденска прослава (јануари и февруари) - 40%
Игротека „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“
Роденденска прослава (јануари и февруари)
Уште 10 ч. 12 мин.
 
 • 1500 ден.
 • 2500 ден.
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА (јан.-фев.) - 50%
Хотел „Бреза“ - Боровец
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА (јан.-фев.)
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 186 ден.
 • 3100 ден.
Пакет 5 терапевтски медицински масажи на грб - 50%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“ - нас. Влае
Пакет 5 терапевтски медицински масажи на грб
Уште 10 ч. 12 мин.
 2 Купувачи
 • 1500 ден.
 • 3000 ден.
Топла масажа на цело тело (50 мин.) со топло кокосово/палмино млеко - 74%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“ - нас. Влае
Топла масажа на цело тело (50 мин.) со топло кокосово/палмино мле...
Уште 10 ч. 12 мин.
 12 Купувачи
 • 390 ден.
 • 1500 ден.
1 пар професионални зглобни тегови - 38%
Фитнес центар „ТИТАНИУМ“ - до ВЕРО во Тафталиџе
1 пар професионални зглобни тегови
Уште 10 ч. 12 мин.
 5 Купувачи
 • од 249 ден.
Масажен хулахоп (дијаметар 90cm) - 40%
Фитнес центар „ТИТАНИУМ“ - до ВЕРО во Тафталиџе
Масажен хулахоп (дијаметар 90cm)
Уште 10 ч. 12 мин.
 
 • 295 ден.
 • 490 ден.
USB глувче Jeway RED light со симетричен дизајн - 39%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
USB глувче Jeway RED light со симетричен дизајн
Уште 10 ч. 12 мин.
 1 Купувач
 • 129 ден.
 • 210 ден.
Nitro N-PHONE држач за мобилен телефон со вграден звучник - 78%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Nitro N-PHONE држач за мобилен телефон со вграден звучник
Уште 10 ч. 12 мин.
 1 Купувач
 • 99 ден.
 • 460 ден.
Чистење вируси на хард диск + средување драјвери - 61%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Чистење вируси на хард диск + средување драјвери
Уште 10 ч. 12 мин.
 
 • 350 ден.
 • 900 ден.
Шиатцу масажер за седиште АЕГ - 9%
„KM Medical“ - наспроти државна болница
Шиатцу масажер за седиште АЕГ
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 5900 ден.
 • 6500 ден.
Инфра црвен топломер BK 8005 - 21%
„KM Medical“ - наспроти државна болница
Инфра црвен топломер BK 8005
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 1650 ден.
 • 2100 ден.
Електричен инхалатор А430 + дигитален топломер БК 4301 - 36%
„KM Medical“ - наспроти државна болница
Електричен инхалатор А430 + дигитален топломер БК 4301
Уште 3 ч. 52 мин.
 6 Купувачи
 • 1780 ден.
 • 2800 ден.
Рачна пумпа за измолзување Spectra Handy + дигитален топломер БК 4305 цуцла - 37%
„KM Medical“ - наспроти државна болница
Рачна пумпа за измолзување Spectra Handy + дигитален топломер БК ...
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 1200 ден.
 • 1900 ден.
Шопинг тура низ Солун за две лица + посета на 'ONE SALONICA'
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Шопинг тура низ Солун за две лица + посета на "ONE SALONICA"
Уште 3 ч. 52 мин.
 41 Купувачи
 • 800 ден.
Парцијална релакс масажа на грб - 63%
Студио „Charmelle“ - нас. Кисела Вода
Парцијална релакс масажа на грб
Уште 10 ч. 12 мин.
 1 Купувач
 • 150 ден.
 • 400 ден.
Ефикасен сув педикир + UV лак на нозе (препарати од Depileve belfeet) - 61%
Студио „Charmelle“ - нас. Кисела Вода
Ефикасен сув педикир + UV лак на нозе (препарати од Depileve belf...
Уште 10 ч. 12 мин.
 
 • 350 ден.
 • 900 ден.
Депилација на нозе + депилација на раце или маникир - 74%
Студио „Charmelle“ - нас. Кисела Вода
Депилација на нозе + депилација на раце или маникир
Уште 10 ч. 12 мин.
 6 Купувачи
 • 290 ден.
 • 1100 ден.
Фен за коса во црвена боја FS 08 (1 година гаранција) - 20%
„Унимакс дат“ - спроти кафе „ЛИ“
Фен за коса во црвена боја FS 08 (1 година гаранција)
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 1060 ден.
 • 1320 ден.
Бокал за загревање вода (1 година гаранција) FS 406 - 20%
„Унимакс дат“ - спроти кафе „ЛИ“
Бокал за загревање вода (1 година гаранција) FS 406
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 960 ден.
 • 1200 ден.
Уникатен чајник во црвена боја - 20%
„Унимакс дат“ - спроти кафе „ЛИ“
Уникатен чајник во црвена боја
Уште 3 ч. 52 мин.
 3 Купувачи
 • 530 ден.
 • 660 ден.
Електрична турпија за пети FS 43 (1 година гаранција) - 20%
„Унимакс дат“ - спроти кафе „ЛИ“
Електрична турпија за пети FS 43 (1 година гаранција)
Уште 3 ч. 52 мин.
 
 • 1200 ден.
 • 1500 ден.
Депилатор за тело FS 41 (1 година гаранција) - 21%
„Унимакс дат“ - спроти кафе „ЛИ“
Депилатор за тело FS 41 (1 година гаранција)
Уште 3 ч. 52 мин.
 2 Купувачи
 • 1100 ден.
 • 1400 ден.
Перонален тример „Micro Touches max“ за отстранување на влакна - 55%
„Super Ortho“ - СЦ Борис Трајковски
Перонален тример „Micro Touches max“ за отстранување на влакна
Уште 3 ч. 52 мин.
 4 Купувачи
 • 470 ден.
 • 1040 ден.
Mини USB масажер - 40%
„Super Ortho“ - СЦ Борис Трајковски
Mини USB масажер
Уште 3 ч. 52 мин.
 2 Купувачи
 • 280 ден.
 • 470 ден.