Патувања/Банско

Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (февруари/март) - 23%
Хотел „Pirina Club 3*” Банско
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (февруа...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • од 112 ден.
2 или 3 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + автобуски превоз - 30%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
2 или 3 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + автобуски превоз
Уште 7 дена и 6 ч.
 
 • од 3200 ден.
Викенд во Банско! 4 дена/3 ноќевања, појадок и вечера, лукзусен СПА центар + превоз - 29%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
Викенд во Банско! 4 дена/3 ноќевања, појадок и вечера, лукзусен С...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • 5518 ден.
 • 7800 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА во едноспален или двоспален апартман  - 31%
“Adeona Ski & Spa“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА во едноспален или двоспален...
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • од 223 ден.
Со купон 174 ден. и доплата во хотелот од 1563 ден. (25.2 евра) добивате 50% попуст за ноќевање по лице во апартман со една спална + вклучен појадок и вечера + користење на базен со топла вода, сауна, детско катче, Wi-Fi  во прекрасниот хотел „DREAM 3**“ - 50%
Хотел „DREAM 3*“ - Bansko
Со купон 174 ден. и доплата во хотелот од 1563 ден. (25.2 евра) д...
Уште 4 дена и 7 ч.
 10 Купувачи
 • 174 ден.
 • 3472 ден.
 3 или 5 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА - 40%
Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог
 3 или 5 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • од 855 ден.
 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА - 40%
Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог
 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА
Уште 6 дена и 13 ч.
 6 Купувачи
 • 306 ден.
 • 3410 ден.
1 ноќевање за 1 лице на бaза HB + СПА во двокреветно студио  - 16%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
1 ноќевање за 1 лице на бaза HB + СПА во двокреветно студио 
Уште 3 дена и 7 ч.
 4 Купувачи
 • 251 ден.
 • 1984 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB во соба по избор + СПА / Термин 11.01-10.03.2018 - 43%
Хотел „Елица“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HB во соба по избор + СПА / Термин 1...
Уште 3 дена и 7 ч.
 
 • од 186 ден.
3 ноќевања на база HB + СПА + автобуски превоз во хотел Orphey 4* или Emerald Hotel & SPA 4* / Термин 18.01.22.01.2018 год. - 22%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
3 ноќевања на база HB + СПА + автобуски превоз во хотел Orphey 4*...
Уште 6 ч. 58 мин.
 
 • од 5700 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА / Термин 09.01-31.03.2018 год. - 29%
Хотел „Четирилистна Детелина“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА / Термин 09.01-31.03.2018 г...
Уште 3 дена и 7 ч.
 16 Купувачи
 • 155 ден.
 • 2170 ден.
 5 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС Alpha Sphere сеанса или 20 минути солариум по соба / Термин 07.01-23.03.2018 год.
Kupinapopust.mk - нас.Центар
 5 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС Alpha Sphere сеан...
Уште 14 дена и 8 ч.
 
 • 35030 ден.
7 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС Alpha Sphere сеанса или 20 минути солариум по соба / Термин 07.01-25.03.2018
Kupinapopust.mk - нас.Центар
7 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС Alpha Sphere сеанс...
Уште 14 дена и 8 ч.
 
 • 45942 ден.
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (јануари) - 21%
Хотел „Pirina Club 3*” Банско
Ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион + сауна (јануар...
Уште 4 дена и 7 ч.
 16 Купувачи
 • од 99 ден.
Повратен билет Скопје - Банско - Скопје секој викенд во јануари и февруари - 40%
Т.А. Теабо Травел, нас. Центар
Повратен билет Скопје - Банско - Скопје секој викенд во јануари и...
Уште 4 дена и 7 ч.
 13 Купувачи
 • 1860 ден.
 • 3100 ден.
 Ноќевање со појадок и вечера + базен со минерална вода + СПА во денови по избор - 32%
Хотел „SPA VITA SPRINGS“, c. Бања - Банско
 Ноќевање со појадок и вечера + базен со минерална вода + СПА во ...
Уште 4 дена и 7 ч.
 56 Купувачи
 • од 112 ден.
Со купон од 220 ден. и доплата од 32,4 евра добивате ноќевање со појадок и вечера + користење СПА - 43%
Хотел “Casa Karina 4*“, Банско
Со купон од 220 ден. и доплата од 32,4 евра добивате ноќевање со ...
Уште 4 дена и 7 ч.
 12 Купувачи
 • 220 ден.
 • 3920 ден.
 Со купон од 310 ден. и доплата од 1798 ден. добивате 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман - 30%
„Winslow Infinity“, Банско
 Со купон од 310 ден. и доплата од 1798 ден. добивате 1 ноќевање ...
Уште 3 дена и 7 ч.
 
 • 310 ден.
 • 3000 ден.
Со купон од 180 ден. и доплата од 26 евра добивате ноќевање со појадок и вечера + СПА центар  - 44%
Хотел “Royal Bansko Aparthotel 3*“
Со купон од 180 ден. и доплата од 26 евра добивате ноќевање со по...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • 180 ден.
 • 3200 ден.
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок!
Hotel Olymp***, Bansko
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок!
Уште 14 дена и 8 ч.
 
 • од 1054 ден.
Со купон од 170 ден. и доплата од 21.5 евра добивате ноќевањe, појадок и вечера + СПА - 28%
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Со купон од 170 ден. и доплата од 21.5 евра добивате ноќевањe, по...
Уште 4 дена и 7 ч.
 22 Купувачи
 • 170 ден.
 • 2100 ден.
Ноќевање, појадок и вечера + користење на СПА (декември,јануари) - 36%
Хотел „Sunrise Park&Spa Complex“, Банско
Ноќевање, појадок и вечера + користење на СПА (декември,јануари)
Уште 11 ч. 34 мин.
 70 Купувачи
 • од 160 ден.
Ноќевање со појадок + СПА услуги - 47%
Хотел „Aleksandar 3***“ Банско
Ноќевање со појадок + СПА услуги
Уште 6 дена и 13 ч.
 16 Купувачи
 • 150 ден.
 • 1985 ден.
Ноќевање за 1 лице на база HB + СПА или 4 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС 1 ноќевање со појадок - 33%
Хотел „Iceberg“ - Банско
Ноќевање за 1 лице на база HB + СПА или 4 ноќевања за 1 лице на б...
Уште 3 дена и 7 ч.
 
 • од 125 ден.
Ноќевање, појадок и вечера + користење на СПА (декември,јануари) - 31%
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање, појадок и вечера + користење на СПА (декември,јануари)
Уште 11 ч. 34 мин.
 78 Купувачи
 • од 155 ден.