Козметика/Маникир и Педикир

Mедицински педикир
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач
Гел лак на раце или нозе во боја по Ваш избор - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Гел лак на раце или нозе во боја по Ваш избор
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач