Машки часовник Winston White

Со купување на овој ваучер добивате 31 "kupinapopust" поени.

Купи за 799 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1399 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 600 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.08.2021  до  31.05.2022 

Добивате:

Квалитетен машки часовник направен од нерѓосувачки челик со цврсто стакло отпорно на удари
Удобен ремен од нерѓосувачки челик
Водоотпорен часовник со висок квалитет
Отпорен на удари
Winston White е елегантен машки часовник со кварцен механизам на кој се прикажува точно време и датум. Со часовникот добивате и батерија Sony SR626SW од 1,55V.
Начин на употреба:
1. Извлечете ја круничката од првобитната положба.
2. Наместете ги стрелките да покажуваат точно време.
3. Со помош на навивачот наместете точна дата.
4. Вратете ја круничката во првобитната положба.
Спецификации на часовникот
Батерија: SR626SW батерија од 1,55 V (доаѓа со часовникот)
Водоотпорен: до 30 м длабочина
Предупредување
Часовникот е отпорен на удари, но се препорачува внимателно користење. Не треба да го вадите часовникот при миење раце, бањање или влегување во вода, бидејќи е водотпорен до 30 м длабочина. Иако е водоотпорен, не смеете да го подесувате под вода! Производот не е играчка и не е наменет за деца поради можност од голтање на ситни делови што може да доведе до гушење.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е друштво за производство, трговија и услуги Студио Верде ДООЕЛ увоз-извоз ШТИП на ул. Вера Циривири 6/6 со ЕДБ МК4029012512395Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 8 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 8 ч.