Со купон од 199 ден. добијте бесплатен курс за Weight loss program specialist во вредност од 12.298ден.

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.04.2024  до  30.06.2024 

Добивате:

21 дневна програма за слабеење со  меѓународна акредитација. Станете Weight loss program specialist

2 часа видеa
Пристап на мобилен, таблет или компјутер
Животен пристапАкредитиран сертификат за завршување
Програмата е комплетно online.
Можете било кога да ја започнете во време кое Вам најмногу Ви одговара.
Со оваа програма ќе имате можност да добиете меѓународно акредитирана диплома за Weight loss program specialist
Сертификат со професионален дизајн.
Сертификатот се добива по завршување на програмата.
По упишување во програмата купонот студентите треба да го испратат на е-маилот-infoinstitutrs@gmail.com .
По испраќањето на купонот во рок од 48 часа ќе Ви биде доставен код и инструкции за активација на програмата.

Што ќе научите со овој курс:
Ќе научат што е здрава исхрана
Ќе научат како да се хранат здраво
Ќе добијат здрави рецепти за 21 денЌе ослабат за време на програмата
Тие во иднина ќе можат да ја регулираат својата тежина
Тие ќе можат да изградат онлајн или во живо бизнис
Ќе имаат можност да заработат

За кого е наменет овој курс:
За оние кои сакаат да ослабат и да ја регулираат својата тежина без диета со правилна исхрана
За оние кои сакаат да заработат
За оние кои сакаат здрав и поинаков начин на живот
За оние кои сакаат да подучуваат други за здрав начин на исхрана

Барања и услови
Подготвеност за слабеење на здрав начин

Опис на курсот
Вовед во 21 дневна програма за слабеење
Придобивките од оваа програма
Совети за успех Велнес сектор
Како ќе ја регулираме тежината со оваа програма
Како можам да ја видам мојата трансформација
Светска здравствена организација
Дали сте приметилеДебелината како глобален проблем
Дебелина Складирање на маснотии
Состав на телото
Што е БМИ
Табела со индекс на телесна маса
Што е здрав БМИ
За што се користи БМИ
Скрининг за здравствени ризици со БМИ
Како да го пресметам мојот БМИ Што е здрава исхрана
Сè започнува со појадок
Премалку хранливи материи
Премногу калории
Додатоци во исхраната
Herbalife појадок
Еквивалентно на шејкот Велнес сектор
Како можам да ја видам мојата трансформација
Како ќе ја регулираме тежината со оваа програма
 21-дневен предизвик /рецепти
Како можам да купам производи за оваа програмаКако можам да купам производи за оваа програма
Деловна можност да заработите пари
Како да обезбедите меѓународно акредитиран сертификат
Оваа програма е акредитирана од меѓународниот орган и авторитет за акредитација
 IAOTH-Меѓународната асоцијација на терапевти.
Програмата е на англиски јазик.
На крајот има задача за оние кои сакаат да обезбедат меѓународна диплома-сертификат. По завршувањето на задачата сертификатот ќе биде достапен во IMG или PDF формат по цена од 1.545 денари или 25 евра кој ќе биде испратен по е-маил, или оригинал кој ќе се испрати преку пошта по цена од 2.163 денари или 35 евра.

УЛ.ДАМЕ ГРУЕВ БР. 7-3/7 1000 СКОПЈЕ

КОН.ТЕЛ.078 821 822

Е-МАИЛ-  infoinstitutrs@gmail.com

https://institutrs.onlineweb.shop/Денешната технологија игра огромна улога во областа на образованието. Ова

беше незамисливо пред неколку години.

Со почетокот на пандемијата на корона, десетици факултети веќе започнаа

целосно онлајн учење и веќе го практикуваат сега благодарение на денешната

технологија што овозможи да се следи образованието од дома од каде било во

светот. Во секој сегмент од образованието кога станува збор за професионален

развој, наставата и учењето се одвиваат целосно онлајн. Така, курсевите на

ИНСТИТУТ РС се целосно онлајн. Тоа значи дека за современите мажи и жени

кои денес имаат премногу обврски, овие курсеви можат да им овозможат

професионален развој во времето што ќе го одредат за учење, без ограничувања

на одредени строги датуми за квалификација. Тие ќе одлучат кога и во кое време

ќе го започнат и завршат курсот според нивните потреби, а воедно ќе ја добијат

квалификацијата за професионален развој што ќе им овозможи да напредуваат и

да успеат во работата на повисоко ниво. Тоа ќе им овозможи да вршат

дополнителна работа што сакаат да ја работат и исто така да заработат од тоа.

Образованието што ќе го добијат преку ИНСТИТУТ РС е образование што не

можат да го добијат никаде на друго место. Курсевите се специфични за одредени

вештини кои не се и не можат да се научат во традиционалното образование. Тие

се исто така по многу прифатлива цена.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 1 ден и 10 ч.
 1 Купувач
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукативен центар „Миа Марија“ - 30%
Едукативен центар „Миа Марија“
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукатив...
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 1 ден и 7 ч.
 3 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 1 ден и 6 ч.
 
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за убавина „Тренд АС' - 25%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за уб...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Мадеро масажа во времетраење од 30 мин.  - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Мадеро масажа во времетраење од 30 мин. 
Уште 1 ден и 8 ч.
 15 Купувачи
Пакет од третмани за слабеење - 5 кавитации, 5 електростимулации и 5 мадеро масажи во салон за убавина „Тренд АС“ - 53%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Пакет од третмани за слабеење - 5 кавитации, 5 електростимулации ...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Tретмани за слабеење - 5 криолизи, 5 липоласери, 5 пресотерапии во салон за убавина „Тренд АС“ - 61%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Tретмани за слабеење - 5 криолизи, 5 липоласери, 5 пресотерапии в...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + софтверска оптимизација и средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен со...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Механичка поправка на Вашиот скршен/напукнат лаптоп, скршена рамка на екранот, попуштени шарки под екранот или направена пукнатина на пластиката во било кој дел - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Механичка поправка на Вашиот скршен/напукнат лаптоп, скршена рамк...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или PC + подмачкување и менување на термална паста на системот + софтверска оптимизација и средување драјвери - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или P...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент камера ТУ ВИН /2 WIN во оптика „Интер - Оптик“ - 67%
„Интер - Оптик“ - нас. Центар
Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент к...
Уште 1 ден и 8 ч.
 16 Купувачи
Тенда во зелена боја - Tons Garden
Kupinapopust.mk
Тенда во зелена боја - Tons Garden
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
Tons Garden Стол на расклопување 10099 - 32%
OnlineShopping Mk
Tons Garden Стол на расклопување 10099
Уште 1 ден и 8 ч.