174 ден. за Dr. Silver спреј со сребрена вода од 150 ppm

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.01.2022  до  31.03.2022 

Добивате:
 Dr. Silver спреј со сребрена вода од 150 ppm
 Шифра: 2002840
Појаснување:
 За производот:
Сребрените наночестички го стимулираат обновувањето на оштетените ткива и придонесуваат за нивна побрза регенерација.
 Дејство и ефекти:
- Сребрената вода има широк спектар на делување без да ги оштети клетките на телото
- Сребрената вода може да се употребува за дезинфекција на овошје и зеленчук.
- Се употребува успешно за побрзо опоравување по боледување и по диети за слабеење заради влијанието на сребрените
наночестички врз имунолошкиот систем.
- Сребрената вода е исклучително ефикасна при третман на некои кожни проблеми, лузни, рани и кожни инфекции.
-Сребрената вода делува ефикасно и ги елиминира габичките (кандида), бактериите и вирусите.
Дополнително дејство на сребрената вода:
- Редовни гаргари на грлото и прскање на сребрена вода во носните шуплини ќе помогнат да бидат уништени патогените вируси и ќе ве заштити од грипот и настинките.
- Непријатниот мирис на пот се должи на микроорганизмите кои се развиваат при потењето. Прскањето во зоните на телото каде се потиме ќе го отстранат непријатниот мирис на потта.
 Начин на употреба:
- Надворешно – насочете го спрејот на местото коешто сакате да го испрскате и притиснете на распрскувачот.
- Внатрешно – 1-3 пати на ден по 7 прскања (1 мл) директно во устата.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 1 ч.