Неповторлива можност за Вашите деца да поминат незаборавно лето во прекрасен луксузен хотелски комплекс! 8 ноќевања за 1 лице на база полн пансион + базен, лежалки и чадор во Апарт Хотел „Камелот 4*“ Сончев брег + автобуски превоз за само 11.780 ден. (190 евра). Изберете го вашиот термин во период од 12.07 - 16.08.2019 год. и имајте незаборавно лето заедно со T.A „Solvex“

Со купување на овој ваучер добивате 99 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.07.2019  до  31.10.2019 

Добивате:
• 8 ноќевања за 1 дете
• Превоз на релација Скопје - Сончев Брег - Скопје.
• Сместување во хотелски апартмани по четири до пет деца.
• Апартманите се опремени со два лежаи, кауч на развлекување, кујна, клима, сателитска ТВ, фен, купатило, тераса
• Користење на чадори, тенди и лежалки на базенот.
• Повеќе функционалното спортско игралиште.
• Организирање спортски натпревари со децата од другите земји.
• Организирање вечерни забави со професионални аниматори.
• Обезбеден посебен раководител на групата од Македонија.
Појаснување:
• Термини за реализација на патувањето:
- 12.07 - 20.07
- 19.07 - 27 .07
- 26.07 - 03.08
- 02.08 - 10.08
- 09.08 - 17.08
- 16.08 - 24.08

• Аранжманот е валиден за деца од 7 - 17.99 год.
ПОЛН ПАНСИОН + УЖИНА - ПРОГРАМА:
- 08:00 - 09:30 часот - Појадок на блок маса
- 12:00 - 13:30 часот - Ручек на блок маса со бесплатни безалкохолни пијалоци
- 16:00 - 17:00 часот - Ужина: чај, кафе, кроасани, торти и колачи
- 19:00 - 21:00 часот - Вечера на блок маса со бесплатни безалкохолни пијалоци
- 08:00 - 21:00 часот - Безалкохолни пијалоци
ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
• Задолжително патничко осигурување кое може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
• Апарт - Комплексот Камелот се наоѓа  во јужниот дел на Сончев Брег, на неколку стотини метри  од најпопуларната плажа Cacao Beach - МАПА
• Хотелот располага со  голем отворен базен,  базен за деца, лежалки и чадори, бар покрај базенот, детско игралиште, медитерански ресторан, лоби бар, сеф на рецепција, паркинг, менувачница и градина со тераса. Wi-Fi интернет е достапен бесплатно во сите содржини на хотелот.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Најпрво се јавувате во агенцијата на тел: 02/ 6 091 885 или 070/ 217 346 или пишувате на е-маил: travel@solvex.net со прашање дали има слободно место и се информирате за се што ве интересира во врска со патувањето. 
- Потоа ни пишувате на admin@kupinapopust.mk за да Ви креираме опција за посакуваниот термин. 
- Уплатата ја правите преку kupinapopust online или во банка со уплатница - Види пример од уплатница
- Уплатата е можна само само преку kupinapopust.mkУплата директно во агенцијата нема да биде прифатена. 
- За сите детали во врска со уплатата, јавете се на 078 439 829. По уплатата го прикажувате ваучерот издаден од kupinapopust во агенцијата и со тоа резервацијата ви се потврдува.


Бул. Јане Сандански бр. 67
Аеродром
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 6 091 885
070/ 217 346
е-маил
travel@solvex.net
Раб. време
пон - пет - 10:00 - 17:00ч
сабота - 10:00 - 15:00ч
Facebook
WEB

 Пред купување на ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 02/ 6 091 885 или 070/ 217 346 или пишете на е-маил на travel@solvex.net

Т.А Solvex - Нашата Kомпанија е меѓународен туроператор формиран како дел од “Group of companies SOLVEX" , која делува во Македонија, Бугарија, Турција, Албанија, Хрватска, Малта, Црна Гора, Египет, Тунис, Израeл, Русија, Украина и други дестинации.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ - Банско
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Уште 3 дена и 15 ч.
 
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Хотел „Saint George Palace 4*“ - Банско
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Уште 3 дена и 15 ч.
 
30% попуст на целото мени за храна
Ресторан „Малешевски мерак“ - Нас. Центар
30% попуст на целото мени за храна
Уште 3 дена и 15 ч.
 5 Купувачи
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Уште 2 дена и 19 ч.
 
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.1...
Уште 3 дена и 15 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Уште 3 дена и 15 ч.
 8 Купувачи
Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или All Inclusive во студио или апартман со една спална + СПА / Термини - 01.09 - 19.12.2019 год. 
Хотел „3 Планини“ Разлог
Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или All Inclusive...
Уште 2 дена и 19 ч.
 12 Купувачи
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 2 дена и 19 ч.
 11 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 2 дена и 19 ч.