799 ден. за Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 799 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 899 ден.
    • Попуст 11%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.07.2021  до  30.06.2023 

Добивате:

18-парчиња сет штрафцигери HTS-18
Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика

• 8 парчиња штрафцигери со магнетна глава
• 10 парчиња прецизни штрафцигери

Штрафцигери со магнетна глава:

PH (+)Крстачи
• 2x38mm / 1x80mm / 2x100mm / 3x150mm

SL (-) Слот
• 6x38mm / 4x75mm / 6x100mm / 8x150mm

Прецизни штрафцигери:

PH (+) Крстач
• 00x50mm / 0x50mm

SL (-) Рамен/Слот
• 2×50 / 2.5x50mm / 3x50mm

T Torx
• T6, T7, T8, T9, T10

• Хром ванадиум челик

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 3 дена
 1 Купувач
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 3 дена
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 3 дена
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 3 дена
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 3 дена
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 3 дена
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 3 дена
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 3 дена