Првпат купувам
Повеќе поени
Подарок електронска картичка
Немам платежна картичка

Сместување во хотел „Almopia 3* “ на 50% попуст! За само 3500 денари добивате 3 дена, 2 ноќевања со појадок за 2 лица и едно дете до 6 години во Double room со камин, бесплатно кафе, сопствен бесплатен паркинг, соба за багаж, градина со елементи за скара, Wi-Fi интернет. Почестете се себеси со прекрасен одмор во одличниот велнес центар, посетете ги СПА центрите и уживајте во природните убавини близу топлите бањи во Лутраки, Грција

Со купување на овој ваучер добивате 52 "kupinapopust" поени. Купи како подарок
7000 ден.
4 Купувачи
Уште 3 дена и 1 ч.
 - 50 % 
Прикажи детали
за понудата

Летен одмор во Неа Врасна, Грција (24.05. - 01.06.2015 год.) преку туристичката агенција „ВЕСНА ТУРС“. Со купон од 340 ден. и доплата од 3070 ден. по лице добивате 20% попуст на 9 дневен аранжман - 8 ноќевања во одлично опремени студија/апартмани во Вила Регина или Вила Костас + организиран автобуски превоз

Со купување на овој ваучер добивате 34 "kupinapopust" поени. Купи како подарок
4278 ден.
Уште 3 дена и 1 ч.
 - 20 % 
Прикажи детали
за понудата

Квантна анализа со скен на цело тело, изработка на минерално-витаминско-ензимски статус
и совет за исхрана и суплементи за само 650 денари во центарот за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“! Искористете го попустот од 78% и посветете му внимание на Вашето здравје

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени. Купи како подарок
3000 ден.
Уште 1 ден и 1 ч.
 - 78 % 
Прикажи детали
за понудата
ПОПУСТИ ДО ДУРИ - 90% НА
РАЗЛИЧНИ УСЛУГИ И ПРОИЗВОДИ
ПРИЈАВЕТЕ ГО ВАШИОТ E-MAIL
ЗА ДА НЕ ВЕ ОДМИНЕ НИТУ
ЕДНА ПОНУДА

ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ МОЖЕТЕ
ВАШИОТ E-MAIL ДА ГО ОДЈАВИТЕ
Живејте побогат живот!