899 ден. за бокал за филтрирање вода - Модел Laica J31 СС

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 899 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.07.2022  до  31.08.2022 

Добивате:
 Бокал за филтрирање вода
 Модел Laica Ј31 СС
 Карактеристики на производот:
- Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема.
- Вкупен капацитет: 2,3 литри
- Филтрирана вода: 1,2 литри
- Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот
- Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење
- Италијански дизајн
- Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер
- Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов ЛИНК може да погледнете видео со детално појаснување за производот


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 13 ч.