79 ден. за Спинер - Fidget N-Spinner Magic Colors во модел по избор

Купи за 79 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 260 ден.
  • Попуст 70%
  • Заштедуваш 181 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  29.06.2021  до  31.07.2021 

Добивате:

Ослободете се од секојдневниот стрес и нервоза или најдете му совршена занимација на Вашето дете со трите најнови серии од Fidget N-SPINNER! Квалитетниот лагер во средината му дава стабилност на Fidget N-SPINNER и многу вртежи со едно завртување. 

 • Magic Colors Big Spin: Со три големи перки, тешки лагери, привлечен изглед, различни бои за супер ефект при вртење
 • Magic Colors Ninja Star: Нинџа ѕвезда со три краци, метални топчиња на секој крај за светкав ефект, различни бои
 • Magic Colors Hippie Flower: Во облик на цвет со пет листа, различни бои и метални топчиња на секој лист за светкав ефект

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 Ваучерот може да се користи веднаш
 Производите се подигнуваат од просториите на НИТРО Компјутери (ул. Иван Козаров 24 лок. 21 ТЦ Стара Рампа - населба Кисела Вода)
 Задолжително јавете се на 071/ 243 - 833 пред да го искористите ваучерот. Екипата од НИТРО често е на терен, па пожелно е да го најавите Вашето доаѓање за да има кој да Ве пречека. Имајте ги предвид неработните празнични денови.

Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 4 дена
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 4 дена