Со купон од 100 ден. и доплата од 1100 ден. добивате ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“ - Крушево

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.10.2017  до  28.12.2017 
Добивате:
 Со купон од 100 ден. и доплата од 1100 ден. добивате ноќевање во студио за 2 лица
 Сопствено купатило, кујна, кабелска телевизија, интернет, фен и паркин простор.
 Парно греење.

• Вљубете со убавините кои ви ги нуди Крушево.
Појаснување:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
• Еден купон важи за едно ноќевање за 2 лица.
• Во студиата можат да се сместат 2 возрасни лица со две деца.
• Греењето е вклучено во цената!
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 070/ 732-842, 02/ 3 215-988 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk
 По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купон.
 При check-in во апартманот потребно е да прикажете испечатени купони.

Ул. Нико Доага
Во строгиот центар на Крушево
(50м од центарот)
Покажи ми го патот
Тел:  078 439 829
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829, 02 3 215-988 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

Апартмани „Бубамара“ - Крушево се наоѓаат во строгиот центар на Крушево, на само 50м од плоштадот. Секое студио располага со сопствено купатило, кујна, кабелска телевизија, интернет, фен и паркинг простор.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 6 ч. 1 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 6 ч. 1 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 6 ч. 1 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 6 ч. 1 мин.