530 ден. за сет клучеви рачвасти - елипса

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 530 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.07.2020  до  31.12.2020 

Добивате:
 Сет клучеви рачвасти - елипса
 8 парчиња 6-22mm
 Шифра на производот: 6647
Појаснување:
 Производот се испорачува исклучиво со достава. Истиот може да се плати при превземање со претходно потврдена нарачка.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Бен Трејд ДООЕЛ, Качанички пат бб. Скопје

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Правоаголна тава во висина од 8цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 8цм
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 6,5цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 6,5цм
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 4цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 4цм
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Ѓувечара - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Ѓувечара
Уште 6 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Преносен уред за дезинфекција - 38%
Online Shopping Mk
Преносен уред за дезинфекција
Уште 6 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Сигурносен ранец
Online Shopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 6 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Смарт паричник
Online Shopping Mk
Смарт паричник
Уште 6 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
Термо бокал AKD-18
Online Shopping Mk
Термо бокал AKD-18
Уште 6 дена и 19 ч.