1399 ден. за женски тример - модел Veet Sensitive Precision

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 1399 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Женски тример 
 Модел: Veet Sensitive Precision
 Veet Sensitive Precision Beauty Styler е алатка за убавина која нуди нежно бричење и прецизно обликување за деликатни делови на телото.
 Може да се користи за отстранување на влакната од лицето, пазувите и бикини областа.
 Неговата прецизна глава за сечење ги исекува и ги обликува влакната во чувствителните и деликатните области со точност. 
 Паметниот дизајн на сечилата за сечење значи дека тие не ја допираат кожата. 
 Veet Sensitive Precision Beauty Styler доаѓа со заменливи глави, вклучувајќи и тример со 16mm и 6mm ножеви за оптимално обликување на веѓи и 20mm тример за прицврстување на бикини областа.
 Постојат 2 дополнителни водилки од 2mm и 4mm за да му овозможат на корисникот лесно да ги подеси влакната рамномерно на иста должина. 
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов ЛИНК може да погледнете подетални информации околу производот


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 6 ч.