За совршена фигура! 50% попуст или само 5000 ден. за 10 екстра ефективни третмани на тело - hot body wrapping со антицелулитна крема + пилинг на тело + масажа за отстранување на масти и намалување на обем + ПОДАРОК од 5 освежителни третмани на лице во салон за убавина „Лаванда Релакс“

Со купување на овој ваучер добивате 127 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 10000 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 5000 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.01.2018  до  30.11.2018 

Добивате:
 10 екстра ефективни третмани на тело
• Hot body wrapping со антицелулитна крема.
 Пилинг на тело
 Масажа за  остранување на масти и намалување на обем
• Третирање на најзафатените делови од телото. 
 Подарок од 5 освежителни третмани на лице
- времетраење на третманот на лице 30 мин.
Добивате: пилинг на лице со папаја,  ревитализирачки третман за освежување на лицето на кожата и завршна крема за подигнување на тонусот на лицето.
 Времетраење на целокупниот третман: 90 мин.
 Ослободување на заробениот (наталожен) целулит и негово брзо елиминирање.
 Совршено обликувана фигура. 
Појаснување:
• Важно: Третманите не се препорачуваат на лица кои имаат проблеми со опуштени вени и капилари. Доколку ви се потребни информации околу тоа дали овој третман е вистински избор за Вас, јавете се на 078 402 803.
• Постапка: Најпрво регијата се третира со антицелулитна крема, се прави hot body wrapping во времетраење од 40 мин. За тоа време добивате подарок - освежителен третман на лице. Потоа се отстранува фолијата се прави пилинг на телото и се третира со крема за намалување на обем и масни наслаги.
 Бесплатен паркинг простор пред салонот.
 ЗАДОЛЖИТЕЛНА е претходна резервација на телефон 078 402 803, минимум два дена претходно!
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
• При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.


Бул. Асном бр.34 лок. 12
нас. Ново Лисиче
Покажи ми го патот
тел: 078 402 803
Работно време
пон до пет
12:00 - 20:00ч
саб 10:00 - 16:00ч
е-маил
lavanda.relaks@gmail.com
Facebook

• Задолжителна е предходна резервација на термин на тел: 078 402 803
• Понудите важат само за жени!
• Понудите важат само за нови муштерии кои досега не ги користеле услугите на студиото за масажа!


Салон за убавина „Лаванда Релакс“
Одлично уреден салон кој Ви нуди: релакс масажи на цело тело, антицелулитни третмани и спортски масажи. Одлично место за релаксација, уживање и нега.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 27 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден