349 ден. за Персонализирана рамка - Посебна, од него

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 449 ден.
    • Попуст 22%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.11.-0001  до  31.07.2022 

Добивате:
 Персонализирана рамка - Посебна, од него
 Рамката е со големина A4 формат, 210mm x 297mm
Појаснување:
 Вршиме изработка на персонализирани рамки по ваш избор на текст, фотографија или дизајн / апликација која Вас Ви се допаѓа. Она што сакате да го испечатиме на рамката можете да ни ги испратите на admin@kupinapopust.mk
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот) или да не контактирате преку нашата емаил а
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 6 ч.