1549 ден. за Вртелешка за над креветче – Kikka Boo


Со купување на овој ваучер добивате 24 "kupinapopust" поени.

Купи за 1449 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1549 ден.
    • Попуст 6%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.03.2021  до  31.10.2021 

Добивате:

Шифра: 55980
• Фамилијата Kikka Boo – Kit the cat играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал. Мачето е спремено да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години што следуват.
• Музичка вртелешка која се поставува на креветчињата на бебињата.
• Пријатна, смирувачка приспивна музика.
• Меки плишани играчки кои ќе го привлечат вниманието на бебињата и ќе го стимулираат развојот на сетилата за вид.
• Вртелешката не користи батерии, работи на навивање

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 4 ч. 7 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 4 ч. 7 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 4 ч. 7 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 4 ч. 7 мин.