1549 ден. за Вртелешка за над креветче – Kikka Boo


Со купување на овој ваучер добивате 24 "kupinapopust" поени.

Купи за 1449 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1549 ден.
    • Попуст 6%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.03.2021  до  31.08.2022 

Добивате:

Шифра: 55980
• Фамилијата Kikka Boo – Kit the cat играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал. Мачето е спремено да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години што следуват.
• Музичка вртелешка која се поставува на креветчињата на бебињата.
• Пријатна, смирувачка приспивна музика.
• Меки плишани играчки кои ќе го привлечат вниманието на бебињата и ќе го стимулираат развојот на сетилата за вид.
• Вртелешката не користи батерии, работи на навивање

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 13 ч. 37 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 13 ч. 38 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 13 ч. 38 мин.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 13 ч. 40 мин.