18% попуст или 490 ден. за медицински педикир во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 600 ден.
    • Попуст 18%
    • Заштедуваш 110 ден.
  • 16 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.03.2019  до  31.05.2020 

Добивате:
 Медицински педикир кој вклучува:
 Киснење на стапалата
 Отстранување на грубата кожа од стапалата
 Обработка на каналите од габични инфекции 
 Санирање и обработка на жуљеви
 Пилинг на стапалата за вадење на сувиот слој
 Чистење на плочката и давање форма
 Средување на кутикулите
 Блага масажа 
 Лакирање по Ваша желба
 Здрави и негувани стапала.
Појаснување:
 Понудата важи само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 075/ 423 511 или 071/ 344 717
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
 При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.

Ул. Емил Зола бр. 6-2/11
Нас. Кисела Вода
(кај стара рампа)
Покажи ми го патот
тел: 075/ 423 511
071/ 344 717
Работно Време:
пон-пет: 12:00 - 19:00 часот
е-маил: 
milosevskadaniela01@gmail.com

 Задолжителна е предходна резервација на термин на тел: 075/ 423 511 или 071/ 344 717


Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Грижете се за себе! Препуштете се во рацете на стручниот тим на Body&Soul, излечето го вашето тело и душа во пријатна атмосфера, почуствувајте се препородено со третманите за тело и лице кои ние ги нудиме за Вас.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 11 ч.