44% попуст или 399 ден. за LCD таблет за пишување

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 399 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 899 ден.
  • Попуст 56%
  • Заштедуваш 500 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  24.08.2020  до  31.07.2022 

Добивате:
 LCD таблет за пишување
 Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија
 Има копче со кое може да избришете се што сте имале напишано и од ново ќе можете да го користете
 Заменете ја хартијата со 8.5″ LCD таблет за пишување во вашата канцеларија, домот, на бизнис состаноци, во болница, училиште. 
 Големина: 228*147*5mm
 Тежина: 110g
 Шифра на производот: 4845
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. 

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 53 мин.