Патувања/Македонија

Ноќевање во апартман за 4 лица - 16%
Апартмани Бела Вила - Нов Дојран
Ноќевање во апартман за 4 лица
Уште 5 дена и 11 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1550 ден.
1 ноќевање во двокреветна соба, студио за двајца или апартман за 3 возрасни лица или двајца возрасни и две деца 
Мотел „Бистра“ - Берово
1 ноќевање во двокреветна соба, студио за двајца или апартман за ...
Уште 5 дена и 10 ч.
 
 • од 100 ден.
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба + 15% попуст на целото мени во ресторанот  - 59%
Комплекс „Етно Село Тимчевски“ - С. Младо Нагоричане
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба + 15% попуст на целото м...
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • 50 ден.
 • 1230 ден.
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот
Уште 5 дена и 11 ч.
 14 Купувачи
 • 1845 ден.
 • 4030 ден.
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба, студио или апартман
Апартмани Хестиа, Берово
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба, студио или апартман
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • од 100 ден.
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок во двокреветна супериор соба + користење на ултра модерен СПА центар - 21%
Хотел „Radika“ - Леуново
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок во двокреветна супериор с...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
 • 200 ден.
 • 3038 ден.
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB + СПА - 31%
Хотел „Изгрев 5*“, Струга
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB + СПА
Уште 5 дена и 11 ч.
 
 • 155 ден.
 • 2232 ден.
Ноќевање во студио за 2 лица 
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Ноќевање во студио за 2 лица 
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • 100 ден.
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба за денови по избор (од недела до четврток или петок и сабота) + СПА
Хотел „City Palace 4*“ - Охрид
1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба за денови по избор (од н...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
 • од 200 ден.
 1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА  - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
 1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА 
Уште 5 дена и 11 ч.
 6 Купувачи
 • 1200 ден.
 • 2400 ден.
Сместување по ваш избор во одлично опремени апартмани со кујна, тоалет, WiFi и бесплатен паркинг  - 27%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по ваш избор во одлично опремени апартмани со кујна, т...
Уште 3 дена и 10 ч.
 21 Купувачи
 • 50 ден.
 • 700 ден.
Ноќевање за двајца во одлично опремен апартман - 38%
Вила TOMIĆ - Охрид
Ноќевање за двајца во одлично опремен апартман
Уште 5 дена и 10 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1600 ден.
Ноќевање за 2, 3 или макс. 4 лица - 29%
„Ани Апартмани“ Берово
Ноќевање за 2, 3 или макс. 4 лица
Уште 5 дена и 11 ч.
 4 Купувачи
 • 100 ден.
 • 1400 ден.
Ноќевање за две лица на само 80 метри од Охридското езеро - 33%
De Lux aпартмани „Јован“, Охрид
Ноќевање за две лица на само 80 метри од Охридското езеро
Уште 1 ден и 9 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1500 ден.
Со купон од 200 ден. и доплата од 1200 ден. добивате ноќевање за 2 лица + појадок
Конак - Попова Шапка
Со купон од 200 ден. и доплата од 1200 ден. добивате ноќевање за ...
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
 • 200 ден.
Со купон од 50 ден. и доплата од само 550 ден. добивате 25% попуст за ноќевање за едно лице во автентично уредени апартмани + вкусен традиционален појадок  - 25%
Ресторан - Вила „Осоговска Куќа“ - Пониква
Со купон од 50 ден. и доплата од само 550 ден. добивате 25% попус...
Уште 3 дена и 10 ч.
 26 Купувачи
 • 50 ден.
 • 800 ден.
Ноќевање за 2 лица или 3 возрасни лица или 2 возрасни лица и 2 деца 
Апартмани „Охридика“ - Охрид
Ноќевање за 2 лица или 3 возрасни лица или 2 возрасни лица и 2 де...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
 • 100 ден.
Ноќевање со појадок и вечера
Хотелски комплекс Маива 4* / Климетица 2
Ноќевање со појадок и вечера
Уште 1 ден и 9 ч.
 4 Купувачи
 • 150 ден.
Ноќевање за едно лице во апартман - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Ноќевање за едно лице во апартман
Уште 4 дена и 16 ч.
 31 Купувачи
 • 50 ден.
 • 800 ден.
Сместување во еднокреветна или двокреветна соба 
Апартмани „Ања“ - Скопје
Сместување во еднокреветна или двокреветна соба 
Уште 5 дена и 10 ч.
 
 • од 930 ден.
Ноќевање за едно лице во комплетно опремени апартмани
Вила „Клепало“ - Берово
Ноќевање за едно лице во комплетно опремени апартмани
Уште 5 дена и 10 ч.
 19 Купувачи
 • 50 ден.