Патувања/Грција

Ноќевање во супер апартмани + користење на базен и лежалки - 51%
„Akritas Ev Zin Villas&Suites 4*“ - Халкидики
Ноќевање во супер апартмани + користење на базен и лежалки
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 2046 ден.
 • 4200 ден.
1 ноќевање во апартман за максимум 4 лица - 43%
Апартмани Charula - Nea Flogita Грција
1 ноќевање во апартман за максимум 4 лица
Уште 2 дена и 14 ч.
 
 • 300 ден.
 • 4900 ден.
1 ноќевање за максимум 6 лица во апартман - 30%
Апартмани Charula - Nea Flogita Грција
1 ноќевање за максимум 6 лица во апартман
Уште 2 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
 • 350 ден.
 • 5800 ден.
Ноќевање во двокреветна соба + вкусен појадок - 24%
Хотел „Coral Blue Beach 3*“ - Геракини, Халкидики
Ноќевање во двокреветна соба + вкусен појадок
Уште 3 дена и 8 ч.
 
 • 2914 ден.
 • 3820 ден.
Ноќевање за едно лице - 11%
Хотел „Hesperides“ - Пефкохори, Грција
Ноќевање за едно лице
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 1574 ден.
 • 1767 ден.
Ноќевање со појадок и вечера + базен и лежалки  - 28%
Хотел „Grand Victoria 3*“, Ханиоти
Ноќевање со појадок и вечера + базен и лежалки 
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 2108 ден.
 • 2908 ден.
1 ноќевање за max 6 лица во апартман - 28%
Апартмани Muories - Nea Flogita
1 ноќевање за max 6 лица во апартман
Уште 2 дена и 14 ч.
 10 Купувачи
 • 350 ден.
 • 5250 ден.
1 ноќевање за max 4 лица во апартман - Nea Flogita - 34%
Апартмани Muories - Nea Flogita
1 ноќевање за max 4 лица во апартман - Nea Flogita
Уште 2 дена и 14 ч.
 
 • 300 ден.
 • 4200 ден.
Ноќевање во комплетно опремени студиа + базен - 43%
„River Studios & Apatments“ - Месонги, Крф
Ноќевање во комплетно опремени студиа + базен
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1240 ден.
 • 2170 ден.
Ноќевање со вклучен појадок, приватна плажа и базен - 34%
Хотел „Oasis 3*“ - Крф, Грција
Ноќевање со вклучен појадок, приватна плажа и базен
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1957 ден.
 • 2951 ден.
Ноќевање за едно лице + појадок
Хотел „Angelica“ - Тасос, Грција
Ноќевање за едно лице + појадок
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 3162 ден.
Ноќевање + појадок
Хотел „Ampelia“ - Ханиоти, Грција
Ноќевање + појадок
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 1759 ден.
1 ноќевање за едно лице со појадок и вечера (20.06 - 31.08.2017) - 25%
„Sithonia Mare***“, Gerakini, Sithonia
1 ноќевање за едно лице со појадок и вечера (20.06 - 31.08.2017)
Уште 6 дена и 8 ч.
 8 Купувачи
 • 1581 ден.
 • 2108 ден.
9 ноќевања на Крф + автобуски превоз
Т.А. Савана - Скопје
9 ноќевања на Крф + автобуски превоз
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • од 13268 ден.
Глифада - Грција, 7 ноќевања на база HB + автобуски превоз 
Т.А. Савана - Скопје
Глифада - Грција, 7 ноќевања на база HB + автобуски превоз 
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • од 19778 ден.
Еднодневна екскурзија секоја недела на Епаноми - 35%
Т.A. „TRAVEL CITY-rent a car“, ТЦ Мавровка
Еднодневна екскурзија секоја недела на Епаноми
Уште 2 дена и 14 ч.
 
 • 840 ден.
 • 1300 ден.
 Ноќевање за едно лице со појадок + базен, лежалки и чадор - 44%
„Cleopatra Beach Hotel 3*“, Превеза, Парга
 Ноќевање за едно лице со појадок + базен, лежалки и чадор
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1488 ден.
 • 2650 ден.
Ноќевање за едно лице во вила по ваш избор - 41%
,,Loutra Village“ - Касандра, Халкидики
Ноќевање за едно лице во вила по ваш избор
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • од 920 ден.
Ноќевање за едно лице на база HB 
„Anastasia Resort & SPA*****“ - Неа Скиони, Халкидики
Ноќевање за едно лице на база HB 
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 4185 ден.
Ноќевање по лице во комплетно опремени студиа 
„Faros Apartments“ - Посиди, Халкидики
Ноќевање по лице во комплетно опремени студиа 
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 1953 ден.
Ноќевање во луксузно уредени апартмани со базен  - 17%
Апартмани 4-YOU, Метаморфози, Халкидики
Ноќевање во луксузно уредени апартмани со базен 
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1860 ден.
 • 2232 ден.
Лето на Крф! До 8 ноќевања со превоз - 8%
T.A BRACO, Прилеп
Лето на Крф! До 8 ноќевања со превоз
Уште 1 ден и 8 ч.
 2 Купувачи
 • од 5076 ден.
Апартмани во Пефкохори и Ханиоти
Apartmani - Pefkochori - Hanioti
Апартмани во Пефкохори и Ханиоти
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 300 ден.
Ноќевање за едно лице + базен + лежалки и чадор на плажа - 34%
Sunset Hotel, Paradissos - Неос Мармарас
Ноќевање за едно лице + базен + лежалки и чадор на плажа
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1550 ден.
 • 2356 ден.
Ноќевање во одлично уредени апартмани на сама плажа - 46%
Avra Boutique Hotel, Паралиа
Ноќевање во одлично уредени апартмани на сама плажа
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1240 ден.
 • 2295 ден.
Ноќeвање со појадок и вечера на чекор од плажа - 39%
Хотел „Alkyonis 2*“, Платамона
Ноќeвање со појадок и вечера на чекор од плажа
Уште 1 ден и 8 ч.
 6 Купувачи
 • 1736 ден.
 • 2860 ден.
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки - 40%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки
Уште 2 дена и 14 ч.
 7 Купувачи
 • 262 ден.
 • 2940 ден.