Фризер и нега на коса/Шишање

Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 6 дена и 8 ч.
 1 Купувач
Шишање + маска - 67%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Шишање + маска
Уште 6 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Шишање + обликување + ампула за зајакнување на косата
Фризерско студио „Перфект“ - Капиштец
Шишање + обликување + ампула за зајакнување на косата
Уште 6 дена и 8 ч.
 4 Купувачи