Таг: масажи

Релаксотераписка масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин.  - 34%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релаксотераписка масажа на цело тело со етерично масло од еукалип...
Уште 1 ден и 7 ч.
 2 Купувачи
Тандем релакс масажа на цело тело со ароматични масла во времетраење од 45 мин. - 53%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Тандем релакс масажа на цело тело со ароматични масла во времетра...
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 60 мин. - 51%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 60 мин.
Уште 1 ден и 7 ч.
 8 Купувачи
Медицинска масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Медицинска масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
10 третмани масажа и пилинг 2000 денари во ,,LUVSTUDIO“ - 20%
Салон за убавина „Luvstudio“ - нас. Кисела Вода
10 третмани масажа и пилинг 2000 денари во ,,LUVSTUDIO“
Уште 1 ден и 7 ч.