Таг: Третмани на коса

Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 14 ч. 11 мин.
 16 Купувачи
TURQUOISE HIDRA COMPLEX - интензивен третман за сува и оштетена коса - 50%
Фризерско студио „Перфект“ - Капиштец
TURQUOISE HIDRA COMPLEX - интензивен третман за сува и оштетена к...
Уште 14 ч. 11 мин.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 1 ден и 9 ч.
 
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 1 ден и 9 ч.
 3 Купувачи
Шишање + фенирање + третман за сува и оштетена коса со чоколадна маска или маска со арганово масло  - 68%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Шишање + фенирање + третман за сува и оштетена коса со чоколадна ...
Уште 14 ч. 11 мин.
 11 Купувачи
Ампула за регенерација, потхранување и обновување на влакното + фенирање - 76%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Ампула за регенерација, потхранување и обновување на влакното + ф...
Уште 14 ч. 11 мин.
 2/15 Купувачи