Таг: Третмани за слабеење

Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело тело - 63%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело ...
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Пакет од 5 рачни антицелулитни третмани со биотеа + ГРАТИС 3 машински масажи
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Пакет од 5 рачни антицелулитни третмани со биотеа + ГРАТИС 3 маши...
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Остранување на стрии и затегнување на тонус на опуштена кожа   со кремите од New Skin во салон за убавина „Био Аестетик“ - 50%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Остранување на стрии и затегнување на тонус на опуштена кожа   со...
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Пакет од 10 третмани за слабеење - 1 криолиполиза, 3 кавитации, 3 антицелулитни масажи и 3 тунел сауни - 68%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 10 третмани за слабеење - 1 криолиполиза, 3 кавитации, 3...
Уште 2 дена и 18 ч.