Таг: Маникир и педикир

Mедицински педикир - 18%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Маникир со гел лак + маска  - 50%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Маникир со гел лак + маска 
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Kласичен педикир со парафин  - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Kласичен педикир со парафин 
Уште 1 ден и 9 ч.
 2 Купувачи
Класичен маникир - 76%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Класичен маникир
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач