Таг: Депилација

Депилација по избор: цели нозе и интима со топол восок, цели нозе со ладен восок, бразилска депилација со обичен восок или бразилска депилација со чист восок  - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Депилација по избор: цели нозе и интима со топол восок, цели нозе...
Уште 3 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Депилација на мажи со топол или ладен восок на регија по избор: цело тело со ладен или топол восок, раце, стомак и гради или грб - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Депилација на мажи со топол или ладен восок на регија по избор: ц...
Уште 3 дена и 2 ч.
 5 Купувачи
MissStick - Депилатор во облик на кармин - 29%
Студио Верде
MissStick - Депилатор во облик на кармин
Уште 3 дена и 2 ч.
 
Pro Wax 100 - апарат за топење восок + гратис восок - 18%
OnlineShopping Mk
Pro Wax 100 - апарат за топење восок + гратис восок
Уште 3 дена и 2 ч.
 2 Купувачи