Таг: Банско

Со купон од 155 ден. и доплата од 1395 ден. (22.5 евра) добивате ноќевање за 1 лице со појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (02.11 - 30.11.2018 год.) - 58%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 155 ден. и доплата од 1395 ден. (22.5 евра) добивате ...
Уште 1 ден и 8 ч.