До 15% попуст на ехо по избор + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 37 "kupinapopust" поени.

Купи за 1785 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 2100 ден.
  • Попуст 15%
  • Заштедуваш 315 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  27.03.2024  до  30.04.2024 
 • Ехо на абдомен + специјалистички преглед
  Прегледот вклучува ехо на бубрези, црн дроб, жолчно ќесе, панкреас, слезина, бешика и абдоминална аорта со доплер.
 • Ехо на простата  + специјалистички преглед 
 • Ехо на тироидна   + специјалистички преглед 
 • Ехо  со доплер на каротиди + специјалистички преглед
  Каротидите се две најголеми артерии сместени во вратот, кои го снабдуваат најголемиот дел од мозокот со крв. Доплерот на каротиди е неинвазивен третман со кој се проценува степенот на затнување на овие артерии од масни налаги.
 • Ехо на срце (ехокардиографија)   + специјалистички преглед
 • Специјалистичкиот преглед од интернист вклучува:
 • Аскултација на срце и бели дробови
 • Мерење на крвен притисок
 • ЕКГ
 • Препишување на соодветна терапија и совет
 • Контрола со резултатите

Бул. Партизански Одреди"
бр.84 Т.Ц. Антико
Покажи ми го патот
тел. 02 3069693

Раб. време: 
пон-пет 7:30-21ч
e-mail:
intermedart.info@gmail.com
WEB

Задолжителна е претходна резервација на 078 218-321, 078 749-880, 02 3060-931.
Поликлиника Интермед Арт е основана во февруари 2011 година и е лоцирана на бул. Партизански Одреди бр.84 во трговскиот центар Антико - Скопје. Располага со кабинет по општа медицина, трудова медицина, интерно оделение, физикална терапија, лабораторија, дневна болница, а во склоп на поликлиниката работи аптеката АВЕНА. Интермед Арт ги задоволува барањата на граѓаните за квалитетна и достоинствена здравствена заштита и се стреми за подобрување на општото здравје.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 17 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 15 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 17 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 17 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 17 ч.