До 96% попуст за 6, 12 или 18 месечен online курс по општ англиски јазик од „British Language Center


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 14508 ден.
    • Попуст 96%
    • Заштедуваш 13950 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.03.2020  до  30.04.2020 

 6 месечен online курс по општ англиски јазик - 558 ден.
 12 месечен online курс по општ англиски јазик -1178 ден. 
 18 месечен online курс по општ англиски јазик - 2108 ден.

Појаснување:
• Можете да учите во секое време и насекаде, бидејќи активирачкиот код што го добивате обезбедува пристап до платформата 24 часа на ден, 7 дена во неделата во текот на избраниот период
 Добиениот ваучер од наша страна го препраќате на e-mail: service.en@blc4u.com и во рок од 48 часа ќе ги добиете кодовите за активација.
• Активацијата се врши на следниов линк: Активација

 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето "coupon code" . Доколку нешто не функционира пишете на service.en@blc4u.com
 По завршување на курсот добивате меѓународен сертификат кој ја потврдува вашата јазична компетентност признаен од: IBM, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, LG, Hyundai, Deutsche Bank, Peugeot, Dell, KLM / Air France, Philips , BMW, Nestle, Sanofi Aventis и многу други.
 ПРОМО ВИДЕО за курсот
• За сите дополнителни прашања обратете се на: service.en@blc4u.com

3030 N Rocky Point Drive W
Tampa FL, 33607
Покажи ми го патот
е-маил

service.en@blc4u.com
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот.

British Language Center - Ние ги споделуваме нашите вредности затоа што ги применуваме. Секој ден. Во сè што правиме. Нашиот бизнис. Вашиот бизнис. Нашиот пристап е ист. Затоа што знаеме што е потребно за водење бизнис. Знаеме што е потребно за да успееме. Знаеме дека е храбро да се издвоите од толпата.

Калеидоскоп Глобален тим на експерти ќе донесе искуство и експертиза за да го поттикне вашиот успех. Со истата грижа што ја водиме со нашата.

Можете да направите разлика

Правете го она што го сакате и сакајте го тоа што го правите.

Се е можно

Помошта што ви треба може да создаде напредок - затоа побарајте помош.

Глобалното достигнување започнува со само еден чекор


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач