90% попуст или 1235 ден. за Сертифициран онлајн курс за BODYCOMBAT

Со купување на овој ваучер добивате 26 "kupinapopust" поени.

Купи за 1235 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 12298 ден.
    • Попуст 90%
    • Заштедуваш 11063 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.01.2024  до  31.03.2024 

Начин за активација на курсот:

По купување на купонот потрербно е да го испратат на е-маил-

infoinstitutrs@gmail.com .

По испраќањето на купонот во рок од 48 часа ќе Ви биде доставен код и

инструкции за активација на курсот.

Што добивате со овој курс

2,5 часа видеa

прирачник во pdf форма

Пристап на мобилен, таблет или компјутер

Животен пристап

Акредитиран сертификат за завршување

Курсот е комплетно online.

Можете било кога да го започнете во време кое Вам најмногу Ви одговара го

купувате сега , а можете да го учите после 2 месеца, 1 недела, 2 недели, година

како Вам Ви одговара.

Со овој курс ќе добиете меѓународно акредитирана диплома за бодикомбат.

Сертификат со професионален дизајн. Сертификатот се добива по завршување

на курсот..

Што ќе научите со овој курс:

Ќе научите бодикомбат вежби вклучени во тренингот.

Ќе научите вариации на тие вежби.

Ќе научите други вежби вклучени во тренингот.

Ќе научите како да правите комбинации.

Исто така, ќе научите како да направите свој бодикомбат тренинг ако сакате да

учите други.

Ќе научите како да комбинирате и како да направите сопствена кореографија за

вежбање која ќе можете да ја применувате.

Ќе научите како да мотивирате секого да вежба повеќе.

Ќе научите нов и забавен начин на вежбање.

Сето ова ќе го научите од комфорот на Вашиот дом.

За кого е наменет овој курс:

Овој курс е за оние кои уживаат во бодикомбат и сакаат да го обликуваат своето

тело.

Овој курс е за оние кои сакаат да ги мотивираат и подучуваат другите.

Овој курс е за секој кој сака нов и забавен начин на вежбање.

Овој курс е за оној кој сака да го додаде бодикомбатот во секојдневната рутина и

да стане негов стил на вежбање.

Секој кој сака да се мотивира себеси и другите да се вежбаат повеќе.

Секој кој сака да стане мајстор во дизајнирањето на своите или на други тренинзи

за бодикомбат.

Барања и услови

Не е потребно претходно искуство.

Страст за бодикомбат.

Опис на курсот

Овој курс е акредитиран од меѓународниот орган и авторитет за акредитација

IAOTH-Меѓународната асоцијација на терапевти. Со овој сертификат ќе имате и

можност да се запишете во меѓународниот именик во IAOTH со кој ќе имате

дополнителни бенефиции.

Курсот е на англиски јазик.

Овој курс се состои од 7 модули:

Модул 1 Вовед во бодикомбат

Модул 2 Движења

Модул 3 Варијации на движења

Модул 4 Комбинации

Модул 5 Еднонеделна програма за учење и вежбање комбинации

Модул 6 Кореографски тренинзи за цело тело

Модул 7 Завршен испит

На крајот има завршен испит. Испитот вклучува 30 секунди снимено видео

бодикомбат вежби кои ги научиле студентите. Снимените вежби се по избор на

студентите. Ова е задолжително за оние кои сакаат да обезбедат меѓународно

акредитирана диплома (сертификат).

По завршувањето на испитот сертификатот ќе биде достапен во IMG или PDF

формат по цена од 1.050 денари или 17 евра испратен по е-маил, или оригинал кој

ќе се испрати преку пошта по цена од 1.545 денари или 25 евра по избор на

студентите.


УЛ.ДАМЕ ГРУЕВ БР. 7-3/7 1000 СКОПЈЕ

КОН.ТЕЛ.078 821 822

Е-МАИЛ-  infoinstitutrs@gmail.com

https://institutrs.onlineweb.shop/Денешната технологија игра огромна улога во областа на образованието. Ова

беше незамисливо пред неколку години.

Со почетокот на пандемијата на корона, десетици факултети веќе започнаа

целосно онлајн учење и веќе го практикуваат сега благодарение на денешната

технологија што овозможи да се следи образованието од дома од каде било во

светот. Во секој сегмент од образованието кога станува збор за професионален

развој, наставата и учењето се одвиваат целосно онлајн. Така, курсевите на

ИНСТИТУТ РС се целосно онлајн. Тоа значи дека за современите мажи и жени

кои денес имаат премногу обврски, овие курсеви можат да им овозможат

професионален развој во времето што ќе го одредат за учење, без ограничувања

на одредени строги датуми за квалификација. Тие ќе одлучат кога и во кое време

ќе го започнат и завршат курсот според нивните потреби, а воедно ќе ја добијат

квалификацијата за професионален развој што ќе им овозможи да напредуваат и

да успеат во работата на повисоко ниво. Тоа ќе им овозможи да вршат

дополнителна работа што сакаат да ја работат и исто така да заработат од тоа.

Образованието што ќе го добијат преку ИНСТИТУТ РС е образование што не

можат да го добијат никаде на друго место. Курсевите се специфични за одредени

вештини кои не се и не можат да се научат во традиционалното образование. Тие

се исто така по многу прифатлива цена.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Хиџама третман за грб - 35%
La Vita-Em
Хиџама третман за грб
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Powder Brows во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - 42%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Powder Brows во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Уште 1 ден и 2 ч.
 
Освежителен третман за лице со RENERGIQUE'S професионална француска колекција - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Освежителен третман за лице со RENERGIQUE'S професионална францус...
Уште 1 ден и 2 ч.
 
3 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center - 28%
Metamorphosis Aesthetic Center
3 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 1 ден и 4 ч.
 
1 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center - 21%
Metamorphosis Aesthetic Center
1 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 1 ден и 1 ч.
 
EMSCULPT во Metamorphosis Aesthetic Center - 58%
Metamorphosis Aesthetic Center
EMSCULPT во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 1 ден и 4 ч.
 
3 релакс масажи во времетраење од 60 минути во Metamorphosis Aesthetic Center - 50%
Metamorphosis Aesthetic Center
3 релакс масажи во времетраење од 60 минути во Metamorphosis Aest...
Уште 1 ден и 3 ч.
 1 Купувач
Deep Tissue massage во Metamorphosis Aesthetic Center - 43%
Metamorphosis Aesthetic Center
Deep Tissue massage во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 1 ден и 1 ч.
 
Ехо и доплер на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + извештај и дијагноза во ПЗУ „Асклепиос Кардиоинтерна“ - 32%
ПЗУ „Асклепиос Кардиоинтерна“ - нас. Ново Лисиче
Ехо и доплер на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + изв...
Уште 1 ден и 3 ч.
 1 Купувач
Mаникир со гел лак + парафин (ракавица) на раце - 45%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mаникир со гел лак + парафин (ракавица) на раце
Уште 1 ден и 4 ч.
 
Lash Lift + боење на трепки  - 42%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Lash Lift + боење на трепки 
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Mедицински педикир - 34%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Дијамантска микродермоабразија  - 38%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска микродермоабразија 
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 40 мин.  - 26%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 40 мин. 
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Пакет од 3 спортски масажи во Metamorphosis Aesthetic Center - 56%
Metamorphosis Aesthetic Center
Пакет од 3 спортски масажи во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Хиџама-Вендузи Терапија во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Хиџама-Вендузи Терапија во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Вакум целулит третман во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Вакум целулит третман во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Освежувачки третман на лице во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Освежувачки третман на лице во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Третман на лице во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Третман на лице во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Фарбање и фенирање во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Фарбање и фенирање во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Шишање и фенирање во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Шишање и фенирање во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.
 
Надградба на нокти на нозе во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Надградба на нокти на нозе во Козметички салон Лили
Уште 1 ден и 3 ч.