Направете целосна физичка, ментална и духовна трансформација за 21 ден со програмата за 21 ден кикфит за тело, ум и душа.

Со купување на овој ваучер добивате 39 "kupinapopust" поени.

Купи за 1545 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 15450 ден.
    • Попуст 90%
    • Заштедуваш 13905 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.05.2024  до  31.07.2024 

Што добивате со оваа програма

11 часа и 23 минути видеa

прирачник во pdf форма

Пристап на мобилен, таблет или компјутер

Животен пристап

Акредитиран сертификат за завршување

Програмата е комплетно online.
Можете било кога да ја започнете во време кое Вам најмногу Ви одговара ја купувате сега , а можете да ја примените после 2 месеца, 1 недела, 2 недели, година како Вам Ви одговара.

По купување на купонот студентите треба да го испратат на е-маилот-infoinstitutrs@gmail.com .

По испраќањето на купонот во рок од 48 часа ќе Ви биде доставен код и инструкции  за активација на програмата. 

Придобивки од програмата:

Рамнотежа на умот и телото

Физичка и духовна трансформација

Подобрување на целокупното здравје

Ослободување од стрес

Мотивација

Зголемување на енергијата

Затегнување и обликување на целото тело

Интензивно согорување на калории

Подобар физички изглед

Позитивно расположение

Развој на духовно здравје

Поголема самодоверба

За кого е наменета оваа програма:

Оваа програма е за оние кои сакаат да бидат најдобрата верзија од себе физички, ментално и духовно.

Оваа програма е за оние кои сакаат да го подобрат физичкото и менталното здравје.

Оваа програма е за оние кои сакаат затегнување и обликување на целото тело.

Оваа програма е за оние кои сакаат развој на духовно здравје.

Оваа програма е за оние кои сакаат да го исчистат нивното тело, ум и душа.

Оваа програма е за оние кои сакаат подобар физички изглед.

Оваа програма е за оние кои сакаат зголемена енергија.

Оваа програма е за оние кои сакаат интензивно согорување на калории.

 Оваа програма е за оние кои сакаат ослободување од стресот.

Оваа програма е за оние кои сакаат поголема самодоверба.

Оваа програма е за оние кои сакаат мотивација.

Оваа програма е за секој кој сака нов и забавен начин на вежбање.

Оваа програма е за оној кој сака да додаде програма во секојдневната рутина и да стане негов животен стил на вежбање.

Секој кој сака да се мотивира себеси и другите и да вежба повеќе.

 

Барања и услови

Не е потребно претходно искуство.

Страст за вежбање.

 

Опис на програмата

Оваа програма е акредитирана од меѓународниот орган и авторитет за акредитација IAOTH-Меѓународната асоцијација на терапевти. Со овој сертификат ќе имате и можност да се запишете во меѓународниот именик во IAOTH со кој ќе имате дополнителни бенефиции.

Програмата е на англиски јазик.

 

Оваа програма се состои од 21 ден кикфит вежби за тело+ умствени вежби:

Вовед во 21 дневна кикфит програма за тело, ум и душа

Придобивките од оваа програма

Како работи оваа програма

Совети за успех

За умствените вежби

Визуелизација

Визуелизација како техника за нега на духот

Како да се визуелизира

Препорачани производи за здрава исхрана

Исхрана за време на програмата

Како можете да купите производи за оваа програма

Како да ја видите Вашата трансформација

НЕДЕЛА 1

ДЕН 1 Комбо 1 тренинг 1  + Вежбање на умот вежба 1

ДЕН2 Комбо 1,2 тренинг 1  + Вежбање на умот вежба 2

ДЕН 3 Комбо 1,2,3 тренинг 1  + Вежбање на умот вежба 3

ДЕН 4 Комбо 1,2,3,4 тренинг 1 + Вежбање на умот вежба 4

ДЕН 5 Комбо 1,2,3,4,5 тренинг 1  + Вежбање на умот вежба 5

ДЕН 6 Рутина  1,2,3,4,5 тренинг 1  + Вежбање на умот вежби од 1-5 по избор, пракса

ДЕН 7 Рутина 1,2,3,4,5 тренинг 1 + Вежбање на умот вежби од 1-5 по избор пракса

НЕДЕЛА 2

ДЕН 8 Комбо 1,2,3,4,5,6 тренинг 1 + Вежбање на умот  вежба 1

ДЕН  9 Комбо 1,2,3,4,5,6,7 тренинг 1 + Вежбање на умот вежба 2

ДЕН 10  Комбо 1 тренинг 2 + Вежбање на умот вежба 1

ДЕН 11 Комбо 1,2 тренинг 2 + Вежбање на умот вежба 2

ДЕН 12 Комбо 1,2,3 тренинг 2 + Вежбање на умот вежба 3

ДЕН 13 Рутина 1,2,3 тренинг 2 + Вежбање на умот вежби од 1-5 по избор пракса

ДЕН 14 Рутина 1,2,3 тренинг 2 + Вежбање на умот вежби од 1-5 по избор пракса

НЕДЕЛА 3

ДЕН 15 Комбо 1,2,3,4 вежбање 2 + Вежбање на умот вежба 4

ДЕН 16 Комбо 1,2,3,4,5 вежбање 2 + Вежбање на умот вежба 5

ДЕН 17 Комбо 1,2,3,4,5,6 тренинг 2 + Вежбање на умот вежба 1

ДЕН 18 Комбо 1,2,3,4,5,6,7 тренинг  2 + Вежбање на умот вежба 2

ДЕН 19 Рутина тренинг 1 + Вежбање на умот вежби од 1-5 по избор

ДЕН 20 Рутина тренинг 2 + Вежбање на умот вежби од 1-5 по избор

21 ДЕН Задача

Како да ја користите програмата по 21 ден

Видео за загревање

Видео за опуштање

На крајот има задача за оние кои сакаат да обезбедат меѓународно акредитирана диплома (сертификат).

По завршувањето на задачата сертификатот ќе биде достапен во IMG или PDF формат по цена од 1.545 денари или 25 евра кој ќе биде испратен по е-маил, или оригинал кој ќе се испрати преку пошта по цена од 2.163 денари или 35 евра.
УЛ.ДАМЕ ГРУЕВ БР. 7-3/7 1000 СКОПЈЕ

КОН.ТЕЛ.078 821 822

Е-МАИЛ-  infoinstitutrs@gmail.com

https://institutrs.onlineweb.shop/Денешната технологија игра огромна улога во областа на образованието. Ова

беше незамисливо пред неколку години.

Со почетокот на пандемијата на корона, десетици факултети веќе започнаа

целосно онлајн учење и веќе го практикуваат сега благодарение на денешната

технологија што овозможи да се следи образованието од дома од каде било во

светот. Во секој сегмент од образованието кога станува збор за професионален

развој, наставата и учењето се одвиваат целосно онлајн. Така, курсевите на

ИНСТИТУТ РС се целосно онлајн. Тоа значи дека за современите мажи и жени

кои денес имаат премногу обврски, овие курсеви можат да им овозможат

професионален развој во времето што ќе го одредат за учење, без ограничувања

на одредени строги датуми за квалификација. Тие ќе одлучат кога и во кое време

ќе го започнат и завршат курсот според нивните потреби, а воедно ќе ја добијат

квалификацијата за професионален развој што ќе им овозможи да напредуваат и

да успеат во работата на повисоко ниво. Тоа ќе им овозможи да вршат

дополнителна работа што сакаат да ја работат и исто така да заработат од тоа.

Образованието што ќе го добијат преку ИНСТИТУТ РС е образование што не

можат да го добијат никаде на друго место. Курсевите се специфични за одредени

вештини кои не се и не можат да се научат во традиционалното образование. Тие

се исто така по многу прифатлива цена.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 3 дена
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 3 дена
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс) - 33%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс)
Уште 3 дена
 13 Купувачи
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 3 дена
 
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути. - 34%
МАГИЧНИ РАЦЕ ДООЕЛ Скопје
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути.
Уште 3 дена
 2 Купувачи
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 3 дена
 3 Купувачи
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 3 дена
 1 Купувач
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 3 дена
 6 Купувачи
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 3 дена
 27 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 3 дена
 
Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење - 98%
ИНСТИТУТ РС
Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење
Уште 3 дена
 7 Купувачи
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за убавина „Тренд АС' - 25%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за уб...
Уште 3 дена