Регистрирај возило и добиј подарок! Купон со кој добивате ваучер за гориво во вредност од 500 ден. или 1000 ден + 30% попуст на ставката технички преглед за направена регистрација и полиса на возило во Петрол Оил

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 75 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.03.2024  до  31.12.2024 

Купон од 99 ден. со кој добивате:

ПОДАРОК: Ваучер за гориво од 500 ден + 30% попуст на ставката технички преглед за направена регистрација на возило и полиса за осигурување или

ПОДАРОК: Ваучер за гориво од 1000 ден + 30% попуст на ставката технички преглед за направена регистрација на возило, полиса за осигурување и извадена годишна зелена карта

*Горивото е по избор, во зависност кој тип на гориво користите за вашиот автомобил (бензин, дизел, плин итн).

*1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!

 Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.

1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!

За регистрација на повеќе возила потребно е да купите повеќе купони

Плаќањето за осигурувањето и регистрацијата се врши на лице место според редовниот ценовник на станицата за технички преглед во Петрол Оил

Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Адреса на бензинската пумпа и техничкиот преглед е: Ул. 1 бр. 3б, Ново Село

Во склоп на бензинската станица ПЕТРОЛ ОИЛ се наоѓа: 

Станица за технички преглед

Мини маркет

Брокерско осигурително друштво

Шалтер на МВР

Други услуги што ги нуди Петрол Оил:

Меѓународна возачка дозвола

Одобрение за туѓо моторно возило

Пробни таблици

Полиса – автоодговорсност

Зелена карта

Каско

Патничко здравствено осигурувањеУл. 1 бр. 3б, Ново Село
Телефон за контакт - 077 677 776

Меил- info@petrol-oil.mk


ПЕТРОЛ ОИЛ КОМПАНИ е семејна компанија која е создадена врз долгата семејна традиција на претприемништво и трговска дејност.

Дејноста на компанијата изминатите години на македонскиот пазар е претежно поврзана со дистрибуција и промет со нафтени деривати како и увоз и продажба на обновливи енергенси за затоплување како што се пелетите и брикетите.

Повеќе од пет години компанијата спроведува технички преглед и регистрација на моторни возила во сопствена станица за технички преглед за што е формирано и осигурително-брокерско друштво.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 16 ч.