95% или 615 ден. за МЕЃУНАРОДНО АКРЕДИТИРАНА ДИПЛОМА ЉУБОВЕН ТЕРАПЕВТ

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 615 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 12298 ден.
  • Попуст 95%
  • Заштедуваш 11683 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  13.02.2024  до  30.06.2024 

Што добивате со овој курс

3,5 часа видеa

прирачник во pdf форма

Пристап на мобилен, таблет или компјутер

Животен пристап

Акредитиран сертификат за завршување

Курсот е комплетно online.

Можете било кога да го започнете во време кое Вам најмногу Ви одговара го

купувате сега , а можете да го учите после 2 месеца, 1 недела, 2 недели, година

како Вам Ви одговара.

Со овој курс ќе добиете меѓународно акредитирана диплома за Љубовен

терапевт. Сертификат со професионален дизајн. Сертификатот се добива по

завршување на курсот.

По купување на купонот студентите треба да го испратат на е-маилот-

infoinstitutrs@gmail.com

По испраќањето на купонот во рок од 48 часа ќе Ви биде доставен код и

инструкции за активација на курсот.

www.institutrs.onlineweb.shop

Што ќе научите со овој курс:

Ќе научите различни техники за чистење на духот од негативни љубовни искуства

од минатото.

Ќе научите како да изградите здрави односи со партнерот/ката во сегашната врска

или идна врска.

Ќе научите како да имате нова љубовна успешна врска.

Ќе научите како да бидете среќни во љубовта.

Ќе научите како да ги користите овие техники за прочистување на духот.

Ќе научите како да мотивирате и други да ги користат овие техники.

Ќе научите нов и забавен начин на вежбање.

Сето ова ќе го научите од удобноста на Вашиот дом.

.За кого е наменет овој курс:

Овој курс е за оние кои сакаат да го подобрат менталното здравје.

Овој курс е за оние кои сакаат развој на љубовното и духовното здравје.

Овој курс е за оние кои сакаат да го исчистат своето тело, ум и душа од

негативни/токсични љубовни врски и искуства.

Овој курс е за оние кои сакаат подобро љубовно животно искуство.

Овој курс е за оние кои сакаат ослободување од љубовниот стрес.

Овој курс е за секој кој сака нов и забавен начин на вежбање.

Овој курс е за оној кој сака да ја додаде оваа техника во секојдневната рутина и да

стане негов животен стил.

Секој кој сака да се мотивира себеси и другите да има подобро ментално здравје.

Барања и услови

Не е потребно претходно искуство.

Секој кој сака да го подобри љубовниот живот.

Страст за љубов

Опис на курсот

Овој курс е акредитиран од меѓународниот орган и авторитет за акредитација

IAOTH-Меѓународната асоцијација на терапевти. Со овој сертификат ќе имате и

можност да се запишете во меѓународниот именик во IAOTH со кој ќе имате дополнителни бенефиции.

Курсот е на англиски јазик.

Овој курс се состои од 4 модули:

МОДУЛ 1 Вовед во техниките за прочистување на духот во љубовта

МОДУЛ 2 Љубовната медитација како техника за нега на духот

Совети за љубовна медитација

Медијацијата како техника за чистење на духот од токсични љубовни врски и

искуства од минатото.

Вежба бр. 1 Утринска медитација за прочистување на духовните негативни

љубовни искуства

Вежба бр. 2 Вечерна медитација за прочистување на духовните негативни

љубовни искуства

МОДУЛ 3 Визуелизација како техника за чистење на духот во љубовта

Совети за визуелизација

Како да се визуелизира

Вежби Визуелизација за љубов

Вежба 1

Вежба 2

МОДУЛ 4 Простување во љубовта

Вежба 1 Љубовна прошка

Завршен испит

На крајот има завршен испит. Испитот вклучува демонстрација на 3-те техники за

прочистување на љубовни врски во 30 секунди снимено видео од страна на

студентите. Ова е задолжително за оние кои сакаат да обезбедат меѓународно

акредитирана диплома (сертификат).

По завршувањето на испитот сертификатот ќе биде достапен во IMG или PDF

формат по цена од 1.545 денари или 25 евра испратен по е-маил, или оригинал кој

ќе се испрати преку пошта по цена од 2.163 денари, или 35 евра по избор на студентите.

УЛ.ДАМЕ ГРУЕВ БР. 7-3/7 1000 СКОПЈЕ

КОН.ТЕЛ.078 821 822

Е-МАИЛ-  infoinstitutrs@gmail.com

https://institutrs.onlineweb.shop/Денешната технологија игра огромна улога во областа на образованието. Ова

беше незамисливо пред неколку години.

Со почетокот на пандемијата на корона, десетици факултети веќе започнаа

целосно онлајн учење и веќе го практикуваат сега благодарение на денешната

технологија што овозможи да се следи образованието од дома од каде било во

светот. Во секој сегмент од образованието кога станува збор за професионален

развој, наставата и учењето се одвиваат целосно онлајн. Така, курсевите на

ИНСТИТУТ РС се целосно онлајн. Тоа значи дека за современите мажи и жени

кои денес имаат премногу обврски, овие курсеви можат да им овозможат

професионален развој во времето што ќе го одредат за учење, без ограничувања

на одредени строги датуми за квалификација. Тие ќе одлучат кога и во кое време

ќе го започнат и завршат курсот според нивните потреби, а воедно ќе ја добијат

квалификацијата за професионален развој што ќе им овозможи да напредуваат и

да успеат во работата на повисоко ниво. Тоа ќе им овозможи да вршат

дополнителна работа што сакаат да ја работат и исто така да заработат од тоа.

Образованието што ќе го добијат преку ИНСТИТУТ РС е образование што не

можат да го добијат никаде на друго место. Курсевите се специфични за одредени

вештини кои не се и не можат да се научат во традиционалното образование. Тие

се исто така по многу прифатлива цена.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 1 ден и 10 ч.
 1 Купувач
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукативен центар „Миа Марија“ - 30%
Едукативен центар „Миа Марија“
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукатив...
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 1 ден и 8 ч.
 3 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 1 ден и 6 ч.
 
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за убавина „Тренд АС' - 25%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за уб...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Мадеро масажа во времетраење од 30 мин.  - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Мадеро масажа во времетраење од 30 мин. 
Уште 1 ден и 8 ч.
 15 Купувачи
Пакет од третмани за слабеење - 5 кавитации, 5 електростимулации и 5 мадеро масажи во салон за убавина „Тренд АС“ - 53%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Пакет од третмани за слабеење - 5 кавитации, 5 електростимулации ...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Tретмани за слабеење - 5 криолизи, 5 липоласери, 5 пресотерапии во салон за убавина „Тренд АС“ - 61%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Tретмани за слабеење - 5 криолизи, 5 липоласери, 5 пресотерапии в...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + софтверска оптимизација и средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен со...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Механичка поправка на Вашиот скршен/напукнат лаптоп, скршена рамка на екранот, попуштени шарки под екранот или направена пукнатина на пластиката во било кој дел - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Механичка поправка на Вашиот скршен/напукнат лаптоп, скршена рамк...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или PC + подмачкување и менување на термална паста на системот + софтверска оптимизација и средување драјвери - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или P...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент камера ТУ ВИН /2 WIN во оптика „Интер - Оптик“ - 67%
„Интер - Оптик“ - нас. Центар
Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент к...
Уште 1 ден и 8 ч.
 16 Купувачи
Тенда во зелена боја - Tons Garden
Kupinapopust.mk
Тенда во зелена боја - Tons Garden
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
Tons Garden Стол на расклопување 10099 - 32%
OnlineShopping Mk
Tons Garden Стол на расклопување 10099
Уште 1 ден и 8 ч.