94% попуст или 599 ден. за Online курс за да станете целосно професионален советник за деца од „Knowledge DOOR“

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 10126 ден.
  • Попуст 94%
  • Заштедуваш 9527 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  18.01.2021  до  31.03.2024 

Добивате:
• Online курс за да станете целосно професионален советник за деца
• Овој обемен курс за напредна детска психологија со сертифициран CPD е дизајниран да ве опреми со основните знаења и вештини потребни за да станете целосно професионален советник за деца и ќе ви ги даде сите практични знаења и квалификации што треба да ги надминете во новата улога
 Ако се стремите да ја започнете својата кариера како советник за деца или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини за детска психологија, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за напредна детска психологија ќе ве подготви со соодветни квалификации и потребна е експертиза за да се подигне вашата професионалност на следното ниво
• Запишете се денес и започнете со патувањето за да ги подобрите Вашите вештини за кариера со акредитиран сертификат
Појаснување:
• Зошто да го изберете овој курс?
- Ангажиран и инвентивен курс за е-учење
- Учење на далечина водено од инструктори
- Обучете се од експерти од индустријата
- Лесен за употреба и лесен за следење
- Напишано и составено од индустриски професионалци
- Квалификувани тутори се секогаш достапни за вас преку е-пошта
- Сертификатите од овој курс се признати во индустријата
• За кого е наменет овој курс?
- Овој сеопфатен курс е идеален за секој што сака да ги подобри своите квалификации и да премине во повеќе предизвикувачки улоги во овој сектор
• По завршувањето на курсот, ќе ви биде доделен признат CPD сертификат од Knowledge Door за да ја докажете вашата нова вештина и достигнување, како и вашето знаење и сет на вештини.
• Сертификатот е достапен во PDF формат, по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти.
• По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот. 
• Студентите треба само да го пополнат и достават формуларот и нашиот тим за грижа ќе им ги испрати кодовите во рок од 24 часа
 Активацијата се врши на следниов линкАктивација
 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето " Voucher Code ". Доколку нешто не функционира пишете на help@knowledgedoor.co.uk
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.


e-mail: help@knowledgedoor.co.uk
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот!

Ние сме експерти за учење
Ние обезбедуваме широк спектар на меѓународно признати квалификации според индустриските стандарди, развиени и поддржани од наставни и професионални експерти.

Ние сме партнери со некои од најголемите акредитори во светот, па каде и да одат нашите студенти и што сакаат да направат, сертификатите што ги обезбедуваме се целосно прифатени од индустријата.
Нашите професионални квалификации се осврнуваат на празнините во вештините и предаваат вештини и знаења што им носат вистинска вредност на бизнисите. Но, ние не сме фокусирани само на директен напредок во кариерата.
Знаеме дека учењето, без оглед за што станува збор, создава основа за личен развој, па затоа нудиме широк избор на предмети.
Нашата содржина на курсот е привлечна и инвентивна, така што нашите ученици уживаат во искуството и уживаат во можноста да направат повеќе.
За да помогнеме во ова, гарантираме дека нашите студенти имаат јасна патека во видот, за да можат да видат на кој пат да поминат кога ќе ги достигнат своите квалификации.

Кои сме ние?
Ние сме специјалисти за образование и обука, со силни врски со индустриски професионалци и експерти.
Заедно, им го пренеусваме нашето искуство и знаење на нашите студенти преку интерактивни, информативни и, пред сè, интересни курсеви.
Ние сме страстни за предавање и учење, посветени на помагање на студентите да започнат нови кариери или да ги подобрат нивните изгледи во нивните избрани полиња.
Ние разбираме што значи да се стремиме високо и подготвени сме да сториме што е потребно за да им помогнеме на нашите студенти да ги исполнат своите професионални цели и лични цели.
Има еден свет на можности за оние со соодветни квалификации и ние сме водени од нашата посветеност да видиме како успеваат повеќе наши студенти.

Што правиме?
Ние ги поддржуваме нашите ученици да ги постигнат своите лични и кариерни цели преку доставување курсеви за е-учење акредитирани од ЦПД за развој на професионални вештини.
Нашите тутори, стручни инструктори и наградуван тим за поддршка на клиенти работат заедно за да обезбедат непречено искуство на учење за студентите, од почеток до завршување на избраните курсеви. Откако ќе се постигне квалификацијата, нашата меѓународно призната акредитација обезбедува доказ за новостекнатите вештини и знаења на ученикот.
Нашата поддршка е насочена кон тоа да обезбедиме учениците да го исполнат својот потенцијал, без оглед дали имаат за цел кариера или личен развој и дека ќе можат да ги користат своите квалификации за понатамошно напредување во иднина. На Knowledge Door, ние стоиме покрај вас, ве охрабруваме, и да ви даде сè што ви треба за да успеете.

Зошто да научите со нас?
Научивме и акредитиравме повеќе од 50.000 студенти и организации ширум светот
Ние сме посветени да им помогнеме на студентите да започнат нови кариери или да напредуваат во нивните избрани патеки во кариерата
Ние го снабдуваме пазарот со кандидати за најквалификувани и најбарани работни места
Ние се здруживме со едни од најголемите акредитори во светот Ние веруваме во ВАС.
Вашиот успех е наш успех

Нашата мисија
Да ги поддржуваме личните и професионалните аспирации на студентите, со персонализирани искуства за учење и меѓународно признати квалификации.
Да ги инспирираме и едуцираме учениците преку испорака на привлечна и иновативна содржина на курсот и исклучително широк спектар на предмети на курсот.
Да се признае како снабдувач број еден на Интернет за учење со достапни најдоверливи професионални квалификации.

Нашата визија
Да создадеме забавно и исполнето, искуство без учество на стрес и низок притисок за учење за сите наши студенти.
Да се обезбеди достапно и лесно-корисничко образование, погодно за секого, без оглед на нивната почетна точка.
Да им овозможиме можности на сите наши студенти, преку меѓународно признати квалификации и целосна поддршка за нивното учење.

Акредитација


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Хиџама третман за грб - 35%
La Vita-Em
Хиџама третман за грб
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Powder Brows во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - 42%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Powder Brows во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Освежителен третман за лице со RENERGIQUE'S професионална француска колекција - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Освежителен третман за лице со RENERGIQUE'S професионална францус...
Уште 3 дена и 14 ч.
 
3 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center - 28%
Metamorphosis Aesthetic Center
3 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
1 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center - 21%
Metamorphosis Aesthetic Center
1 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
EMSCULPT во Metamorphosis Aesthetic Center - 58%
Metamorphosis Aesthetic Center
EMSCULPT во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Ултразвучно чистење на лице во Metamorphosis Aesthetic Center - 57%
Metamorphosis Aesthetic Center
Ултразвучно чистење на лице во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
3 релакс масажи во времетраење од 60 минути во Metamorphosis Aesthetic Center - 50%
Metamorphosis Aesthetic Center
3 релакс масажи во времетраење од 60 минути во Metamorphosis Aest...
Уште 3 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Deep Tissue massage во Metamorphosis Aesthetic Center - 43%
Metamorphosis Aesthetic Center
Deep Tissue massage во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Ехо и доплер на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + извештај и дијагноза во ПЗУ „Асклепиос Кардиоинтерна“ - 32%
ПЗУ „Асклепиос Кардиоинтерна“ - нас. Ново Лисиче
Ехо и доплер на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + изв...
Уште 3 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
Mаникир со гел лак + парафин (ракавица) на раце - 45%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mаникир со гел лак + парафин (ракавица) на раце
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Lash Lift + боење на трепки  - 42%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Lash Lift + боење на трепки 
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Mедицински педикир - 34%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Дијамантска микродермоабразија  - 38%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска микродермоабразија 
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 40 мин.  - 26%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 40 мин. 
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Пакет од 3 спортски масажи во Metamorphosis Aesthetic Center - 56%
Metamorphosis Aesthetic Center
Пакет од 3 спортски масажи во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Хиџама-Вендузи Терапија во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Хиџама-Вендузи Терапија во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Вакум целулит третман во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Вакум целулит третман во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Освежувачки третман на лице во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Освежувачки третман на лице во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Третман на лице во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Третман на лице во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Фарбање и фенирање во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Фарбање и фенирање во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.