490 ден. за ултрасоничен уред за одбрана од агресивни кучиња

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 18 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.02.2019  до  31.05.2019 

Добивате:
 Ултрасоничен уред за одбрана од агресивни кучиња
 Kвалитетен и едноставен за користење.
 Функција: растерување агресивни кучиња или дресура со технологија на ултразвук - звук кој не е штетен за кучињата, но им пречи и бегаат доколку ве нападне куче - скитник
 Спецификации:
- Батерија - 9V (не е вклучена во понудата)
- Ултрасоничен звук од 125dB / 25000 Hz
- Фреквенција: 25 KHz
- Ефикасен опсег до 5m
- Делува за секаков вид куче, домашно, полициско, воено, овчарско и сл.
- Без шок технологија
- LED светло
- Димензии: 12,5cm x 4cm x 2,7cm
- Тежина: 97гр.
- Материјал: ABS
Појаснување:
 Упатство за употреба:
- За дресура, режимот на работа се подесува на средина и се притиска на копчето.
- За прогонување на агресивно куче, режимот на работа се подесува на последната единица најдесно и се притиска на копчето.
- За активирање на лед светлото при слаба видливост, режимот на работа се подесува на првата единица најлево и се притиска на копчето.
 Идејата за ултрасоничниот уред се базира врз сознанието дека кучињата слушаат ултразвук и доколку тој ултразвук е со голема јачина тие ќе бидат исплашени и ќе се оддалечат од ултразвучниот извор.
 Напомена: Не ги провоцирајте кучињата намерно!
 На следниов ЛИНК може да погледнете детално појаснување како функционира производот!
Постапка за превземање на производот:
 Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust Мапа најкасно 2 до 3 дена од денот на уплатата.
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, на Вашиот е-маил ќе добиете информација кога производот би бил достапен за подигнување од нашите канцеларии!
• Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk, Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 4 ч. 51 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 11 ч. 17 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 11 ч. 17 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 11 ч. 16 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 11 ч. 17 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 11 ч. 17 мин.