94% попуст или 599 ден. за Online курс за да станете целосно професионален обучувач на Ielts од „Knowledge DOOR“

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 10126 ден.
  • Попуст 94%
  • Заштедуваш 9527 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  20.01.2021  до  31.07.2024 

Добивате:
• Online курс за мастерклас на Microsoft Excel CPD
• Овој сеопфатен курс Microsoft Excel Masterclass ќе ви ги даде сите потребни вештини и вреден увид во Microsoft Excel за зајакнување на вашата кариера кон високи позиции и можности, добивајќи ги основните вештини и знаења што ќе ви бидат потребни од овој курс Microsoft Excel Masterclass
• Ако се стремите да ја започнете својата кариера како канцелариски администратор или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини на Microsoft Excel, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за Microsoft Masterclass ќе ве подготви со соодветни квалификации и потребна експертиза за да се подигне вашата професионалност на следното ниво
• Запишете се денес и започнете со патувањето за да ги подобрите Вашите вештини за кариера со акредитиран сертификат
Појаснување:
• Зошто да го изберете овој курс?
- Ангажиран и инвентивен курс за е-учење
- Учење на далечина водено од инструктори
- Обучете се од експерти од индустријата
- Лесен за употреба и лесен за следење
- Напишано и составено од индустриски професионалци
- Квалификувани тутори се секогаш достапни за вас преку е-пошта
- Сертификатите од овој курс се признати во индустријата
• За кого е наменет овој курс?
Овој сеопфатен курс е идеален за секој што сака да ги подобри своите квалификации и да премине во повеќе предизвикувачки улоги во овој сектор
• По завршувањето на курсот, ќе ви биде доделен признат CPD сертификат од Knowledge Door за да ја докажете вашата нова вештина и достигнување, како и вашето знаење и сет на вештини.
• Сертификатот е достапен во PDF формат, по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти.
• По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот. 
• Студентите треба само да го пополнат и достават формуларот и нашиот тим за грижа ќе им ги испрати кодовите во рок од 24 часа
 Активацијата се врши на следниов линкАктивација
 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето " Voucher Code ". Доколку нешто не функционира пишете на help@knowledgedoor.co.uk
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.


e-mail: help@knowledgedoor.co.uk
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот!

Ние сме експерти за учење
Ние обезбедуваме широк спектар на меѓународно признати квалификации според индустриските стандарди, развиени и поддржани од наставни и професионални експерти.

Ние сме партнери со некои од најголемите акредитори во светот, па каде и да одат нашите студенти и што сакаат да направат, сертификатите што ги обезбедуваме се целосно прифатени од индустријата.
Нашите професионални квалификации се осврнуваат на празнините во вештините и предаваат вештини и знаења што им носат вистинска вредност на бизнисите. Но, ние не сме фокусирани само на директен напредок во кариерата.
Знаеме дека учењето, без оглед за што станува збор, создава основа за личен развој, па затоа нудиме широк избор на предмети.
Нашата содржина на курсот е привлечна и инвентивна, така што нашите ученици уживаат во искуството и уживаат во можноста да направат повеќе.
За да помогнеме во ова, гарантираме дека нашите студенти имаат јасна патека во видот, за да можат да видат на кој пат да поминат кога ќе ги достигнат своите квалификации.

Кои сме ние?
Ние сме специјалисти за образование и обука, со силни врски со индустриски професионалци и експерти.
Заедно, им го пренеусваме нашето искуство и знаење на нашите студенти преку интерактивни, информативни и, пред сè, интересни курсеви.
Ние сме страстни за предавање и учење, посветени на помагање на студентите да започнат нови кариери или да ги подобрат нивните изгледи во нивните избрани полиња.
Ние разбираме што значи да се стремиме високо и подготвени сме да сториме што е потребно за да им помогнеме на нашите студенти да ги исполнат своите професионални цели и лични цели.
Има еден свет на можности за оние со соодветни квалификации и ние сме водени од нашата посветеност да видиме како успеваат повеќе наши студенти.

Што правиме?
Ние ги поддржуваме нашите ученици да ги постигнат своите лични и кариерни цели преку доставување курсеви за е-учење акредитирани од ЦПД за развој на професионални вештини.
Нашите тутори, стручни инструктори и наградуван тим за поддршка на клиенти работат заедно за да обезбедат непречено искуство на учење за студентите, од почеток до завршување на избраните курсеви. Откако ќе се постигне квалификацијата, нашата меѓународно призната акредитација обезбедува доказ за новостекнатите вештини и знаења на ученикот.
Нашата поддршка е насочена кон тоа да обезбедиме учениците да го исполнат својот потенцијал, без оглед дали имаат за цел кариера или личен развој и дека ќе можат да ги користат своите квалификации за понатамошно напредување во иднина. На Knowledge Door, ние стоиме покрај вас, ве охрабруваме, и да ви даде сè што ви треба за да успеете.

Зошто да научите со нас?
Научивме и акредитиравме повеќе од 50.000 студенти и организации ширум светот
Ние сме посветени да им помогнеме на студентите да започнат нови кариери или да напредуваат во нивните избрани патеки во кариерата
Ние го снабдуваме пазарот со кандидати за најквалификувани и најбарани работни места
Ние се здруживме со едни од најголемите акредитори во светот Ние веруваме во ВАС.
Вашиот успех е наш успех

Нашата мисија
Да ги поддржуваме личните и професионалните аспирации на студентите, со персонализирани искуства за учење и меѓународно признати квалификации.
Да ги инспирираме и едуцираме учениците преку испорака на привлечна и иновативна содржина на курсот и исклучително широк спектар на предмети на курсот.
Да се признае како снабдувач број еден на Интернет за учење со достапни најдоверливи професионални квалификации.

Нашата визија
Да создадеме забавно и исполнето, искуство без учество на стрес и низок притисок за учење за сите наши студенти.
Да се обезбеди достапно и лесно-корисничко образование, погодно за секого, без оглед на нивната почетна точка.
Да им овозможиме можности на сите наши студенти, преку меѓународно признати квалификации и целосна поддршка за нивното учење.

Акредитација


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 8 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 8 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 8 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 8 ч.
 
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 8 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс) - 33%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс)
Уште 4 дена и 8 ч.
 14 Купувачи
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 8 ч.
 
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути. - 34%
МАГИЧНИ РАЦЕ ДООЕЛ Скопје
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути.
Уште 4 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 4 дена и 8 ч.
 3 Купувачи
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 4 дена и 8 ч.
 1 Купувач
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукативен центар „Миа Марија“ - 30%
Едукативен центар „Миа Марија“
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукатив...
Уште 4 дена и 8 ч.
 
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 4 дена и 8 ч.
 7 Купувачи
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 4 дена и 8 ч.
 29 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 4 дена и 8 ч.