94% попуст или 599 ден. за Online курс за да станете целосно професионален фитнес тренер од „Knowledge DOOR“

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 10126 ден.
  • Попуст 94%
  • Заштедуваш 9527 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  18.01.2021  до  31.12.2022 

Добивате:
• Online курс за да станете целосно професионален фитнес тренер
• Ако се стремите да ја започнете својата кариера како фитнес тренер или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини на личен тренер, но не знаете од каде да започнете, тогаш курс ќе ве подготви со соодветни квалификации и експертиза потребни за да ја однесете Вашата професионалност на следното ниво
• Запишете се денес и започнете со патувањето за да ги подобрите Вашите вештини за кариера со акредитиран сертификат
Појаснување:
• Зошто да го изберете овој курс?
- Ангажиран и инвентивен курс за е-учење
- Учење на далечина водено од инструктори
- Обучете се од експерти од индустријата
- Лесен за употреба и лесен за следење
- Напишано и составено од индустриски професионалци
- Квалификувани тутори се секогаш достапни за вас преку е-пошта
- Сертификатите од овој курс се признати во индустријата
• За кого е наменет овој курс?
- Овој сеопфатен курс е идеален за секој што сака да ги подобри своите квалификации и да премине во повеќе предизвикувачки улоги во овој сектор.
- Завршувањето на курсот ќе го докаже вашиот потенцијал за учење и ќе ви даде поттик да ја зајакнат нивната кариера во која било насока што ќе изберат, но стекнување ажурирана перспектива за сè што вклучува личен тренер или фитнес тренер.
- Курсот ќе им овозможи на етаблираните професионалци и релативните новодојденци на личен тренер или фитнес тренер со некои вистински предности
• По завршувањето на курсот, ќе ви биде доделен признат CPD сертификат од Knowledge Door за да ја докажете вашата нова вештина и достигнување, како и вашето знаење и сет на вештини.
• Сертификатот е достапен во PDF формат, по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти.
• По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот. 
• Студентите треба само да го пополнат и достават формуларот и нашиот тим за грижа ќе им ги испрати кодовите во рок од 24 часа
 Активацијата се врши на следниов линкАктивација
 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето 
" Voucher Code ". Доколку нешто не функционира пишете
 на help@knowledgedoor.co.uk
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.


e-mail: help@knowledgedoor.co.uk
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот!

Ние сме експерти за учење
Ние обезбедуваме широк спектар на меѓународно признати квалификации според индустриските стандарди, развиени и поддржани од наставни и професионални експерти.

Ние сме партнери со некои од најголемите акредитори во светот, па каде и да одат нашите студенти и што сакаат да направат, сертификатите што ги обезбедуваме се целосно прифатени од индустријата.
Нашите професионални квалификации се осврнуваат на празнините во вештините и предаваат вештини и знаења што им носат вистинска вредност на бизнисите. Но, ние не сме фокусирани само на директен напредок во кариерата.
Знаеме дека учењето, без оглед за што станува збор, создава основа за личен развој, па затоа нудиме широк избор на предмети.
Нашата содржина на курсот е привлечна и инвентивна, така што нашите ученици уживаат во искуството и уживаат во можноста да направат повеќе.
За да помогнеме во ова, гарантираме дека нашите студенти имаат јасна патека во видот, за да можат да видат на кој пат да поминат кога ќе ги достигнат своите квалификации.

Кои сме ние?
Ние сме специјалисти за образование и обука, со силни врски со индустриски професионалци и експерти.
Заедно, им го пренеусваме нашето искуство и знаење на нашите студенти преку интерактивни, информативни и, пред сè, интересни курсеви.
Ние сме страстни за предавање и учење, посветени на помагање на студентите да започнат нови кариери или да ги подобрат нивните изгледи во нивните избрани полиња.
Ние разбираме што значи да се стремиме високо и подготвени сме да сториме што е потребно за да им помогнеме на нашите студенти да ги исполнат своите професионални цели и лични цели.
Има еден свет на можности за оние со соодветни квалификации и ние сме водени од нашата посветеност да видиме како успеваат повеќе наши студенти.

Што правиме?
Ние ги поддржуваме нашите ученици да ги постигнат своите лични и кариерни цели преку доставување курсеви за е-учење акредитирани од ЦПД за развој на професионални вештини.
Нашите тутори, стручни инструктори и наградуван тим за поддршка на клиенти работат заедно за да обезбедат непречено искуство на учење за студентите, од почеток до завршување на избраните курсеви. Откако ќе се постигне квалификацијата, нашата меѓународно призната акредитација обезбедува доказ за новостекнатите вештини и знаења на ученикот.
Нашата поддршка е насочена кон тоа да обезбедиме учениците да го исполнат својот потенцијал, без оглед дали имаат за цел кариера или личен развој и дека ќе можат да ги користат своите квалификации за понатамошно напредување во иднина. На Knowledge Door, ние стоиме покрај вас, ве охрабруваме, и да ви даде сè што ви треба за да успеете.

Зошто да научите со нас?
Научивме и акредитиравме повеќе од 50.000 студенти и организации ширум светот
Ние сме посветени да им помогнеме на студентите да започнат нови кариери или да напредуваат во нивните избрани патеки во кариерата
Ние го снабдуваме пазарот со кандидати за најквалификувани и најбарани работни места
Ние се здруживме со едни од најголемите акредитори во светот Ние веруваме во ВАС.
Вашиот успех е наш успех

Нашата мисија
Да ги поддржуваме личните и професионалните аспирации на студентите, со персонализирани искуства за учење и меѓународно признати квалификации.
Да ги инспирираме и едуцираме учениците преку испорака на привлечна и иновативна содржина на курсот и исклучително широк спектар на предмети на курсот.
Да се признае како снабдувач број еден на Интернет за учење со достапни најдоверливи професионални квалификации.

Нашата визија
Да создадеме забавно и исполнето, искуство без учество на стрес и низок притисок за учење за сите наши студенти.
Да се обезбеди достапно и лесно-корисничко образование, погодно за секого, без оглед на нивната почетна точка.
Да им овозможиме можности на сите наши студенти, преку меѓународно признати квалификации и целосна поддршка за нивното учење.

Акредитација


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 5 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 5 дена и 20 ч.