94% попуст или 599 ден. за Online курс за да станете целосно професионален агилен менаџер на проекти од „Knowledge DOOR“

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 10126 ден.
  • Попуст 94%
  • Заштедуваш 9527 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  20.01.2021  до  31.12.2023 

Добивате:
• Online курс за да станете целосно професионален агилен менаџер на проекти
• Овој сеопфатен курс за агилен менаџер на проекти ќе ви ги даде сите потребни вештини и вреден увид во агилното управување со проекти за да ја зајакнете вашата кариера кон високи позиции и можности, со тоа што ќе ги добиете основните вештини и знаење што ќе ви требаат од овој курс за агилен менаџер на проекти
 Ако се стремите да ја започнете својата кариера како агилен менаџер на проекти или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини за агилно управување со проекти, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за агилен менаџер на проекти ќе ве подготви со соодветните потребни се квалификации и експертиза за да се подигне вашата професионалност на следното ниво
• Запишете се денес и започнете со патувањето за да ги подобрите Вашите вештини за кариера со акредитиран сертификат
Појаснување:
• Зошто да го изберете овој курс?
- Ангажиран и инвентивен курс за е-учење
- Учење на далечина водено од инструктори
- Обучете се од експерти од индустријата
- Лесен за употреба и лесен за следење
- Напишано и составено од индустриски професионалци
- Квалификувани тутори се секогаш достапни за вас преку е-пошта
- Сертификатите од овој курс се признати во индустријата
• За кого е наменет овој курс?
- Овој сеопфатен курс е идеален за секој што сака да ги подобри своите квалификации и да премине во повеќе предизвикувачки улоги во овој сектор
• По завршувањето на курсот, ќе ви биде доделен признат CPD сертификат од Knowledge Door за да ја докажете вашата нова вештина и достигнување, како и вашето знаење и сет на вештини.
• Сертификатот е достапен во PDF формат, по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти.
• По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот. 
• Студентите треба само да го пополнат и достават формуларот и нашиот тим за грижа ќе им ги испрати кодовите во рок од 24 часа
 Активацијата се врши на следниов линкАктивација
 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето " Voucher Code ". Доколку нешто не функционира пишете на help@knowledgedoor.co.uk
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.


e-mail: help@knowledgedoor.co.uk
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот!

Ние сме експерти за учење
Ние обезбедуваме широк спектар на меѓународно признати квалификации според индустриските стандарди, развиени и поддржани од наставни и професионални експерти.

Ние сме партнери со некои од најголемите акредитори во светот, па каде и да одат нашите студенти и што сакаат да направат, сертификатите што ги обезбедуваме се целосно прифатени од индустријата.
Нашите професионални квалификации се осврнуваат на празнините во вештините и предаваат вештини и знаења што им носат вистинска вредност на бизнисите. Но, ние не сме фокусирани само на директен напредок во кариерата.
Знаеме дека учењето, без оглед за што станува збор, создава основа за личен развој, па затоа нудиме широк избор на предмети.
Нашата содржина на курсот е привлечна и инвентивна, така што нашите ученици уживаат во искуството и уживаат во можноста да направат повеќе.
За да помогнеме во ова, гарантираме дека нашите студенти имаат јасна патека во видот, за да можат да видат на кој пат да поминат кога ќе ги достигнат своите квалификации.

Кои сме ние?
Ние сме специјалисти за образование и обука, со силни врски со индустриски професионалци и експерти.
Заедно, им го пренеусваме нашето искуство и знаење на нашите студенти преку интерактивни, информативни и, пред сè, интересни курсеви.
Ние сме страстни за предавање и учење, посветени на помагање на студентите да започнат нови кариери или да ги подобрат нивните изгледи во нивните избрани полиња.
Ние разбираме што значи да се стремиме високо и подготвени сме да сториме што е потребно за да им помогнеме на нашите студенти да ги исполнат своите професионални цели и лични цели.
Има еден свет на можности за оние со соодветни квалификации и ние сме водени од нашата посветеност да видиме како успеваат повеќе наши студенти.

Што правиме?
Ние ги поддржуваме нашите ученици да ги постигнат своите лични и кариерни цели преку доставување курсеви за е-учење акредитирани од ЦПД за развој на професионални вештини.
Нашите тутори, стручни инструктори и наградуван тим за поддршка на клиенти работат заедно за да обезбедат непречено искуство на учење за студентите, од почеток до завршување на избраните курсеви. Откако ќе се постигне квалификацијата, нашата меѓународно призната акредитација обезбедува доказ за новостекнатите вештини и знаења на ученикот.
Нашата поддршка е насочена кон тоа да обезбедиме учениците да го исполнат својот потенцијал, без оглед дали имаат за цел кариера или личен развој и дека ќе можат да ги користат своите квалификации за понатамошно напредување во иднина. На Knowledge Door, ние стоиме покрај вас, ве охрабруваме, и да ви даде сè што ви треба за да успеете.

Зошто да научите со нас?
Научивме и акредитиравме повеќе од 50.000 студенти и организации ширум светот
Ние сме посветени да им помогнеме на студентите да започнат нови кариери или да напредуваат во нивните избрани патеки во кариерата
Ние го снабдуваме пазарот со кандидати за најквалификувани и најбарани работни места
Ние се здруживме со едни од најголемите акредитори во светот Ние веруваме во ВАС.
Вашиот успех е наш успех

Нашата мисија
Да ги поддржуваме личните и професионалните аспирации на студентите, со персонализирани искуства за учење и меѓународно признати квалификации.
Да ги инспирираме и едуцираме учениците преку испорака на привлечна и иновативна содржина на курсот и исклучително широк спектар на предмети на курсот.
Да се признае како снабдувач број еден на Интернет за учење со достапни најдоверливи професионални квалификации.

Нашата визија
Да создадеме забавно и исполнето, искуство без учество на стрес и низок притисок за учење за сите наши студенти.
Да се обезбеди достапно и лесно-корисничко образование, погодно за секого, без оглед на нивната почетна точка.
Да им овозможиме можности на сите наши студенти, преку меѓународно признати квалификации и целосна поддршка за нивното учење.

Акредитација


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 18 ч. 45 мин.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 18 ч. 45 мин.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 18 ч. 45 мин.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 18 ч. 45 мин.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 18 ч. 45 мин.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 18 ч. 45 мин.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 18 ч. 45 мин.