Ноќевање во двокреветна или трокреветна/четирикреветна соба во Riverview Hotel Struga


Опции:
Купи за 1990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2460 ден.
    • Попуст 19%
    • Заштедуваш 470 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.06.2024  до  31.08.2024 

Лоциран на самото шеталиште на кејот на реката Дрим во центарот на Струга, на 400 метри од плажата Галеб, Struga Riverview Hotel нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг и бесплатни велосипеди.
Имотот се наоѓа на 10 км од пештерската црква Архангел Михаил, 15 км од пристаништето Охрид и 44 км од изворите на Охридското Езеро.
Хотелот располага и со бесплатен Wi-Fi, како и платен превоз до аеродромот.
Популарни точки на интерес во близина на хотелот ги вклучуваат Женската плажа, Машката плажа и црквата Свети Ѓорѓија .
Најблискиот аеродром е Охридскиот аеродром, на 5 км од Struga Riverview Hotel.

Kej Boris Kidric 29, Struga 6330
 070 442 192

 Потребно е претходно закажување.

Лоциран во Струга, на 400 метри од плажата Галеб, Struga Riverview Hotel нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг и бесплатни велосипеди.
Имотот се наоѓа на 10 км од пештерската црква Архангел Михаил, 15 км од пристаништето Охрид и 44 км од изворите на Охридското Езеро.
Хотелот располага и со бесплатен Wi-Fi, како и платен превоз до аеродромот.
Популарни точки на интерес во близина на хотелот ги вклучуваат Женската плажа, Машката плажа и црквата Свети Џорџ.
Најблискиот аеродром е Охридскиот аеродром, на 5 км од Struga Riverview Hotel.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 14 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
За сите фирми! Привлечете нови купувачи без никаков ризик. Креирајте понуда со попуст и започнете веднаш со промоција и продажба! Кликнете овде за повеќе детали.